Autor Wątek: Axl chwali Wolfganga Van Halena (i vice versa)  (Przeczytany 756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Axl chwali Wolfganga Van Halena (i vice versa)
« dnia: Sierpnia 08, 2021, 02:48:17 pm »
0


 

Wolfgang Van Halen i jego Mammoth WVH otwierają koncerty Guns N’ Roses w Stanach Zjednoczonych.

Kilka dni temu, 5 sierpnia na MetLife Stadium w East Rutherford, Axl i Wolfgang mieli okazję porozmawiać za kulisami i Rose skorzystał ze sposobności, żeby powiedzieć młodszemu koledze kilka miłych słów – muzyk pochwalił się tym w niedawnym wywiadzie dla „Ultimate Classic Rock”.

„[Axl] powiedział, że bardzo podoba mu się [nasza piosenka] Don’t Back Down i klip do niej, a potem mnie uściskał. Nie mogłem w to uwierzyć! To naprawdę serdeczny człowiek”.


Jak się zdaje, Axl nie poprzestał na skomplementowaniu Wolfganga i pochwalił jego utwór także w rozmowie z Duffem.

„Parę dni temu Duff – kolejny świetny gość – odwiedził nas w garderobie”, wyjawił Van Halen. „Powiedział, że Axl opisał mu Don’t Back Down jako zaje***isty rockowy numer. To największy komplement, jaki mogę sobie wyobrazić! Nadal wydaje mi się, że śnię”.   

www.youtube.com/watch?v=yMDoj8VVzh8



O koncercie Guns N’ Roses z 5 sierpnia Wolfgang wyrażał się w samych superlatywach. 

„Nie mogę uwierzyć, że grają Slithera z repertuaru Velvet Revolver”, przyznał. „Ten kawałek wymiata. Podobnie jak ich nowa piosenka, Absurd. Cudownie było ich oglądać”.






Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4393
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2459
Odp: Axl chwali Wolfganga Van Halena (i vice versa)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 10, 2021, 11:38:39 am »
0
Ogólnie płyta Mammoth jest bardzo przyjemna, a kawałek Don’t Back Down od razu wpadł w ucho. Jak Axlowi ;)
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13249
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax