Autor Wątek: Duff i Slash na nowej płycie Fear  (Przeczytany 466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3475
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3549
Duff i Slash na nowej płycie Fear
« dnia: Marca 02, 2022, 08:43:40 pm »
+1



Cztery dekady po wydaniu debiutanckiego krążka weterani muzyki punkrockowej, Fear, przygotowują reedycję pierwszego albumu. W jubileuszowym kuferku znajdzie się zremasterowana płyta „The Record”, ale także dwadzieścia osiem demówek i inne materiały.

Zespół nawiązał ponadto współpracę z Jasonem Zinkiem. Niebawem ma powstać film dokumentalny na temat historii kapeli. 

To nie wszystko. Fear pracują również nad nowym wydawnictwem. Zespół w składzie Lee Ving – Philo Cramer – Spit Stix – Geoff Kresge – Eric Razo nagrywa dwadzieścia cztery nowe piosenki, które trafią na podwójny album.

Na płycie – która, jeśli wierzyć zapowiedziom Vinga, „będzie tym wszystkim, na co fani Fear czekają” – zagrają gościnnie Slash i Duff McKagan.


Muzycy Guns N’ Roses nie po raz pierwszy zetkną się z muzyką Fear. Na płycie „The Spaghetti Incident?” znalazł się swego czasu cover „I Don’t Care About You”.









Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Duff i Slash na nowej płycie Fear
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 03, 2022, 11:57:45 am »
+1
Reedycja i nowa płyta po latach, no no, ciekawe :) Do kompletu wśród gości brakuje Axla, bo z tego, co kojarzę to on zaproponował wykonanie klasyka Fear na SI? Trochę szkoda, bo chętnie bym go posłuchał. Ale jak się nie ma co się lubi, to cieszy się tym, co jest. Nowe nagrania Fear mnie cieszą.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8578
  • 17000 postów
  • Respect: +4336
Odp: Duff i Slash na nowej płycie Fear
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 03, 2022, 12:02:25 pm »
+1
nawet okazuje sie ze swego czasu ich basista byl Flea, o czym nie widzialem

swoja droga co to jest za grajek to nie mam pytan, wielki szacun dla niego i chlopakow z RHCP
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5702
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax