Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
WRAZENIA
« Odpowiedź #480 dnia: Czerwca 18, 2006, 09:55:21 pm »
0
Cytuj
Tem "pierwszy raz" będzie niezapomniany :D
My już sie postaramy, by ten drugi był jeszcze lepszy!! Na bank będzie więcej ludzi, będzie się nam łatweij zorganizować i w ogóle zobaczycie :D
Mam nadzieję, że to już będzie niedługo :D


nowy nr gg : 12071320

Offline Senti

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #481 dnia: Czerwca 18, 2006, 10:56:37 pm »
0
Cytuj
ej  a może mnie widzieliście z czerwoną flagą z axlem i 2 logami gnr po bokach cooo?  :rolleyes:  często przy mr browstone i its so easy nią machałem  :P
Ja widziałem :) I ciagle myslalem ze to flaga kumpla który mial podobna. Szukalem go po fladze ale ciagla tylko twoja widziałem ;)  :rolleyes:  

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #482 dnia: Czerwca 18, 2006, 11:03:30 pm »
0
Cytuj
Panna Nikt: "to może napisz mu sprawozdzanie z koncertu "

no ja bardzo chętnie bym mu napisała,ale to nijak nie pasuje do mojego tematu heh. a na zmianę tematu też mi raczej nie pozwoli.a szkoda taka piękna praca by była...a tak to muszę pisac o jakiś głupotach yh


Kempes: "zdąrzyłabyś gdyby nie imprezowanie piątkowe i sobotnie leniu ! 8-)"

a Ty to mnie zawsze tak wspierasz ;)mogłeś mi powiedziec siedz i pisz a nie ;p


Allenstein_gunner: " W takim razie życzę powodzenia  ja mam w pon. i wt. 2 egz bydlackie więc łączę się w bólu "

aaa bo normalnie powinni te sesje dostosowac w tym roku to Koncertu i Mistrzostw Świata to by problemu nie było;)
Kobieta która potrafi zrozumieć mężczyznę i studenta w jednym  ;) jestem pod wrażeniem... szkoda że takiej mądrej myśli nie mieli u mnie na uczelni  <_<  
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
WRAZENIA
« Odpowiedź #483 dnia: Czerwca 18, 2006, 11:12:25 pm »
0
Cytat: Allenstein_gunner,Jun 18 2006, 09:03 PM
Kobieta która potrafi zrozumieć mężczyznę i studenta w jednym  ;) jestem pod wrażeniem... szkoda że takiej mądrej myśli nie mieli u mnie na uczelni  <_< [/QUOTE]
na żadnej nie mieli niestety
ja pracy w jeden dzien nie napiszę więc we wtorek idę walczyc o przedluzenie terminu...tak do września...
nooo do września to się może skupię:)

ps. od czwartku codziennie mi się Gunsi śnią ha! :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2006, 11:12:58 pm wysłana przez lania »

Offline New Rose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 110
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #484 dnia: Czerwca 18, 2006, 11:48:34 pm »
0
Cytuj
Po napisie na dloni poznalam New Rose oraz Jej kolezankę, jeśli się nie mylę ;) . Jakoś spotkania z forumowiczami były w gruncie rzeczy bardziej spontaniczne niż zorganizowane, ale i tak było świetnie :D .
Dzięki wszystkim za H2O :D .
Potwierdzam - fajnie było was poznać - a Ciebie Rose już wogóle - sympatycznia byłaś - już nawet z samego wyglądu :) Wogóle miałam ochotę cały czas się do was wszystkich uśmiechać...tylu fanatyków - dzięki wam, wiem już jak wygląda raj.. ;)
Odpływa już ostatni statek stąd,
Nikt się potem nie zabierze, będzie lament i łamanie rąk.
Tak dzisiaj tu została zabita demokracja,
Jacyś ludzie wyrzucili ją do ubikacji...[

Offline Dreaven

  • Patience
  • Wiadomości: 10
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #485 dnia: Czerwca 18, 2006, 11:50:18 pm »
0
Cytuj
ps. od czwartku codziennie mi się Gunsi śnią ha! 
a wiesz ze mnie od razu po koncercie snilo mi sie jak Gunsi wykonuja November Rain, tyle ze tym razem Axl zaczyna grac It's Alright i dopiero potem uslyszalem NR. ech, szkoda ze to tak szybko sie skonczylo

Kempes, albo mi sie wydaje ale czy nie stales przypadkiem po mojej lewicy? mowisz ze byles w czarnej koszulce, w niebieskich dzinsach i co najwazniejsze w bialych adasiach. dam sobie reke uciac ze taka osoba stala po mojej lewej stronie, a raczej po lewej tej uroczej pani w kowbojkach :P  

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
WRAZENIA
« Odpowiedź #486 dnia: Czerwca 18, 2006, 11:53:53 pm »
0
W sumie kogo ja tam poznalem :D

Rose
Fantasma
Nightrain i ekipa ;)
New Rose
Rocket Queen
Ahmet
Wicker
Duff_Wife
Loko
Krelke
Krzychu
Panna Nkt (sekretarka :D )
Andreyou
Pure_Poison
Grisza1010
Marcin zwany rowniez mkamelg
Jałoszka
Artbledo

i wiele wiele innych

gdybym kogos nie pamietal albo zapomnial napiac to przepraszam, mozna sie mnie czepiac jakby co... Wszyscy jestescie swietni i mam nadzieje,ze sie wkrotce zobaczymy :D

Offline Andreyou

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Respect: +1
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #487 dnia: Czerwca 18, 2006, 11:57:40 pm »
0
HEJ HEJ HEJ Sorki, że odzywam się dopiero teraz ale wyjechałem. Tak Andreyou = Andrzej (pamietajcie Andreyou czyt. się endrju, takie moje wydzimisie co do pisowni). Chciałem wszystkim podziękować za świetną atmosferę, szkoda, że nie mogłem być z wami na tym pivku dłużej ale następnego dnia w pracy i tak byłem trupem. Gunsi i Axl śnią mi się codziennie. Jestem szczęśliwy ale czuje smutek i przygnębienie, że to już po. Została nadzieja, że jeszcze przyjadą

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
WRAZENIA
« Odpowiedź #488 dnia: Czerwca 19, 2006, 12:07:21 am »
0
Cytuj
Ja dziś nie odwiedziłam innej strony niż o tematycie Gnr
Jak to dobrze, że nie tylko ja tak mam  :)  Mój facet cały czas powtarza "A ty znowu ściągasz jakieś pliki z koncertu ? Przecież tam byłaś! "Ale co on może wiedzieć  ;)
Tak naprawdę, to muszę Wam się przyznać, że cały czas jestem jeszcze w szoku  :lol:   Po pierwsze,  nadal nie mogę uwierzyć, że widziałam i słyszałam Axla na żywo... ale jak się czeka na coś 17 lat, to potem trudno jest pojąć, że to nie był tylko sen ;)  To był dla mnie magiczny wieczór, spełniło się największe marzenie mojej młodości, a nawet powiem więcej - rzeczywistość je przerosła, bo duet Axl-Sebastian to coś całkowicie niewyobrażalnego, po prostu kosmos   :D
Po drugie - nie miałam pojęcia, że Gunsi, chociaż od tylu lat nie wydali nowej płyty i pozornie zostali całkowicie zapomniani, wciąz zdobywają nowych wiernych fanów  :)  Czytając Wasze wypowiedzi, ogarnia mnie nostalgia, bo widzę samą siebie sprzed kilkunastu lat...ten sam entuzjazm, zapał, te same emocje... Mnie nie było dane być na koncercie GN'R  w czasach mojej największej fascynacji nimi, Wam się to udało, szczęściarze  :D
Dlatego, jeśli tylko jakikolwiek forumowy zlot dojdzie do skutku, to ja bardzo, bardzo chciałabym w nim uczestniczyć, o ile, oczywiście, obecność kogoś ciut starszego wiekiem - ale nie duchem  :P  - nie będzie wam przeszkadzać  ;)  
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Dzikus

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #489 dnia: Czerwca 19, 2006, 12:22:39 am »
0
no to i ja się przyłącze do "sesyjych" i "pracujących" :P
mnie się już z tydzień albo i lepiej przed koncertem tak zrobiło że ni cholery nie mogłem się skupić na pracy i nauce,

aż sam jestem pod wrażeniem że już tyle przedmiotów pozaliczałem :P
dziś byłem na egzaminie z sieci neuronowych do którego nic a nic się nie uczyłem a w 20 minut wyczesałem referat na 3 strony podaniowego :D
a przy okazji dowiedziałem się że zaliczyłem procesy stohastyczne choć mój pierwszy kontakt z nimi był dopiero na egzaminie :D

oby dalej tak szło bo nie mam w tej chwili ochoty zajmować się niczym innym jak wspominaniem tych najwspanialszych 2h30m z mojego życia :P

a co do puszczania Gunsów, to już od tygodnia w autku walą tylko Gunsi aż mało duroplast nie odpadnie :P
ciekawe czy kiedyś mi przejdzie?  :huh:  
You've got a one way ticket on your last chance ride, got a one way ticket to your suicide, got a one way ticket and there's no way out ALIVE!

15.06.2006 - stadion Legii - koncert Gu

Offline New Rose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 110
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #490 dnia: Czerwca 19, 2006, 12:28:47 am »
0
Cytuj
Chciałem wszystkim podziękować za świetną atmosferę, szkoda, że nie mogłem być z wami na tym pivku dłużej ale następnego dnia w pracy i tak byłem trupem.
Noo Andre - ja Ciebie doskonale pamiętam - najpierw siedzieliśmy w upale przed stadionem :)
Potem Iwona się śmiała, że jak wariaci śpiewaliśmy Knockin On Heaven's Door wstawiając swoje urozmaicenia w przerwach między zwrotkami :P
Dalej ładnie (bodajże z łokcia) od Ciebie dostałam ;), a na końcu uratowałeś mnie przed zgniceniem przez rozszalały tłum i wyciągnąłeś przed samą barierkę - w między czasie uratowałeś mnie przed kompletnym wysuszeniem - nie skąpiąc butelek z wodą. Także jestem Twoją dłużniczką do końca życia! ;)

P.S. Co do wcześniejszego posta Witka - też Cię pamiętam - boki zrywałam jak słuchałam waszych rozmów, genialnie! ;)
 
Odpływa już ostatni statek stąd,
Nikt się potem nie zabierze, będzie lament i łamanie rąk.
Tak dzisiaj tu została zabita demokracja,
Jacyś ludzie wyrzucili ją do ubikacji...[

Offline Andreyou

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Respect: +1
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #491 dnia: Czerwca 19, 2006, 12:55:22 am »
0
Co do łokcia to wielce przepraszam. Może się jeszcze kiedyś spotkamy całą paczką tą co byliśmy przed i po koncercie. Ps. New Rose nie gadaj nie zrobiłem nic wielkiego pamiętasz "albo Ty za mną, albo ja za Tobą"   ;)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
WRAZENIA
« Odpowiedź #492 dnia: Czerwca 19, 2006, 01:03:56 am »
0
Cytuj
P.S. Co do wcześniejszego posta Witka - też Cię pamiętam - boki zrywałam jak słuchałam waszych rozmów, genialnie!

Eeee jakie rozmowy?:D Ja mam slaba pamiec ogolnie ale Ciebie pamietam w sumie po ubiorze, fajny byl :)

Offline mi$nik

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #493 dnia: Czerwca 19, 2006, 01:04:53 am »
0
Andreyou - przed następnym koncertem masz to jak w banku  ;)  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2006, 01:05:15 am wysłana przez mi$nik »

Offline holy69

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Respect: 0
    • http://www.last.fm/user/holy69/
WRAZENIA
« Odpowiedź #494 dnia: Czerwca 19, 2006, 03:00:15 am »
0
Cytuj
Cytat: Panna Nikt,Jun 18 2006, 05:23 PM
Po drugie - nie miałam pojęcia, że Gunsi, chociaż od tylu lat nie wydali nowej płyty i pozornie zostali całkowicie zapomniani, wciąz zdobywają nowych wiernych fanów  :)  Czytając Wasze wypowiedzi, ogarnia mnie nostalgia, bo widzę samą siebie sprzed kilkunastu lat...ten sam entuzjazm, zapał, te same emocje... Mnie nie było dane być na koncercie GN'R  w czasach mojej największej fascynacji nimi, Wam się to udało, szczęściarze  :D
 
bosz mam to samo ... wszedzie gdzie mowilem ze jestem fanem gnr to mnie wysmiewali mowiac ze nikt tego juz nie slucha i sie tym nie pasjonuje ... czulem sie takim odludkiem ktory nie zalapal sie na ostatni pociag do przyszlosci ... a jednak widac ze stara milosc nie rdzewieje i sa u nas zatwardziali fani ... jestem w totalnym szoku ale Ciesze sie tym bardziej z tego stanu rzeczy  :)  
[img]http://h69.kk.e-wro.pl/huglogo.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]