Autor Wątek: Gilby: Gunsi nigdy mnie oficjalnie nie zwolnili  (Przeczytany 2302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Gilby: Gunsi nigdy mnie oficjalnie nie zwolnili
« dnia: Grudnia 20, 2019, 09:17:36 pm »
+1




Były gitarzysta Guns N’ Roses, Gilby Clarke, był gościem najnowszego odcinka „Riki Rachtman’s Cathouse Hollywood Podcast”. Wspominał tam między innymi swoją współpracę z Gunsami.

„Czy jestem rozgoryczony? Nie! W żadnym razie. Powiedziałbym, gdyby tak było”, zapewnił.

„Kiedy trasa miała się ku końcowi, czułem, że koniec zespołu jest równie bliski.
Duff fizycznie był w okropnej formie. Alkohol go wyniszczał. Byłem przekonany, że nie pociągnie zbyt długo. Między Axlem i Slashem były tarcia. Axl zapatrywał się na zespół w pewien sposób, Slash w inny. Nie widziałem żadnych szans na porozumienie.
Mniej więcej w tym samym czasie zaoferowano mi nagranie solowej płyty. Zanim dołączyłem do Gunsów, miałem kontakty z Virgin Publishing i to oni wyszli z propozycją. Początkowo nie miałem ochoty na solowy album; gdyby to ode mnie zależało, nagrałbym płytę z Guns N’ Roses, tyle że Gunsi nie mieli tego w perspektywie. Dlatego kiedy otrzymałem tę propozycję, powiedziałem chłopakom: ‘Oto moje piosenki, czy jako GNR jesteście nimi zainteresowani?’. Zaprzeczyli, a wtedy zapytałem: ‘A czy macie coś przeciwko temu, żebym umieścił je na mojej solowej płycie?’. ‘W żadnym razie, rób swoje’, odparli. Zatem zrobiłem swoje i nagrałem solowy album”.

„Czy byłem rozgoryczony? Wyruszyłem w trasę, żeby promować moją płytę, w przerwie nagrywałem i koncertowałem ze Slash’s Snakepit… byłem w trasie przez pięć bitych lat”.

Jak Gilby dowiedział się, że nie jest już członkiem Guns N’ Roses?

„Slash zaproponował spotkanie w Casa Vega i oznajmił: ‘Axl nie chce cię już w zespole. Nie wiem, dlaczego, i nie twierdzę, że tak już będzie zawsze. W każdym razie teraz chce skupić się na nowej muzyce’.
W tamtym czasie Slash postanowił nagrać płytę ze Slash’s Snakepit. Axl nie był zadowolony z jego materiału, ale też nie wyrzucił go z zespołu.

Co do mnie, to właściwie nie zostałem wylany, jednak przestali mi płacić. Potem, mniej więcej tydzień później, Slash doznał olśnienia. ‘Co my, k***a, robimy? Chcemy zastąpić kimś Gilby’ego?’. Zadzwonił do mnie i powiedział: ‘Wszystko w porządku, nie martw się, dalej jesteś w zespole’. Nadal jednak mi nie płacili. To wszystko.
Jak powiedziałem, nigdy nie zostałem oficjalnie zwolniony. Po prostu coś się skończyło”.


Clarke jest nie tylko muzykiem, lecz także producentem.

W ostatnich latach pracował nad nowa płytą solową, „The Gospel Truth”, na której mają pojawić się gościnnie między innymi Stephen Perkins (Jane’s Addiction), Matt Starr (Ace Frehley), a także członkowie solowej kapeli Gilby’ego, EJ Curse i Troy Patrick Farrell.


W zeszłym roku Clarke wyjawił w programie „Trunk Nation LA Invasion: Live From The Rainbow Bar & Grill” na SiriusXM, że Guns N’ Roses zaprosili go na trasę Not In This Lifetime, jednak on z ważnego powodu był zmuszony odmówić.

„Moja córka, Frankie, ma zespół. Koncert Guns N’ Roses pokrywał się z jej występem na festiwalu Lollapalooza [w lipcu 2016 roku], a ja po prostu musiałem z nią być. Nie mogłem jej odmówić ze względu na Guns N’ Roses”.

Tym niemniej, Gilby twierdzi, że „nie miałby nic przeciwko temu”, żeby znowu wystąpić z dawnymi kolegami z zespołu.







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gilby: Gunsi nigdy mnie oficjalnie nie zwolnili
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 21, 2019, 07:05:42 am »
0
Miło byłoby zobaczyć Gilby'ego gościnnie w Gunsach. Zawsze go lubiłem i lubię jego dokonania solowe. Kariera muzyczna Clarke'a zaczęła się jeszcze zanim Gunsi wydali swój debiutancki album, więc gdyby zdecydował się napisać autobiografię na pewno by mnie zainteresowała. :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Gilby: Gunsi nigdy mnie oficjalnie nie zwolnili
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 21, 2019, 07:24:54 am »
+1
Szacun dla gościa za to jak postąpił względem córki.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Undercover

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 435
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +44
Odp: Gilby: Gunsi nigdy mnie oficjalnie nie zwolnili
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 21, 2019, 10:45:25 pm »
0
Myślałem, za Adlerowi odbija....ten Typ jest jednak lepszy....

Offline mikael_s

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 554
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +128
Odp: Gilby: Gunsi nigdy mnie oficjalnie nie zwolnili
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 25, 2019, 11:06:55 am »
0
Czyli wszystko było ok, Axl i Slash byli przyjaciółmi tylko GNR nie płacił Slashowi, a w ogóle to nie występowali razem, bo akurat byli w różnych miastach... Co on gada? Zaraz Adler będzie najbardziej wiarygodnym członkiem GNR ;)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Gilby: Gunsi nigdy mnie oficjalnie nie zwolnili
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 25, 2019, 12:49:03 pm »
+1
Myślałem, za Adlerowi odbija....ten Typ jest jednak lepszy....
Czyli wszystko było ok, Axl i Slash byli przyjaciółmi tylko GNR nie płacił Slashowi, a w ogóle to nie występowali razem, bo akurat byli w różnych miastach... Co on gada? Zaraz Adler będzie najbardziej wiarygodnym członkiem GNR ;)

No Panowie, czytanie ze zrozumieniem się kłania. W którym miejscu tego tekstu zostało napisane, że Axl nie płacił Slashowi albo, że Gilby się żali? Pierdzielicie głupoty.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Gilby: Gunsi nigdy mnie oficjalnie nie zwolnili
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 30, 2019, 11:11:21 pm »
+3
Skoro przestali płacić ale nie został zwolniony to wniosek jest jeden - został awansowany na wolontariusza  :kwiatek:
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Online sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Gilby: Gunsi nigdy mnie oficjalnie nie zwolnili
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 31, 2019, 12:06:43 am »
0
Zanim to było modne
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Gilby: Gunsi nigdy mnie oficjalnie nie zwolnili
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 01, 2020, 09:39:08 pm »
0
Może chłopak z WOŚP jest?
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1232
  • Respect: +301
Odp: Gilby: Gunsi nigdy mnie oficjalnie nie zwolnili
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 02, 2020, 08:19:23 am »
0
Po takich wyznaniach PIP powinien wkroczyć z kontrolą  ;)
In Rock We Trust

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 24895
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey