Autor Wątek: Duff na solowej płycie Nancy Wilson (z Heart)  (Przeczytany 716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Duff na solowej płycie Nancy Wilson (z Heart)
« dnia: Października 23, 2020, 10:05:34 pm »
0



Nancy Wilson, gitarzystka, wokalistka, współzałożycielka rockowego zespołu Heart, przymierza się do wydania albumu solowego.

Na płycie, której roboczy tytuł brzmi "The Lab", pojawi się gościnnie Duff McKagan.

Basistę Guns N’ Roses usłyszymy w piosence pt. „Party at the Angel Ballroom”, w której nagrywaniu pomagał także Taylor Hawkins z Foo Fighters.


Tymczasem dzisiaj w sieci pojawił się pierwszy singiel z płyty. Jest to cover utworu „The Rising” Bruce’a Springsteena. Poza nim na albumie znajdą się również dwa inne covery – „The Boxer” (oryg. Simon & Garfunkel) oraz „Daughter” (z repertuaru Pearl Jam).






Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Duff na solowej płycie Nancy Wilson (z Heart)
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 10, 2021, 08:37:23 pm »
0
@Hubik  ;)

www.youtube.com/watch?v=IhD54WB7vak
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Duff na solowej płycie Nancy Wilson (z Heart)
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 10, 2021, 11:27:37 pm »
0
Jak zobaczyłem zdjęcie to byłem przekonany, że to będzie jakieś typowe country. ;)

 

Duff: "Plotki o reunionie to bzdura"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 16820
Ostatnia wiadomość Stycznia 18, 2024, 10:22:36 pm
wysłana przez mafioso