Autor Wątek: Doug Goldstein: Axl nie chce, żeby go chwalić  (Przeczytany 837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Doug Goldstein: Axl nie chce, żeby go chwalić
« dnia: Sierpnia 15, 2020, 03:25:33 pm »
0



Były menedżer Guns N’ Roses, Doug Goldstein, był gościem audycji „Appetite for Distortion”.
Wrócił tam między innymi do wielokrotnie omawianej kwestii praw do nazwy zespołu.

„Kiedy Slash odszedł z zespołu, kilka razy rozmawiałem z Axlem na ten temat”, powiedział. „Uważałem, że po tym, jak klasyczny skład się rozpadł, [Axl] nie powinien posługiwać się nazwą Guns N’ Roses. Mógł występować po prostu jako Axl Rose. On był innego zdania”.


Goldstein wspomniał również o tym, jak według niego Axl chce być postrzegany przez media.

„Po raz ostatni gadałem z nim na krótko po tym, jak wziąłem udział w twojej audycji. Powiedział: ‘Przestań mnie wychwalać’. On nie lubi, kiedy chwali się go w wywiadach.
W ramach uzasadnienia rzucił: ‘Czy ktoś pytał Picassa, co znaczy jego sztuka? Jestem artystą, nie zwracam uwagi na opinię publiczną. Nie obchodzi mnie ona i nie chcę, żeby ktoś próbował na nią wpływać. Naprawdę mam w dupie to, co inni o mnie myślą, i tyle’”.

„Muszę jednak powtórzyć”, dodał Goldstein w ramach sprecyzowania, „że [Axlowi] nie chodzi o fanów, lecz o ludzi, którzy w ogóle go nie znają, a mimo to pozwalają sobie na oszczercze komentarze”.


Doug odniósł się także do sprawy Axla i jego „fascynacji” (Charlesem) Mansonem.

„Wiesz, skąd wzięła się cała to sprawa? Axl widział to mniej więcej tak: ‘Wszyscy uważają mnie za dziwaka, a skoro Manson też za takiego uchodzi, to w sumie czemu nie miałbym założyć koszulki z jego wizerunkiem czy zaśpiewać jego kawałka?’”.
 
„Nie sądzę, żeby próbował w jakikolwiek sposób gloryfikować to, co Manson zrobił”, dodał Goldstein.





Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Doug Goldstein: Axl nie chce, żeby go chwalić
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 15, 2020, 03:40:46 pm »
+1
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13270
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax