Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline alka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #660 dnia: Czerwca 21, 2006, 02:57:03 pm »
0
Cytuj
Jak dla mnie 11tys. to niezbyt dużo, tyle, że dla fanów to lepiej bo łatwiej o kontakt z gwiazdą. Ale dla artysty to gorzej, bo wiadomo im więcej ludzi tym lepszy prestiż rzekomo, ale Axl na pewno dobrze się u nas bawił to było po nim widać. I chwało za to zarówno mu jak i nam :D
dokładnie :) chociaż muszę przyznac, że i te 11 tys. zrobiło na mnie ogromne wrażenie, na początku nie wierzyłam w to, że z tego ok tysiąca najbardziej zażarłych fanów GNR mogłaby uzbierac się sumka aż 11-stu  :D  - osobiście ta mała frekwencja bardzo mnie cieszyła, ale wyobrażam sobie jak zareagowaliby członkowie zespołu... Bogu dzięki nie zawiedliśmy naszych kochanych spluw, a bynajmniej mam taką nadzieje; jakkolwiek by nie było ich zachowanie mówiło samo za siebie :D  
Please understand me
I'm climbin' through the wreckage
Of all my twisted dreams
But this cheap investigation just can't
stifle all my screams
And I'm waitin' at the crossroads
Waiting for you

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
WRAZENIA
« Odpowiedź #661 dnia: Czerwca 21, 2006, 02:58:26 pm »
0
Ja byłam od samego poczatku juz na koncercie 650North (fajnie grali) to jak spojrzałam w tyl i bylo gdzies z 2 tys ludzi!!Zrobiło mi sie z tego przykro na poczatku i sobie myslałam co Axl pomysli o Polsce.Gdy zaczal spiewac Oddział Zamkniety(zajeb...ie Pozdro dla tych co krzyczeli POLSKA!!!hehe)to było okolo 5 tys.Potem juz na to nie zwracałam uwagi bo spiewał Bach i GN'R ale gdy było juz po wszystkim to z koleżanka postanowilysmy wejsc na trubuny i zobaczyc ile jest ludzisk no i musz powiedziec ze duzo ale nie tak jak powinno byc hehehe.
INFORMACJA DLA VIPOW JAK NASTEPNYM RAZEM JEDZIECIE NA KONCERT NIE WYDAWAJCIE TYLE KASY ZE BY SIEDZIEC TAK DALEKO OD ZESPOLU!!WIDZIALAM TAKICH KTORZY ZAPLACILI 330 ZL A POTEM BYLI POD SCENA HEHE NIEDZIWIE SIE WAM TEZ BYM ZESZŁA!!!

POZDROWIENIA!!!!!!!!!! :rolleyes:  

Offline Cyanide

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #662 dnia: Czerwca 21, 2006, 03:19:04 pm »
0
Ja przyjechałam jak grał OZ  :lol:  To nie było dużo ludzi, trochę byłam zaskoczona... Ale potem im dalej to się robił już tłumek, na Bachu juz się wpychałam pod scenę, gdzie atmosfera była poprostu niesamowita!!!!! Nieważne ile ludzi, ważne że było przepięknie i Axl też się świetnie bawił  :D  
[img]http://img86.imageshack.us/img86/4797/userbar79157ac6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Kasiulec

  • Patience
  • Wiadomości: 12
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #663 dnia: Czerwca 21, 2006, 03:23:23 pm »
0
No wlasnie czy ma ktoś zdjęcie całej publiki? Bo ja nie za bardzo widziałam co sie dzieje za mną. Byłabym wdzięczna.

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
WRAZENIA
« Odpowiedź #664 dnia: Czerwca 21, 2006, 03:31:50 pm »
0
Ja też w pewnym momencie straciłam orentacje co i jak i dlaczego. Ale potem ją naszczęście odzyskałam :P  

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline veni_f

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 827
  • Raz,2,Trzy...Kryjesz Ty!!
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #665 dnia: Czerwca 21, 2006, 03:48:08 pm »
0
Ja tam przyjechałem na koniec kobranocki.Tak jak wszscy bałem się że mało ludzi,ale jak zaczeło to intro lecieć,to ludziska zaczeli walić pod scene że się kurzyło  :lol:  
[size=3.75pt]Zaprawde powiadam ci,nie ogladaj sygnaturki Kali...[/size]

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
WRAZENIA
« Odpowiedź #666 dnia: Czerwca 21, 2006, 05:53:39 pm »
0
Cytuj
INFORMACJA DLA VIPOW JAK NASTEPNYM RAZEM JEDZIECIE NA KONCERT NIE WYDAWAJCIE TYLE KASY ZE BY SIEDZIEC TAK DALEKO OD ZESPOLU!!WIDZIALAM TAKICH KTORZY ZAPLACILI 330 ZL A POTEM BYLI POD SCENA HEHE NIEDZIWIE SIE WAM TEZ BYM ZESZŁA!!!

