Autor Wątek: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO  (Przeczytany 21323 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12052
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 04, 2012, 04:51:38 pm »
0
Bardzo zatem Państwo proszę o jak najszybsze wpłacenie kwoty 225 zł od osoby na konto:

225 zł to przynajmniej dwa razy drożej niż konkurencja.

Offline PaulinaLG

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 201
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 04, 2012, 04:55:24 pm »
0
A nie można kupić biletu z Centralnego na Zachodni w pociągu jak Ci wygodniej? O ile będzie taka potrzeba, bo bilety najczęściej sprawdzają trochę później

W sumie mogę, ale właśnie sprawdziłam i rano mam pociąg od siebie, który jedzie na zachodni więc jednak nie powinnam mieć problemu.
Chyba, że się na niego spóźnię to podjadę do centrum autobusem i wsiądę tam po prostu  :)

Bardzo zatem Państwo proszę o jak najszybsze wpłacenie kwoty 225 zł od osoby na konto:

225 zł to przynajmniej dwa razy drożej niż konkurencja.

Dokładnie, cena jakaś z kosmosu.

Offline mslazek

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 04, 2012, 05:12:24 pm »
0
Jadąc na Katowice to Wschodni jest dwie stacje wcześniej niż Zachodni :P
Faktycznie... źle spojrzałem. Dzięki za uświadomienie, bo jutro bym kupił bilet z zachodniej. ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2012, 05:14:42 pm wysłana przez mslazek »

Offline q_michal

  • Patience
  • Wiadomości: 14
  • Respect: 0
Odp: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 04, 2012, 05:12:56 pm »
0
Już to wyjasnialem i spotkalo sie to ze zrozumieniem. My organizujemy w pelni legalna impreze turystyczna a konkurencja jedynie sam wyjazd na koncert.

Cena zawiera: przejazd komfortowy busem  z klimatyzacją, obecność pilota, opłaty drogowe, parking w miejscu koncertu, ubezpieczenie NNW.
 
Bus wyposażony jest w dvd, podczas drogi będzie możliwość obejrzenia wybranych koncertów Guns N’ Roses i posłuchania ich największych przebojów.
 
Opcjonalnie przewidziana jest możliwość zwiedzania miasta, „czas wolny” przed koncertem oraz udział w Afterparty po koncercie (o ile takie będzie zorganizowane).

Tego u "konkurencji" nie doswiadczycie :)


Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12052
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 04, 2012, 05:54:10 pm »
0
Poza afterparty konkurencja oferuje wszystko to samo. A i to afterparty wedle Pana słów też nie jest pewne. Więc to takie kupowanie kota w worku, w dodatku za dwa razy wyższą cenę niż to warte.

Offline q_michal

  • Patience
  • Wiadomości: 14
  • Respect: 0
Odp: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 04, 2012, 09:19:47 pm »
0
Gwarantuje Panu, ze tak nie jest. Poprosze o link do ofert "konkurencji" by to wykazac.
To nie moze byc licejcjonowane biuro podrozy lub agencja turystyczna.



Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12052
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 04, 2012, 09:43:51 pm »
0
Ja tylko chcę ostrzec forumowiczów przed przepłacaniem, skoro gdzie indziej podobną usługę mogę kupić o wiele taniej. A ofertę konkurencji może Pan sobie znaleźć w internecie, jest ogólnie dostępna, nie będę się z Panem licytował w tej kwestii bo nie reprezentuję interesu żadnej z firm organizujących wyjazdy.

Offline q_michal

  • Patience
  • Wiadomości: 14
  • Respect: 0
Odp: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 04, 2012, 11:22:46 pm »
0
Powtarzam: oni swiadcza przejazd a my usluge turystyczna!


Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 05, 2012, 12:11:31 am »
0
A co to ma do rzeczy dla zwykłego fana czy to usługa turystyczna czy przejazd? I tu i tu celem jest dojazd na koncert, zabawa i powrót. Z tym, że konkurencja jest tańsza o połowę. Też ubezpieczają pasażerów, chyba uiszczają opłaty drogowe  :o, klimatyzacja jest, parking w miejscu koncertu też. Nie wiem czy jest pilot i dvd.
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2012, 12:14:55 am wysłana przez William_Bailey »

Offline hotpartybus

  • Patience
  • Wiadomości: 7
  • Respect: 0
Odp: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 06, 2012, 11:01:02 am »
0
Zapraszam do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty na przejazd niebanalnym HotPartyBus'em. Szczegóły na stronie www.hotpartybus.pl lub na facebook'owym wydarzeniu https://www.facebook.com/events/336084119801320/

Koszt w dwie strony z Warszawy to 199 zł

W razie pytań proszę o kontakt patrycja@hotpartybus.pl lub pod nr telefonu 505343506

Pozdrawiam i do zobaczenia w Rybniku ; ))))

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 06, 2012, 03:04:07 pm »
0
To widzę, że w tym pociągu będziemy mieli całkiem wesoły wagon :D

Offline lostdollies

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: 0
Odp: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 09, 2012, 12:55:00 pm »
0
Witam,
Jestem tu całkiem nowa, ale zdaje mi się, że jadę tym pociągiem, o którym tu rozprawiacie - TLK, o 08:45 odjeżdża z centralnego i jedzie do Rybnika prosto jak w mordę strzelił  ;) Chętnie bym dołączyła do jakiejś ekipy.
Zastanawiam się, czy osoby jadące z centralnego mogłyby się jakoś ustawić na dworcu przed odjazdem?
Alice Cooper and G.I. Joe told me all I need to know!

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 09, 2012, 01:02:07 pm »
0
Ja bardzo chętnie, dlatego jeśli ktoś chce się spotkać zorganizowanie, a nie spontanicznie to mogę podać numer i byśmy się zdzwonili przed odjazdem.

Offline lostdollies

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: 0
Odp: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 09, 2012, 01:12:56 pm »
0
Proponuję jakąś ustawkę typu 8:20 przy żulu ;)
Co Wy na to?
Alice Cooper and G.I. Joe told me all I need to know!

Offline mslazek

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. MAZOWIECKIEGO
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 09, 2012, 09:18:31 pm »
0
Mi pasuje 8.20 - tak mniej więcej przyjeżdża mój pociąg z Mińska Maz, a może będę nawet wcześniej... Jeszcze przed wyjazdem przyatakuję kogoś o numer.  ;) A o której planujecie powrót z Rybnika?  Macie już bilety do Warszawy?

 

Wspólny wyjazd fanów na koncert Guns N' Roses w Rybniku z woj. DOLNOŚLĄŚKIEGO

Zaczęty przez Hubik

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 17585
Ostatnia wiadomość Lipca 11, 2012, 10:51:14 am
wysłana przez walec72