Autor Wątek: Kim jest Frankie Clarke? Muzyczna droga córki Gilby’ego  (Przeczytany 662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Kim jest Frankie Clarke? Muzyczna droga córki Gilby’ego
« dnia: Lipca 08, 2021, 12:20:02 pm »
+1


 

Gilby Clarke udzielił ostatnio wywiadu „TotalRock”.

Mówił w nim o swojej córce, Frankie Clarke, która również zajmuje się muzyką i gra obecnie w kapeli o nazwie Frankie and the Studs.

„Frankie interesuje głównie punk rock”, powiedział Gilby. „Lubi Green Day, Paramore, Rancid, Distillers… zmierza w tym mniej więcej kierunku.

Na samym początku pomagałem jej nagrywać, ale teraz radzi sobie sama – czemu zresztą przyklaskuję. Mówię jej: ‘To jest dobre. Musisz wychodzić i poznawać ludzi’. To jej życie. Myślę, że jest ważne, żeby radziła sobie sama. Zawsze jej powtarzam: ‘Fajne historyjki, które opowiadamy ci ja i twoja matka, pochodzą z czasów, kiedy byliśmy w twoim wieku i sami zdobywaliśmy ostrogi, nie mając grosza przy duszy, grając w różnych kapelach, często za darmo, i podróżując w furgonetkach. Pewnego dnia przypomnisz sobie te rzeczy i to będą miłe wspomnienia’”.

„Frankie podpisała kontrakt i wraz ze swoim zespołem wydała singiel pt. ‘Victim’. Niebawem wyda kolejny. Całkiem szybko jej to idzie, chociaż na razie to tylko pojedyncze kawałki”.

www.youtube.com/watch?v=tmPPCwunmwo



W zeszłym roku córka Gilby’ego opowiedziała w wywiadzie dla „Guitar Girl Magazine”, jak zaczęła się jej przygoda z muzyką.

„Muzyką zaczęłam interesować się w wieku czterech lat, ale po gitarę sięgnęłam dopiero jako dziesięciolatka. Zawsze fascynowała mnie gitara, jednak moi rodzice uważali, że będzie lepiej, jeżeli zacznę od pianina. W wieku dziesięciu lat obejrzałam film ‘Szkoła rocka’ i pomyślałam sobie, że skoro tamte dzieciaki mogą grać w kapeli rockowej, to i ja dam radę.
W piątej klasie podstawówki założyłam z koleżankami pierwszy zespół. Nazwałyśmy go Sweet Gone Sour. Stworzyłyśmy kilka piosenek, w tym jedną zatytułowaną ‘School Sucks’, ale grałyśmy także covery – ‘American Idiot’ Green Day czy ‘Cherry Bomb’ Runaways”. 





Źródło


"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Kim jest Frankie Clarke? Muzyczna droga córki Gilby’ego
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 08, 2021, 12:46:34 pm »
+1
Frankie goes to Hollywood
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Goldstein – Jak Axl przyjął pierwszy album Slash’s Snakepit [axl] [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 2299
Ostatnia wiadomość Stycznia 17, 2019, 06:46:12 pm
wysłana przez Knife