POZDROWIENIA!!!!!!!!!! :rolleyes:
He he może to mnie widziałaś ?  :P
Jak kupowałam bilet, to pomyślałam, że starsze panie nie powinny się pchać pod scenę, bo to już nie to zdrowie  ;)  Ale jak usłyszałam pierwsze riffy WTTJ to biegiem leciałam na dół, mało się na schodach nie zabiłam  :)  Bo jak to - być na koncercie GN'R i nie zobaczyć Axla z bliska ??? Potem okazało się, że 2,5 godziny przeskakałam na luzie  :)  (no dobra, może trochę się spociłam i zadyszałam  ;) ) Ale nie żałuję tych 330 zeta, bo był browarek i całkiem niezłe miejsce pod sceną bez potrzeby zajmowania go już o 15-tej  :D  
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
WRAZENIA
« Odpowiedź #667 dnia: Czerwca 21, 2006, 06:00:03 pm »
0
ja miałam bliet na płytę ale pamiątkowy otrzymałam vipowski.... :] nie wiem po so ale jest to jest :P

Offline Cyanide

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #668 dnia: Czerwca 21, 2006, 06:12:01 pm »
0
A ja miałam jeden bilet na płytę a z koncertu wyszłam z dwoma  :blink:  Rozmnożyły się  :lol:  Ja przy pierwszych riffach WTTJ już ryczałam  <_<  Nie wspomne już o November Rain czy Sweet Child O Mine które rozpuściły kompletnie mój make-up  :lol:  Troszkę żałuje że Don't Cry było jako solówka, bo liczyłam że Axl zaśpiewa, ale wtedy bym długo nie postała tam, więc może i lepiej dla mnie  :rolleyes:  
[img]http://img86.imageshack.us/img86/4797/userbar79157ac6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
WRAZENIA
« Odpowiedź #669 dnia: Czerwca 21, 2006, 06:19:33 pm »
0
Cytuj
ja miałam bliet na płytę ale pamiątkowy otrzymałam vipowski.... :]
A ja odwrotnie  :lol:  
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
WRAZENIA
« Odpowiedź #670 dnia: Czerwca 21, 2006, 06:26:11 pm »
0
mój makijaż zmył deszcz ( a włosy zmięniły się w... nieważne :D) co do płaczu to ja się powstrzymałam ( o dziwo ! ) bo tak to bym wyła do samego końca a miałam tylko jedną paczkę chusteczek :P więc może to lepiej dla mnie że nie śpiewał DC.... ;)

Offline Cyanide

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #671 dnia: Czerwca 21, 2006, 06:32:30 pm »
0
A ja miałam takie szczęście, że jak wysiadłam z autobusu pod stadionem to przestało zupełnie padać  :blink:  Więc omineła mnie ulewa  ;)  Chusteczek miałam dużo, ale pod samą sceną nie miałam ich nawet jak wyjąć, bo był szał że nawet nie myślałam o tym, poprostu płacz ze szczęścia  :lol:  A na DC pośpiewaliśmy sobie, dochodzę do wniosku że to dobrze, bo jakby Axl zaśpiewał to umarłabym tam na zawał...  
[img]http://img86.imageshack.us/img86/4797/userbar79157ac6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
WRAZENIA
« Odpowiedź #672 dnia: Czerwca 21, 2006, 06:42:05 pm »
0
ja wsiadałam do autobusu to zaczęło kapać...... wysiadałam to już była ulewa.............
nieee - jakbym zaczęła płakać to prędko bym nie skończyła - wiem z doświadczenia - oczka mam potem nieładne :P  

Offline annrose

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #673 dnia: Czerwca 21, 2006, 07:30:35 pm »
0
w moim życiu miałam 3 piękne chwile
1  jak się dowiedziałam że GN'R zagrają dla nas
2. koncert-emocje były tak wielkie, że zastanawiałam się,czy to się dzieje na prawdę
3.uświadomienie sobie,że to prawda  :)  

erin

  • Gość
WRAZENIA
« Odpowiedź #674 dnia: Czerwca 21, 2006, 07:54:56 pm »
0
dziewczyny widze wszystkie w romantycznym nastroju były :rolleyes: jak fajnie.., no to za rok jak będzie koncert - a będzie! musi być.. :D to się umawiamy, stajemy pod sceną i na zmiane piszczymy, płaczemy i podajemy sobie chusteczki B)