Autor Wątek: Roger Taylor: Duet Axl-Elton (na Wembley) stał pod znakiem zapytania  (Przeczytany 904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547

 

W najnowszym numerze magazynu „Classic Rock” ukazał się wywiad z Rogerem Taylorem.

Perkusista Queen zaprzeczył w nim pogłoskom, jakoby w 1992 roku, po koncercie ku czci Freddie’ego na Wembley, George Michael miał zająć w zespole miejsce zmarłego wokalisty:

„Pamiętam te plotki”, przyznał Taylor, „ale [George Michael] nie sprawdziłby się w Queen. Nie był przyzwyczajony do pracy z zespołem tego kalibru. Kiedy na próbach usłyszał, jak potężne mamy brzmienie, nie mógł w to uwierzyć. Porównał nas do Concorde’a”.


Muzyk nawiązał również do występu Axla na koncercie na Wembley i wyjawił, że mało brakowało, a jego duet z Eltonem Johnem w „Bohemian Rhapsody” nie doszedłby do skutku.

„Axl nigdy nie pojawił się na próbach”, powiedział Taylor. „Naprawdę musieliśmy improwizować”   

www.youtube.com/watch?v=i26406_EldM



Warto przypomnieć, że w zeszłym roku Brian May przyznał w wywiadzie, że wspomnienie występu Axla w „Bohemian Rhapsody” będzie mu towarzyszyło do grobowej deski. 







Źródło
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2021, 05:00:37 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Roger Taylor: Duet Axl-Elton (na Wembley) stał pod znakiem zapytania
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 24, 2021, 06:22:39 pm »
+5
Cytuj
Axl nigdy nie pojawił się na próbach”, powiedział Taylor.



« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2021, 06:43:34 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Roger Taylor: Duet Axl-Elton (na Wembley) stał pod znakiem zapytania
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 25, 2021, 09:08:19 am »
0
Cóż za niespodzianka  :lol:
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Roger Taylor: Duet Axl-Elton (na Wembley) stał pod znakiem zapytania
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 26, 2021, 02:01:58 pm »
0
Heh, wszyscy czekali czy wyskoczy czy nie, a jakby nie wyskoczył to co wtedy?  :lol:

Offline VICTORY-OR-DEATH

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +28
Odp: Roger Taylor: Duet Axl-Elton (na Wembley) stał pod znakiem zapytania
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 27, 2021, 06:51:30 pm »
0
Sprecyzuję, że raczej już wtedy wiadome było, że predzej wyskoczy, gdyż pojawił się z całym zespołem podczas 1 cześci koncertu... To fakt, nawet na oficjalnym wydawnictwie na DVD z extras i masach bootlegów z tymi materiałami są próby ze wszystkimi oprócz Axla... Nawet Slash ćwiczy We Will Rock You z May'em... Może była początkowo taka koncepcja, że Slash też miał wystapić u boku Axla w tym utworze, jednak jak widać przystało na Tie Your Mother Down... Piotr Metz też wspominał, że dzień wcześniej Axl nie przyszedł na rozmowę z dziennikarzami jako jedyny członek zespołu. Z resztą dzień wcześniej próby odbywały się też na Wembley... Guns N' Roses też ten fakt dotyczył... Zastanawiano się co Scorpions robili na tym koncercie, skoro nie wystepowali... Można doczytać, że byli na wszelki wypadek w rezerwie właśnie za Guns N' Roses... Metz rownież podkreślał, że do ostatniej chwili zmieniali swój repertuar... a dlaczego nie zagrali trzeciego utworu - Sweet child o' mine, tylko set był skrócony o 1 piosenkę, pisałem wcześniej i ma to związek z sabotowaniem Spinal Tap...
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2021, 08:52:11 pm wysłana przez VICTORY-OR-DEATH »

 

Mick Wall: "Axl zmartwychwstał"

Zaczęty przez Lapny

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8353
Ostatnia wiadomość Stycznia 04, 2017, 03:14:56 pm
wysłana przez lewyism