Autor Wątek: Dizzy: Axl zawsze stał za mną murem  (Przeczytany 1300 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Dizzy: Axl zawsze stał za mną murem
« dnia: Grudnia 31, 2019, 02:15:23 pm »
0




Dizzy Reed gościł niedawno w „The Paltrocast”.
Mówił tam o swojej pozycji w zespole i o tym, jak wyglądała praca nad „Chinese Democracy”.
Ale nie tylko…
   


Jedną z rzeczy, które w tobie podziwiam, jest to, że jednego tygodnia grasz na stadionach, a drugiego w małych klubach. Jesteś na tyle wszechstronny, że dzielisz się pomiędzy wielki zespół a mały projekt. Czy to w jakiś sposób przekłada się na twoje życie osobiste?   

Koncert to koncert. Gramy dla fanów i mam nadzieję, że to w jakiś sposób ich uszczęśliwia, tworzy dobre wspomnienia.
Tak, jest w moim życiu pewna dwoistość. Koniec końców, jestem spod znaku bliźniąt! Prywatnie próbuję zachowywać równowagę, ale to nie zawsze jest proste. Miewam i wzloty, i upadki… i staram się cieszyć tymi pierwszymi.

Czy był w Guns N’ Roses taki moment, kiedy groziło ci wypadnięcie poza burtę?

Mam wrażenie, że kiedyś była taka opcja. To było dla mnie trudne i być może moja reakcja sprawiła, że ostatecznie zmienili zdanie.
Axl zawsze stał za mną murem i naprawdę to doceniam. No i myślę, że ostatecznie moja obecność wszystkim wydała się zasadna.   

Wniosłeś niemały wkład w powstawanie „Chinese Democracy”. Jak wyglądała praca nad nią? 

Cała ta płyta to efekt pracy wielu ludzi. Na przestrzeni lat bywaliśmy w różnych studiach i każdy przynosił własne pomysły. Pracowaliśmy zespołowo, ale ostatecznie to Axl czuwał nad tym, co znajdzie się na płycie i jak to będzie brzmiało. Jeżeli o to chodzi, to jest naprawdę nadzwyczajny. 
O tak, spędziliśmy wiele godzin, dni i nocy, siedząc w jednym pomieszczeniu i tworząc piosenki. 

Czy jest coś, czego wielu ludzi o tobie nie wie, a powinno?

Raczej nie… Zdaje się, że wiecie wszystko, co powinniście wiedzieć [śmiech]. [Dodam tylko, że] jeśli macie ochotę na szklaneczkę Jaegermeistera czy czegoś w ten deseń, to wiedzcie, że możecie na mnie liczyć [śmiech]







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1898
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Dizzy: Axl zawsze stał za mną murem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 31, 2019, 07:09:35 pm »
0
Cytuj
ostatecznie to Axl czuwał nad tym, co znajdzie się na płycie i jak to będzie brzmiało
A i tak odnoszę wrażenie, że o ostatecznym doborze utworów zadecydował nie Axl a wytwórnia. Sądząc po demówkach, które ostatnio wyciekły, Chinese Democracy mogło brzmieć dużo bardziej spójnie niż to, co dostaliśmy w 2008...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Dizzy: Axl zawsze stał za mną murem
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 01, 2020, 09:27:23 am »
0
Właściwie nie rozumiem, czemu ta płyta nie została wydana w okolicy roku 2002. Ok, części kawałków by na niej nie było, ale większość istniała. Naciski wytwórni byłyby aż tak duże?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mikael_s

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 554
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +128
Odp: Dizzy: Axl zawsze stał za mną murem
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 05, 2020, 07:21:21 pm »
0
Teraz seria wywiadów jaki to Axl jest wspaniały, cudowny i zawsze był kochany.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Dizzy: Axl zawsze stał za mną murem
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 05, 2020, 08:35:02 pm »
+1
Wiesz ilu ludziom dał zarobić? Co mają mówić, że wujek zły?
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Mick Wall: "Axl zmartwychwstał"

Zaczęty przez Lapny

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8404
Ostatnia wiadomość Stycznia 04, 2017, 03:14:56 pm
wysłana przez lewyism