Autor Wątek: Kto jedzie z województwa podkarpackiego?  (Przeczytany 4922 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MarcinM1989sw

  • Patience
  • Wiadomości: 10
  • Respect: 0
Kto jedzie z województwa podkarpackiego?
« dnia: Grudnia 14, 2016, 11:16:40 am »
0
Witam. Jestem od dawien dawna gościem na tym portalu,jednak zdecydowałem się w końcu założyć konto tutaj. Jestem fanem Gnr praktycznie odkąd żyje bo już jak miałem kilka lat to na ogól na kasetach w magnetofonie w domu leciał rock/hard rock itd... Chciałem się dowiedzieć jak wygląda sprawa z wyjazdem indywidualnym na koncert  bo ja jestem z Podkarpacia a mianowicie Stalowej Woli, szukałem kogos ode mnie z miejscowosci na wspólny wyjazd i jest ciezko znaleźć. Zastanawiam sie co mam robic bo samemu poł Pl  dwa razy ponowyac samemu na koncert i samemu nocować tam gdzie nie dość że dużo $$$ to tak niemrawo jakoś. Byłby ktoś zainteresowany wyjazdem ewentualnym z tego rejonu ? Bilety chyba jeszcze są, na live station widzialem te najtansze po 227 i takie co chyba najbardziej mnie interesuja za 337 .

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Kto jedzie z województwa podkarpackiego?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 14, 2016, 01:28:47 pm »
0
Cześć :) Do koncertu jeszcze dużo czasu. Gwarantuję Ci, że do czerwca pojawi się kilka opcji na BlaBlaCar (są też inne portale oferujące wspólne podróże, jednak na ten moment nazwy mi pouciekały). Kto wie może nawet ze Stalowej Woli. A jeśli nie to zawsze możesz podjechać do Krakowa. Stamtąd na pewno nie trudno będzie załapać się do jakiejś grupy i jechać wspólnie czy wybrać właśnie opcję BlaBlaCaru :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Kto jedzie z województwa podkarpackiego?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 14, 2016, 04:45:43 pm »
0
Lepiej kupuj, bo zaraz biletów wcale nie będzie.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline ArekGuns

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: +1
Odp: Kto jedzie z województwa podkarpackiego?
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 25, 2017, 07:51:53 pm »
+1
Witam. Ja tez wybieram sie na koncert GUNS N' ROSES i tez poszukuje transportu. Jestem z Kożuchowa okolice Strzyżowa i tez nie mam narazie transportu. Nie ukrywam, ze fajnie by bylo jakby znalazło sie pare osib bo można busa nagrać i pojechac . Wiec jesli ktos tez poszukuje transportu i ma na obecna chwile ten sam maly problem to niech sie odezwie. Nie ukrywam ze fajnie jechac na koncert busem i sobie pic, spac czy sluchac muzyczki a zaraz po koncercie wsiąść do busa i wrócić do domu nie martwiąc sie czy cos jedzie czy nie lub nocować w hotelu za kosmiczne ceny.

Offline jasiek76

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
Odp: Kto jedzie z województwa podkarpackiego?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 17, 2017, 03:36:54 pm »
0
Witam
Jadę wprawdzie z małopolski tj. Gorlic niemniej jeżeli mieszkacie w zachodniej części podkarpacia to możemy się jakoś umówić.

 

Kto jedzie z kujawsko-pomorskiego ?

Zaczęty przez Devon

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4459
Ostatnia wiadomość Czerwca 13, 2017, 02:25:26 pm
wysłana przez Devon