Autor Wątek: Myles Kennedy o nowej płycie SMKC  (Przeczytany 669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Myles Kennedy o nowej płycie SMKC
« dnia: Września 05, 2021, 06:19:44 pm »
+1


 

Myles Kennedy rozmawiał niedawno z Anne Erickson z Audio Inc Radio.
Przy okazji potwierdził, że nowa płyta Slasha i Konspiratorów jest już gotowa.
Album będzie następcą „Living The Dream”, który został wydany we wrześniu 2018 roku nakładem Snakepit Records, we współpracy z Roadrunner Records.


„Przygotowaliśmy płytę i sądzę, że wydamy ją, kiedy tylko nadejdzie odpowiednia chwila”, powiedział Myles. „Mam nadzieję, że to będzie w przyszłym roku. Na początku przyszłego roku. Będzie to krążek numer… staram się sobie przypomnieć, ile ich już wypuściliśmy. Trudno uwierzyć, że współdziałamy już tak długo. Zdaje się, że pierwsze piosenki, jakie nagrałem ze Slashem, sięgają 2009 roku. Minęło już więc trochę czasu”.

Zapytany o to, czego możemy się spodziewać po nowej płycie Konspiratorów, Kennedy wyjaśnił:

„Atmosfera trochę przypomina granie koncertowe. Powiedzmy, że nagraliśmy tę płytę na starszą modłę. Nie chciałbym zdradzić za dużo, ale pod względem energii i klimatu [album] z całą pewnością nawiązuje do tej muzyki, której słuchaliśmy w młodości. Dlatego fajnie było go nagrywać”.   


Płyta ukaże się nakładem Gibson Records, przy współpracy z BMG. 

W lipcu, kiedy informacja o wytwórni ujrzała światło dzienne, Slash powiedział:

„Jesteśmy zaszczyceni, że nasza płyta będzie pierwszą wydaną przez Gibson Records. To bez wątpienia szczytowy moment naszej współpracy, a ponieważ pracuję z Gibsonem od bardzo dawna, jestem pewien, że ci ludzie będą potrafili twórczo wesprzeć artystów, którzy im zaufają. Nie mówię tylko o sobie, ale o wszystkich muzykach, z którymi podpiszą kontrakt”.







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Myles Kennedy o nowej płycie SMKC
« Odpowiedź #1 dnia: Września 06, 2021, 06:44:34 pm »
0
No zobaczymy, czy tym razem będzie to coś lepszego niż ostatnio. Poprzednia płyta mi nie przypadła do gustu.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Slash współtwórcą nowej gry wideo [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 884
Ostatnia wiadomość Października 17, 2018, 08:41:41 pm
wysłana przez naileajordan