Autor Wątek: Duff: Młodzi powinni mieć własne Guns N’ Roses  (Przeczytany 607 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3549
Duff: Młodzi powinni mieć własne Guns N’ Roses
« dnia: Października 24, 2023, 11:48:03 am »
+2


 


Duff McKagan, basista Guns N’ Roses, wie to i owo na temat rock and rolla.

Debiutancki krążek jego zespołu, „Appetite For Destruction”, zdefiniował epokę i rozszedł się w nakładzie ponad trzydziestu milionów egzemplarzy.

Sam Duff grywał z całą plejadą artystów – od Iggy’ego Popa poczynając, a na Jane’s Addiction kończąc. Ostatnio wydał trzecią solową płytę, „Lighthouse”.

W niedawnym wywiadzie dla magazynu „Classic Rock” McKagan zastanawiał się nad przyszłością rock and rolla. Zapytany o to, czy któryś z wypływających obecnie zespołów może okazać się równie potężny co Guns N’ Roses, odparł, że ma nadzieję, iż granie oparte na gitarach wciąż ma przyszłość.

„Tego bym sobie życzył”, powiedział. „Patrzę na młodych ludzi, którzy przychodzą na koncerty Guns N’ Roses, i myślę sobie: Zaje***iście, że przychodzicie nas posłuchać, ale powinna istnieć kapela dwudziestojedno- czy dwudziestodwulatków, dla której stracilibyście głowę. Nie wiem, czy taka kapela byłaby podobna do nas, ale mam, k***a, nadzieję, że owszem”.

Duff mówił również o trwającej o wielu lat muzycznej współpracy z Iggym Popem. W latach dziewięćdziesiątych McKagan współtworzył „Brick By Brick”, a w tym roku można go było usłyszeć na „Ever Loser”. Iggy oddał przysługę, pojawiając się na solowej płycie Duffa, „Lighthouse”.

„Dla mnie istnieje Prince, istnieje Lemmy i istnieje Iggy”, wyjaśnił basista. „Widzę w Iggym coś na kształt bóstwa. Trudno jest mi się z nim normalnie zaprzyjaźnić, bo był moim idolem, odkąd ukończyłem dwunasty czy trzynasty rok życia i odkryłem The Stooges”.

„Dawniej, gdy w latach dziewięćdziesiątych grałem na jego płycie, piłem. Miałem nastawienie w stylu: O tak, zróbmy to, k***a! Ale teraz, pracując przy najnowszej płycie i grając z nim koncerty [w kwietniu 2023 roku]… Iggy ciężko pracuje. Dowodzi zespołem jak James Brown”. 

„Jest świetnym liderem i potrafi docenić muzyków. Obie moje córki są w niego wpatrzone. Przyszły kiedyś na koncert i widziałem, jak rozmawia z nimi w jakimś kącie… To naprawdę fantastyczny gość”.

Płyta „Lighthouse”, na której można usłyszeć Iggy’ego, ukazała się kilka dni temu.






Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8578
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Duff: Młodzi powinni mieć własne Guns N’ Roses
« Odpowiedź #1 dnia: Października 24, 2023, 12:08:02 pm »
0
powinna istnieć kapela dwudziestojedno- czy dwudziestodwulatków, dla której stracilibyście głowę. Nie wiem, czy taka kapela byłaby podobna do nas, ale mam, k***a, nadzieję, że owszem”.

byly pewne proby, ale wokalista za bardzo sie utozsamil z Mr Brownstone
https://gunsnroses.com.pl/forum/news-20/synowie-slasha-i-weilanda-juz-nie-graja-razem/msg493563/#msg493563
https://gunsnroses.com.pl/forum/news-20/noah-weiland-opowiada-o-tym-jak-slash-staral-mu-sie-pomoc-(slash)/msg500462/#msg500462
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2023, 12:12:36 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1246
  • Respect: +303
Odp: Duff: Młodzi powinni mieć własne Guns N’ Roses
« Odpowiedź #2 dnia: Października 26, 2023, 02:31:39 pm »
0
Inne czasy, rock będzie pewnie dalej istniał, ale już tak popularny jak kiedyś nie będzie.
In Rock We Trust

Offline maciek___1551

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Respect: +32
Odp: Duff: Młodzi powinni mieć własne Guns N’ Roses
« Odpowiedź #3 dnia: Października 31, 2023, 01:52:39 am »
+1
Młodzi mają własne guns n roses w postaci maty ,Popka lub Bóg wie jeszcze co innego..

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7930
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip