Autor Wątek: Dee Snider o reunionie GNR  (Przeczytany 893 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Dee Snider o reunionie GNR
« dnia: Sierpnia 29, 2020, 05:12:41 pm »
0



Jakiś czas temu Jay Jay French, gitarzysta Twisted Sister, wypowiadał się na temat muzyki grunge i tego, jak na początku lat dziewięćdziesiątych autentyczność Guns N’ Roses miała pomóc im „przetrwać” pomimo rosnącej popularności tego nurtu. 

Zobacz: https://gunsnroses.com.pl/forum/news-20/jay-jay-french-gnr-przetrwali-bo-byli-autentyczni-(gunsnroses)/


Z kolei wokalista Twisted Sister, Dee Snider, był w tych dniach gościem audycji „Appetite For Distortion”.

Mówił tam o GNR, skupiając się przede wszystkim na reunionie.

„Uwielbiam Guns N’ Roses”, powiedział, „natomiast Appetite For Destruction jest na liście płyt, które wziąłbym na bezludną wyspę. Kiedy została wydana, brałem ją ze sobą na biegi i nawet pomogła mi ustanowić życiówkę na pięć mil… Fantastyczna płyta”.

„Tym niemniej”, dodał Snider, „jestem rozczarowany faktem, że Steven [Adler] nie gra już nimi. Widziałem nagrania z [reunionowych] koncertów, podczas których dołączył do zespołu, i to było fantastyczne. Tego faceta nie da się nie lubić.
Z drugiej strony, wiem, że miał problemy ze sobą – i może o to wszystko się rozbiło”.

Snider poświęcił również dwa słowa Izzy’emu.

„Izzy zawsze był tym, który pojawiał się i znikał. Myślę, że to, iż nie wziął  udziału w reunionie, to głównie jego wybór. Mówiłem o tym w moim programie radiowym… Ponoć pojawił się na próbie dźwięku, po czym zniknął. (…)

Ja w każdym razie jestem zwolennikiem utrzymania klasycznego składu… przynajmniej dopóki wszyscy jego członkowie żyją”.   






Źródło

"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Dee Snider o reunionie GNR
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 29, 2020, 09:23:38 pm »
0
Marzyciel... Podekrzewam, że większość fanów wolałaby, żeby skład był tzw. "oryginalny" ;)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1461
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip