Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
WRAZENIA
« Odpowiedź #630 dnia: Czerwca 20, 2006, 07:24:24 pm »
0
Cytuj
Moi znajomi w ogóle nie wiedza co ja czuje, co dla mnie znaczyl koncert, i co dla mnie znaczy GNR, nie za bardzo chca przyjać do wiadomości ze ja po prostu kocham ten zespoł :rolleyes:
U mnie w pracy, jak z wypiekami na twarzy zaczęłam opowiadać, jak z*******e było na koncercie, wszyscy spojrzeli na mnie jak ta babka z reklamy Milki na faceta, który mówi, że "świstak zawija je w te sreberka"  ;)  
Strasznie się cieszę, żu znalazłam to forum i ludzi, z którymi mogę się podzielić swoja radością  :D
Bajdełej, nie macie czasem wrażenia, "że to był tylko sen" ?
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #631 dnia: Czerwca 20, 2006, 07:28:36 pm »
0
A ja dzis zdawalam relacje z koncertu mojej kumpeli... Dziewczyna slucha nieco odmiennej muzyki, ale jak jej opowiadalam wszystko w najmniejszych szczegolach to w pewnym momencie mi przerwala, mowiac:
- Wiesz, wlasnie dostalam "gesiej skorki", bo poczulam jakbym sama tam byla, w tej niesamowitej atmosferze... (i naprawde wlosy jej na rekach deba staly ;) ) :D
I wiecie co... pozyczyla ode mnie plytki Gunsow!! hehe :D
Nie ma co - trzeba zarazac spoleczensto ta choroba, ktora zwie sie gunsomania! :D

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1967
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +196
WRAZENIA
« Odpowiedź #632 dnia: Czerwca 20, 2006, 07:43:09 pm »
0
Ja też chciałem paru ludzi zarazić gunsomanią ale sie nie dało. Dla nich istbieje tylko wszechobecne techno i muzyka klubowa...

Offline Kempes

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Respect: +12
WRAZENIA
« Odpowiedź #633 dnia: Czerwca 20, 2006, 07:55:08 pm »
0
U mnie nie ma bata aby kogokolwiek przekonać - niestety ...

Jedyny ''sukces'' jest taki że mam znajomego który kiedyś uwielbiał Gunsów ale od dobrych kilku lat słucha techno i hip hopu. Po koncercie , mojej relacji słownej oraz przesłanych filmach i video...stwierdził że żałuje iż nie spełnił marzenia z dziecinstwa oraz ... od 3 , 4 dni przesyłam mu Gunsowe piosenki bo znów mu wróciła ''chcica'' na to co dobre  :lol:  
'' Nice Boys don't play Rock n' Roll ... ''

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #634 dnia: Czerwca 20, 2006, 08:20:01 pm »
0
I brawo dla Ciebie Kempes, ze udalo Ci sie nawrocic kumpla! :D
Co do mojej kumpeli to watpie zeby zmienila rodzaj sluchanej muzyki- ona nigdy nie rozumiala jak mozna szalec z rozpuszczonymi wlosami, itp... ja zawsze jej odpowiadalam ze nie rozumiem jak mozna tanczyc (?) do muzyki, ktora przypomina jakas wlaczona pralke, wiertarke, tudziez jakies inne urzadzenie (czyt. techno, trans, progessiv czy jak oni tam to wszystko zwa) :lol:
Ale i tak sie ciesze, ze chociaz plytki sobie wypali i bedzie sluchac w domku :)

guest211

  • Gość
WRAZENIA
« Odpowiedź #635 dnia: Czerwca 20, 2006, 08:46:48 pm »
0
Cytuj
U mnie nie ma bata aby kogokolwiek przekonać - niestety ...

Jedyny ''sukces'' jest taki że mam znajomego który kiedyś uwielbiał Gunsów ale od dobrych kilku lat słucha techno i hip hopu. Po koncercie , mojej relacji słownej oraz przesłanych filmach i video...stwierdził że żałuje iż nie spełnił marzenia z dziecinstwa oraz ... od 3 , 4 dni przesyłam mu Gunsowe piosenki bo znów mu wróciła ''chcica'' na to co dobre  :lol:
Byłem dziś u koleżanki która obecnie w jakiś house-owych klimatach się obraca (pewno za sprawą swojego obecnego faceta), za poprzedniego (męża - już byłego :]) słuchała namiętnie GN'R, Pearl Jam i ... Depeche Mode. Puściłem jej klipy z koncertu i fotki i nie bardzo. Axl przytył, komercha, bazując na starych utworach usiłuje wypromować nowy album (wspomniałem jej że ma wyjść - pokazując klip z ChD), tu tylko chodzi o kasę, przy ChD zdziwiła się że ooo co tak ostro... Nawet flaga jej nie ruszyła. Dla niej takie granie (z przewagą starych kawałków) to już jest odcinanie kuponów od sławy.

Ale stwierdziła że głos ma Axl nadal charakterystyczny, taki jak kiedyś i że pewno miałem fajną zabawę. W jej głosie można było wyczuć odrobinę zazdrości (a może więcej?).

Może za jakiś czas się "nawróci" kobieta, choć trochę... who knows what could happend...

