Autor Wątek: Jak to z dziennikarzami w Rybniku było, jak będzie na Bumblefoocie  (Przeczytany 2723 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Jak to z dziennikarzami w Rybniku było, jak będzie na Bumblefoocie
« dnia: Listopada 29, 2013, 07:36:19 am »
0
Znalazłem bardzo ciekawy wpis na facebooku, dotyczący tego, w jaki sposób potraktowano dziennikarzy.

Wszystkie wypowiedzi od Romany Makówki ( Dział Promocji Galicja Productions, Akredytacje Prasowe, Administracja Serwisu Internetowego, Fotograf. w: Galicja Productions i redaktor, fotograf w: Magazyn Gitarzysta )


" Tak sobie rozmyślam o koncercie Rona „Bumblefoot” Thala w Krakowie. Po akcji z Guns N`Roses w Rybniku, gdzie organizator - Prestige MJM - zachował się jak ostatni k***s, skutkiem czego 90% dziennikarzy olało Gunsów sikiem prostym, nie do końca potrafię jarać się tym gigiem jak norweski kościół. Na ile ingerował w tej fatalnej sytuacji zespół i ich manager - tego akurat nie wiadomo. Pewnie sam Ron nie miał zielonego pojęcia o całym incydencie ale w moim przypadku pozostał silny niesmak. Jakie macie do tego podejście po półtora roku? Pytam przede wszystkim wszystkich wychujanych przez organizatora fotografów, redaktorów naczelnych i dziennikarzy, którzy silnie wspierali tamto wydarzenie i zostali nabici w przysłowiową butelkę. Tym razem solowy koncert Rona organizuje Kubicki Entertainment - firma za którą ręczę głową. Wiem, że organizacja będzie na najwyższym poziomie. "

" po prostu mam jakiś cholerny niesmak po tamtej akcji. Zastanawia mnie bardzo czy to była wyłącznie decyzja organizatora, czy maczał w tym palce Axel i Sp. Był wielki kwas i cholera, niby się cieszę a jednak nie do końca.........."

" Było tak: część portali NIE dostała akredytacji pomimo silnego wsparcia reklamowego i obiecanych miejsc dla dziennikarzy. WSZYSCY FOTO DOSTALI PRESS!!!!!!!!!! " Na c**j mi press?" - zapytałam organizatora. Dostałam odpowiedź że .... mają swoje foto, który tanio udostępni foty!!!!!! Potem obejrzałam portfolio Pana Foto - zero koncertów, repo, czegokolwiek. FOTOGRAFIA ŚLUBNA - Pan taki a taki..Konrad Kubuśka - nie było wybranych. Nie było żadnych...... "

"Dobra wiadomość jest taka, ze mam potwierdzenie od organizatora, ze Rona strzelamy bez ograniczeń!"





Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4394
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2460
Odp: Jak to z dziennikarzami w Rybniku było, jak będzie na Bumblefoocie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 29, 2013, 07:33:55 pm »
0
Hmm, ale o co chodzi tej 'wy<wulgarne okeślenie członka>anej' osobie?
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Jak to z dziennikarzami w Rybniku było, jak będzie na Bumblefoocie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 29, 2013, 07:40:27 pm »
0
Zapewne o to, że nie można było fotografować, bo mieli swoich ludzi od tego. :P I to mimo tego, że promowali koncert itd. Niezbyt to fajne. Wrzuciłem, bo to w sumie taka ciekawostka okołokoncertowa. No i dobrze wiedzieć, że Rona fotografować nikt nie zabroni ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Jak to z dziennikarzami w Rybniku było, jak będzie na Bumblefoocie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 29, 2013, 07:56:32 pm »
+1
Rona będą strzelać bez ograniczeń? Milion pismaków się zjedzie i dla fanów braknie miejsca w klubie :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline ricardoelpaso

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Respect: +294
Odp: Jak to z dziennikarzami w Rybniku było, jak będzie na Bumblefoocie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 29, 2013, 08:33:10 pm »
+3
" po prostu mam jakiś cholerny niesmak po tamtej akcji. Zastanawia mnie bardzo czy to była wyłącznie decyzja organizatora, czy maczał w tym palce Axel i Sp. Był wielki kwas i cholera, niby się cieszę a jednak nie do końca.........."

tak tak, Axl na pewno nie ma co robic i w wolnej chwili decyduje ktorym z fotoreporterow przed danym koncertem zabronic fotografowac siebie i pozostalych czlonkow zespolu
Tym forum rzadzi banda sfrustrowanych, chamskich smarkaczy