Autor Wątek: Axl składa hołd zmarłemu wokaliście Nazareth  (Przeczytany 530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3549
Axl składa hołd zmarłemu wokaliście Nazareth
« dnia: Listopada 21, 2022, 01:58:35 pm »
+1


 

Axl Rose złożył hołd wokaliście Nazareth, Danowi McCafferty’emu, który zmarł w tym miesiącu w wieku 76 lat.
[Zobacz]

W sobotę 19 listopada lider Guns N’ Roses napisał na Twitterze:

„Dotąd tego nie poruszyłem… to była gorzka pigułka do przełknięcia. Bardzo, bardzo mi przykro z powodu śmierci Dana McCafferty’ego z Nazareth. Dowiedziałem się o niej dzień czy dwa temu, na krótko przed koncertem. Potem na scenie podczas kilku piosenek myślami byłem zupełnie gdzie indziej”.

„Dziękuję Danowi i Nazareth za muzykę, którą stworzyli na przestrzeni lat”, dodał Axl. „Ich muzyka i głos Dana zawsze będą zajmowały szczególne miejsce w moim sercu. Spoczywaj w pokoju, Dan”.


W 1988 roku Axl powiedział ze sceny:

„Gdyby nie Dan McCafferty i Nazareth, nie śpiewałbym. Zamykałem się w łazience i próbowałem osiągać rejestry, jakie pojawiają się w «Love Hurts»”.


W październiku 2019 roku McCafferty wydał trzeci – i i ostatni – album solowy. Płyta nosi tytuł „Last Testament”.






Za info dziękuję @sunsetstrip
Źródło
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2022, 10:11:28 am wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13291
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax