Autor Wątek: Gilby porównuje Adlera i Soruma  (Przeczytany 566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3549
Gilby porównuje Adlera i Soruma
« dnia: Maja 16, 2021, 06:56:05 pm »
+1




Gilby Clarke, który promuje swoją płytę solową, „The Gospel Truth”, zawitał niedawno do programu „Another FN Podcast With Izzy Presley”.

Mówił tam między innymi o tym, czy granie ze Slashem i Duffem podczas ceremonii wprowadzenia Guns N’ Roses do Rock And Roll Hall Of Fame różniło się od koncertów z lat dziewięćdziesiątych, kiedy to obaj – i Slash, i Duff – borykali się z uzależnieniem.

„Nie sądzę, żeby istniały różnice, bo [w obu przypadkach] liczy się muzyka”, powiedział były gitarzysta Guns N’ Roses. „Był taki moment pod koniec trasy [promującej Use Your Illusion], kiedy Duff z powodu problemów z alkoholem wyglądał naprawdę źle. Jasne, to wpływało na jego grę, ale nawet wówczas, grając z nim, widziałem, jak wspina się na wyżyny”.

„Jest w muzyce Guns N’ Roses jakiś szczególny klimat – i ilekroć graliśmy, czułem, że powstaje”, dodał Gilby.


Muzyk pokusił się także o porównanie Stevena Adlera i jego następcy.

„Prawdę mówiąc, grałem ze Stevenem już dawniej, więc na gali RRHOF nasze drogi nie skrzyżowały się po raz pierwszy. Kiedy tamtego wieczoru zasiadł za bębnami, zrozumieliśmy  się w lot. Dlatego nie sądzę, żeby z muzycznego punktu widzenia pomiędzy tą dwójką były istotne różnice”.         

„Matt wymiata”, dodał Gilby. „Nie ma takiej rzeczy, której nie potrafiłby zagrać. Mocniej uderza, więc i brzmienie jest inne. Steven nie wali w bębny tak mocno jak on, za to ma coś w rodzaju swingu. Poza tym Steven gra z gitarą, podczas gdy Matt wymaga, aby grać z nim. Ustala rytm, a inni się dostosowują”.   








Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Gilby Clark - "Myślałem, że umrę" - wywiad

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7678
Ostatnia wiadomość Października 26, 2010, 08:39:51 pm
wysłana przez lewyism