Autor Wątek: Duff o Święcie Dziękczynienia i o planach na najbliższą przyszłość  (Przeczytany 470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547




Niedawno Amerykanie obchodzili Święto Dziękczynienia.

Duff McKagan odniósł się do tej okoliczności na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych i podzielił się z fanami refleksją na temat tego, za co jest szczególnie wdzięczny.

„Chciałbym podziękować każdemu z was za to, że tak żarliwie wspieracie moją płytę Lighthouse”, napisał. „W ciągu kilku ostatnich tygodni widziałem promujące ją gadżety na koncertach Guns N’ Roses. To mnie poruszyło!”.

„Święto Dziękczynienia zawsze było dla mnie czasem refleksji nad tym, za co jestem wdzięczny”, ciągnął basista. „[Otóż] za moją żonę i dzieci, ich szczęście i zdrowie. Jestem wdzięczny za przyjaciół i mam nadzieję, że oni czują z mojej strony wsparcie. Odczuwam także ogromną wdzięczność wobec tych, którzy kochają moją muzykę. Od lat mnie wspieracie!”.

Duff wyjawił ponadto plany na najbliższą przyszłość.

„W przyszłym miesiącu tu i ówdzie będzie mnie można zobaczyć na żywo, więc wypatrujcie wieści. Poza tym badamy teren w związku z trasą promującą Lighthouse. Wszystkiego dowiecie się na bieżąco!”.






Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Duff o Święcie Dziękczynienia i o planach na najbliższą przyszłość
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 28, 2023, 11:22:29 am »
0
 "Poza tym badamy teren w związku z trasą promującą Lighthouse. Wszystkiego dowiecie się na bieżąco!"

Oby szybko, panie Duff i może tym razem gdzieś bardziej na południu? Warszawę już znasz na pamięć  :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Duff: "Plotki o reunionie to bzdura"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 16895
Ostatnia wiadomość Stycznia 18, 2024, 10:22:36 pm
wysłana przez mafioso