Autor Wątek: Covid w obozie WVH – GNR tracą support na dwa koncerty  (Przeczytany 640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Covid w obozie WVH – GNR tracą support na dwa koncerty
« dnia: Sierpnia 14, 2021, 03:06:00 pm »
+2

 

Mammoth WVH – zespół Wolfganga Van Halena, który obecnie supportuje Guns N’ Roses w Stanach Zjednoczonych – zmuszony był odwołać dwa koncerty po tym, jak okazało się, że jeden z członków załogi zakaził się koronawirusem.

Wiadomość o tym pojawiła się na oficjalnym profilu kapeli na portalach społecznościowych.     

Na ironię zakrawa fakt, że na krótko przed tym Wolfgang poruszył temat pandemii w wywiadzie dla „Ultimate Classic Rock”.

„Należę do tych osób, które odczuwają obsesyjny lęk przed bakteriami i wirusami”, przyznał. „Ja i wszyscy z mojego otoczenia przestrzegamy zasad bezpieczeństwa, jesteśmy zaszczepieni i nosimy maski. Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby uchronić się przed wirusem”.

„Jestem wokalistą i ostatnią rzeczą, jakiej bym sobie życzył, są problemy z drogami oddechowymi”, dodał Van Halen. „Nieważne, że mógłbym przejść Covid łagodnie – nie chcę ryzykować infekcji, bo mogłaby ona zrujnować moją karierę”.   






Źródło
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2021, 03:09:39 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Covid w obozie WVH – GNR tracą support na dwa koncerty
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 17, 2021, 08:58:11 am »
+2
Jak widać nawet szczepienie nie chroni przed zachorowaniem w 100 %, ale lepsze to niż "gwarancja" zachorowania bez szczepienia. Nigdy nie wiadomo, jak przejdzie się covid. Dlatego nie dziwię się, że są coraz większe naciski na to, żeby się szczepić, bo nawet jeśli sami przejdziemy chorobę bardzo łagodnie, to możemy zarazić kogoś, kto już tak łagodnie nie będzie przechodził choroby. Ale, mam wrażenie, że teraz ludzie są coraz bardziej skupieni na sobie. Ja, moje, mnie. Skoro mnie nic nie będzie, to po co mam dbać o innych. Chciałbym się mylić.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1246
  • Respect: +303
Odp: Covid w obozie WVH – GNR tracą support na dwa koncerty
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 18, 2021, 08:45:35 am »
0
"Sad but true" - cytując klasyka.
In Rock We Trust

 

Alice Cooper: Ani ja, ani Aerosmith, ani GNR nie nagrywamy dziś dla pieniędzy

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1165
Ostatnia wiadomość Sierpnia 30, 2023, 10:52:46 pm
wysłana przez mafioso