Autor Wątek: Gilby: Nigdy się nie dowiemy, co Axl naprawdę myśli  (Przeczytany 1046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Gilby: Nigdy się nie dowiemy, co Axl naprawdę myśli
« dnia: Maja 12, 2021, 07:04:47 pm »
+2


 

Goszcząc w programie „Scars & Guitars”, Gilby Clarke mówił o Guns N’ Roses i o tym, jakie były szanse na to, że zespół nagra w latach dziewięćdziesiątych następczynię „Use Your Illusion”.

Gitarzysta przypomniał, że przedłożył Axlowi piosenki, które ostatecznie znalazły się na jego solowej płycie.

„Rozmawialiśmy o nowym albumie, przedstawiłem więc chłopakom z Guns N’ Roses wszystkie kawałki, które potem trafiły na mój pierwszy krążek, Pawnshop Guitars”, powiedział Clarke. „Slash zrobił to samo z materiałem z pierwszej płyty Slash’s Snakepit [It’s Five O’Clock Somewhere]. To miały być piosenki Gunsów. 

Nigdy się nie dowiemy, co Axl naprawdę o nich myśli, ale to nie był kierunek, który chciał obrać. Jeżeli posłuchasz Chinese Democracy, zrozumiesz - dlaczego”.   


Gilby wyjawił również, na co chciałby uczulić rozmawiających z nim ludzi.   

„Jeżeli kiedykolwiek musiałem coś prostować – mam na myśli moją przygodę z Guns N’ Roses, która prawdopodobnie, a nawet na pewno, była kamieniem milowym w mojej karierze – to chyba to, że z racji mojej roli w zespole byłem postrzegany jako gitarzysta rytmiczny.
Tymczasem prawda jest taka, że w GNR po raz pierwszy współpracowałem z innym gitarzystą. Oczywiście, sam wiem najlepiej, że nie jestem Slashem, ale też nigdy nie byłem po prostu gitarzystą rytmicznym.
Nie chcę powiedzieć, że mi to przeszkadza. Piosenka to w 95% rytm, ale myślę, że wielkim błędem jest mówienie, że ktoś jest w zespole gitarzystą rytmicznym i kropka”. 





Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gilby: Nigdy się nie dowiemy, co Axl naprawdę myśli
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 13, 2021, 11:18:21 am »
+2
Pierwszy albumy Slasha i Gilby'ego to jedne z najlepszych rzeczy, które powstały w działalności solowej Gunsów i exGunsów.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Gilby: Nigdy się nie dowiemy, co Axl naprawdę myśli
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 16, 2021, 02:30:09 pm »
0
Ja wolę te ostatnie dokonania solowe Slasha niż te pierwsze. ;)
A Gilbiego nie słuchałem ale może nadrobię z ciekawości o co tyle szumu. :P

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13228
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax