Autor Wątek: Phil Lewis (L.A. Guns): Płyty po AFD są przeciętne  (Przeczytany 1570 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Phil Lewis (L.A. Guns): Płyty po AFD są przeciętne
« dnia: Kwietnia 04, 2019, 11:25:22 pm »
+1
 


Wokalista L.A. Guns, Phil Lewis, gościł niedawno w kanadyjskim programie radiowym pt. „Thorn Of Rock”.
Jedno z pytań, które padło, dotyczyło tego, czy na przełomie lat ’80 i ’90 L.A. Guns poczuli się „zepchnięci w cień” wskutek sukcesu Guns N’ Roses.

„Tak, oczywiście”, odpowiedział Phil. „Guns N’ Roses to był fenomen, a do tego grali w tym samym miejscu i w tym samym czasie co my. Były takie osoby, które współpracowały i z nimi, i z nami. Jedną z nich był Tracii [Guns]”.

„L.A. Guns radzili sobie całkiem dobrze. Mieliśmy na swoim koncie złote płyty, ale to nam nie wystarczało. Nasz sukces miał się do sukcesu Guns N’ Roses jak jeden do stu – i to oczywiście było frustrujące”.

„Różnica pomiędzy nami a GNR”, dodał Phil, „polega na tym, że oni zrobili tylko jeden album. Wiem, że ludzie znienawidzą mnie za to, co powiem, jednak o ile ‘Appetite For Destruction’ to arcydzieło, o tyle o reszcie [płyt] nie można powiedzieć tego samego. Reszta jest… przeciętna”.

„My z albumu na album posuwaliśmy się dalej. Robiliśmy interesujące płyty. Od trzech lat ja i Tracii znowu gramy razem. Od tego czasu wypuściliśmy już trzy albumy – dwa studyjne i jeden live. Gunsi nie napisali w tym czasie ani jednej piosenki”.     


Tracii Guns był jednym z założycieli Guns N’ Roses, ale jego pobyt w zespole trwał krótko – Tracii odszedł jeszcze przed nagraniem „Appetite For Destruction”.

Przed dwoma laty gitarzysta powiedział w wywiadzie dla „Ultimate Guitar”, że gdyby został w Guns N’ Roses, zespół najprawdopodobniej „byłby bardziej podobny do L.A. Guns”.

„Sądzę, że gdybym z nimi został”, stwierdził, „Gunsi nie porwaliby tylu ludzi. Myślę, że gra Slasha bardziej pasuje do wokalu Axla. Kiedy ja tworzę coś ciężkiego, to jest naprawdę ciężkie. A Guns N’ Roses zawsze udawało się unikać zbyt ciężkiego brzmienia. To wyszło im na dobre, bo zdołali utrzymać się w obrębie klasycznego rocka”. 

Tracii nie żałuje, że odszedł z GNR.

„Myślę, że wszystko potoczyło się tak, jak powinno się potoczyć”, mówi.





Źródło
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2019, 12:15:34 am wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Phil Lewis (L.A. Guns): Płyty po AFD są przeciętne
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 05, 2019, 12:22:49 am »
0
co jak co, ale GNR na pewno nie sa zespolem jednego albumu...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3703
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1375
Phil Lewis (L.A. Guns): Płyty po AFD są przeciętne
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 05, 2019, 06:37:40 am »
0
Use Your Illusion wg mojej opinii nie jest przeciętne.
Sam już historyczny fakt wydania dwóch płyt oddzielnie tego samego dnia świadczy, że to nie jest przeciętność.

Offline Vince_Carter

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +281
Odp: Phil Lewis (L.A. Guns): Płyty po AFD są przeciętne
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 05, 2019, 06:53:52 am »
0
Nie znam praktycznie wcale dorobku L.A. Guns , ale jeśli ktoś mówi że UYI jest przeciętne, to odrazu takiego człowieka i to co  pie****i można włożyć w cudzysłów i przejść obok do porządku dziennego.
11.07.2012 | 13.02.2013 | 20.11.2014 
20.06.2017 | 09.07.2018 | 12.02.2019
20.06.2022 |

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Phil Lewis (L.A. Guns): Płyty po AFD są przeciętne
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 05, 2019, 07:26:16 am »
0
Zwykłe zwrócenie uwagi głupimi wypowiedziami na ich nowy album.

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Phil Lewis (L.A. Guns): Płyty po AFD są przeciętne
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 08, 2019, 12:24:49 pm »
0
On się tak posunął do przodu z tą twórczością, że gdyby nie to forum to nawet bym nie wiedział, że jakiś Phil istnieje. Tak to się gada jak się nawet przeciętnego albumu nie zrobiło.  :lol:

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1897
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Phil Lewis (L.A. Guns): Płyty po AFD są przeciętne
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 08, 2019, 02:29:01 pm »
0
Po prostu dupa tego człowieka boli, że L. A. Guns nie zrobiło takiej kariery jak GnR.

 

Frank Ferrer:"Mam ogromny szacunek dla poprzednich perkusistów Guns N Roses."

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7375
Ostatnia wiadomość Czerwca 22, 2016, 08:25:57 pm
wysłana przez 4077th