Jest to moja najlepsza koleżanka i nie będę się obrażał na takie teksty z jej strony, nie jesteśmy w przedszkolu no ale mogłaby się wykazać odrobiną zrozumienia. :P


Cytuj
U mnie w pracy, jak z wypiekami na twarzy zaczęłam opowiadać, jak z*******e było na koncercie, wszyscy spojrzeli na mnie jak ta babka z reklamy Milki na faceta, który mówi, że "świstak zawija je w te sreberka"

Dokładnie to samo u mnie. No, odrobiną zrozumienia wykazał się kumpel Adam polonista, wielki i wierny fan Republiki (m.in. pisał magisterkę o zespole)...  

Offline anka556

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #636 dnia: Czerwca 20, 2006, 08:52:33 pm »
0
Dzięki czwartkowemu koncertowi odkryłam Sebastiana Bacha a raczej Skid Row z ich wspaniałą piosenką i teledyskiem "18 and Life",która już zawsze kojarzyć mi się będzie z tym koncertem i przypominać mi tą atmosferę..

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
WRAZENIA
« Odpowiedź #637 dnia: Czerwca 20, 2006, 08:59:21 pm »
0
Cytuj
Moi KOCHANI!!! To jest niesamowite, że są na świecie ludzie, którzy czują i myślą to samo co ja. Myślałam, że jestem osamotniona w tym swoim wariactwie, a tu jednak mam dosyć sporo bratnich DUSZ!!! :D
Ja nie wiem co bym zrobiła bez tego forum, bo mało kto rozumie moją pasje graniczącą z obłedem. Byłoooo CUDOWNIE. ;)  ;)  

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline alka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #638 dnia: Czerwca 20, 2006, 09:49:31 pm »
0
mam ochote WAS przytulic :D :)
Please understand me
I'm climbin' through the wreckage
Of all my twisted dreams
But this cheap investigation just can't
stifle all my screams
And I'm waitin' at the crossroads
Waiting for you

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #639 dnia: Czerwca 20, 2006, 09:58:46 pm »
0
Cytuj
Dzięki czwartkowemu koncertowi odkryłam Sebastiana Bacha a raczej Skid Row z ich wspaniałą piosenką i teledyskiem "18 and Life",która już zawsze kojarzyć mi się będzie z tym koncertem i przypominać mi tą atmosferę..
Mi tez sie bardzo spodobala ta piosenka  B)  

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #640 dnia: Czerwca 20, 2006, 11:14:43 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Dzięki czwartkowemu koncertowi odkryłam Sebastiana Bacha a raczej Skid Row z ich wspaniałą piosenką i teledyskiem "18 and Life",która już zawsze kojarzyć mi się będzie z tym koncertem i przypominać mi tą atmosferę..
Mi tez sie bardzo spodobala ta piosenka  B)
Dokładnie tak.... przesłuchałem w 2 dni po koncercie całą dyskografię Skid Row i jak dla mnie jest to zdecydowanie najlepszy numer. A i podzielam w 100% uczucie koleżanki- dla mnie ta piosenka świetnie oddaje atmosferę koncertu. Tylko zawsze troche mi smutno jak jej słucham, ponieważ o ile dobrze pamiętam to po wykonaniu przez Gunsów Paradise City i podziękowaniach, jak ludzie zaczeli juz wychodzić to puścili ją z taśmy. I kojarzy mi się teraz również z końcem koncertu ;(
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline Cyanide

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #641 dnia: Czerwca 20, 2006, 11:17:53 pm »
0
Cytuj
mam ochote WAS przytulic :D :)
I vice versa  :D
A już myślałam że to ja mam samych znajomych którzy "kiedyś słuchali Gunsów, ale teraz są już w innych klimatach..." B)  Ale sporo osób po koncercie pisało i pytało z zaciekawieniem "jak było??" więc może przynajmniej sentyment im pozostał  :rolleyes:  
[img]http://img86.imageshack.us/img86/4797/userbar79157ac6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Dreaven

  • Patience
  • Wiadomości: 10
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #642 dnia: Czerwca 20, 2006, 11:24:18 pm »
0
e tam. 18 and Life jest z......ste, ale rownie z......ste jest Monkey Business, Livin Chang a Gang, Only Seventeen....moglbym wymieniac bardzo dlugo :P ale powiem wam szczerze ze widzialem juz jakis kawalek czasu temu Monkey Business z koncertu i tam tez Seba tak niezmiernie wymachiwal tym mikrofonem i teraz jak zobaczylem to na zywo to pomyslalem, "tak, to jest k....wa cos pieknego" :)  

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
WRAZENIA
« Odpowiedź #643 dnia: Czerwca 20, 2006, 11:57:28 pm »
0
witaj Dreaven  :D  przedstawiam Wam człowieka, który pokazał mi co to są gunsi  :D mój starszy brat Dreaven  :lol:  oklaski dla niego  B)  

Offline Looy

  • Zasłużeni
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Emerytowany Moderator
  • Respect: -1
WRAZENIA
« Odpowiedź #644 dnia: Czerwca 21, 2006, 09:58:12 am »
0
Nie obraźcie się, ale wydaje mi się, że bardzo mało ludzi było...