Autor Wątek: Jedź na Gunsów z Wyjazdownią  (Przeczytany 3039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 11737
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2081
    • As Koncertowy
Jedź na Gunsów z Wyjazdownią
« dnia: Lutego 22, 2018, 08:47:03 am »
0

Witajcie Drodzy Fani,

Wielu z Was ma już bilet na koncert Gunsów, ale pewnie jeszcze wciąż niewiele osób myślało na poważnie jak dotrzeć do Chorzowa.

Wspólnie z portalem Wyjazdownia.com postaramy się ułatwić Wam wybór środka transportu, którym można dotrzeć 9 lipca na Górny Śląsk. Wyjazdownia to firma z kilkuletnim doświadczeniem na rynku w zakresie wyjazdów na koncerty, posiadająca wielu stałych Klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm, elastyczność i bezpieczeństwo podróży na koncerty ulubionych zespołów. Także NTS już nie raz współpracował z Wyjazdownią.

NightrainStation wraz z Panią Agatą Nawrocką, czyli głównym przedstawicielem poznańskiego przewoźnika mają przyjemność przedstawić specjalną ofertę dla użytkowników forum NTS. Poniżej podajemy szczegółowe informacje:

--> Wyjazdy autokarowe na koncert Guns N’ Roses do Chorzowa – 9 lipca 2018 roku będą organizowane z 4 miast w Polsce:
- Poznań (cena standardowa: 119 zł)
- Leszno (cena standardowa: 109 zł)
- Wrocław (cena standardowa: 99 zł)
- Warszawa (cena standardowa: 109 zł)

Każdy użytkownik naszego forum – na hasło „GNR” otrzymuje rabat kwotowy w wysokości 9 zł (od standardowych cen podanych powyżej). Zniżka obejmuje wyjazdy z wszystkich 4 miast będących w ofercie Wyjazdowni.

GODZINY I MIEJSCA ODJAZDU :

Poznań - Dworzec Letni PKP - godzina 07.00
Leszno - Stacja Shell - godzina 08.30
Wrocław - Bielany Wrocławskie - godzina 10.30
Warszawa - ul. Parkingowa 2 - godzina 08.30

UWAGA: Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w przypadku zbyt małej liczby uczestników (potrzeba minimum 15 osób). W takim przypadku wszystkie rabaty przepadają, a pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego zostały wysłane.

Gdybyście mieli dodatkowe pytania na temat samego wyjazdu na koncert Guns N’ Roses do Chorzowa możecie uzyskać odpowiedź bezpośrednio u organizatora – kontakt poniżej.
Agata Nawrocka
Tel.: 661-909-493
WWW: http://www.wyjazdownia.com/
E-mail: wyjazdownia@wp.pl

Nie zapomnijcie przy zapisach podać hasła „GNR”. Życzymy bezpiecznej i przyjemnej podróży z Wyjazdownią, wielu wrażeń na koncercie i do zobaczenia w Chorzowie.

Pozdrawiam,
mafioso