Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
WRAZENIA
« Odpowiedź #450 dnia: Czerwca 18, 2006, 06:26:55 pm »
0
Cytuj
od tamtego czasu jeszcze przez jakis czas wogóle nie wyobrazam sobie czegos innego w winampie niz GnR

 
Ja też tak mam. Po prostu wszystko nagle zestawiam z nimi, z Gunsami. Inna muzyka to jakby profanacja tego, co jeszcze słyszę w uszach! Profanacja każdego wykrzyczanego słowa, każdej zagranej nuty  ;) .

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
WRAZENIA
« Odpowiedź #451 dnia: Czerwca 18, 2006, 06:27:56 pm »
0
ja muszę słuchać Gn'R bo inaczej na płacz mi się zbiera :P nie wiem kiedy mi przejdzie.... ten płacz oczywiście :P

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
WRAZENIA
« Odpowiedź #452 dnia: Czerwca 18, 2006, 06:34:44 pm »
0
u mnie w winampie leci tylko i wyłącznie GN'R od czasu koncertu :D
Witek - mówiłeś jakiś czas temu, że coraz rzadziej słuchasz GN'R, jak jest teraz - po koncercie? :D


nowy nr gg : 12071320

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
WRAZENIA
« Odpowiedź #453 dnia: Czerwca 18, 2006, 06:36:09 pm »
0
Rzadko nie slucham - chyba potrzebowalem kopa, dobra wracam do gramatyk bezkontekstowych przy dzwiekach My Michelle :D

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
WRAZENIA
« Odpowiedź #454 dnia: Czerwca 18, 2006, 06:37:04 pm »
0
Cytuj
Rzadko nie slucham - chyba potrzebowalem kopa, dobra wracam do gramatyk bezkontekstowych przy dzwiekach My Michelle :D
z Bachem? :D :D :D :D :D

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
WRAZENIA
« Odpowiedź #455 dnia: Czerwca 18, 2006, 06:41:38 pm »
0
Ja też teraz tylko forum i nic innego. Nawet się za nieszczęsne cytaty wziełam nareszcie.

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
WRAZENIA
« Odpowiedź #456 dnia: Czerwca 18, 2006, 06:43:58 pm »
0
Cytuj
Ja też teraz tylko forum i nic innego. Nawet się za nieszczęsne cytaty wziełam nareszcie.
forum i gunsi - tylko to :PP a i jeszcze oczekiwanie na następną wizytę Axl'a u nas ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2006, 06:44:31 pm wysłana przez duff_wife »

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #457 dnia: Czerwca 18, 2006, 06:49:37 pm »
0
Po koncercie moje uzależnienie od forum tylko się nasiliło.  

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
WRAZENIA
« Odpowiedź #458 dnia: Czerwca 18, 2006, 06:53:11 pm »
0
Witek coś Ty narobił!! ludzie się uzaleznili od Twojego forum :D
a po koncercie to już w ogóle.. :D

Mnei też emocje trzymają ciągle i ogolnie puścić nie chcą :D


nowy nr gg : 12071320

Offline danio01

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #459 dnia: Czerwca 18, 2006, 07:00:46 pm »
0
Dla tych, którzy nie byli na tym fantastycznym koncercie!!!To co udało mi się zdobyć...nagrać..pliki do pobrania:

Miłego słuchania i oglądania;)

Pliki audio i video wrzucamy w dziale download.Przerzuciłem:) Moderator :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2006, 07:21:10 pm wysłana przez zqyx »

guest211

  • Gość
WRAZENIA
« Odpowiedź #460 dnia: Czerwca 18, 2006, 07:05:20 pm »
0
Dobra dobra studenciki, :lol: Marcinek jutro idzie do pracy.  A tam... spotkam się z koleżanką która, gdy z nią rozmawiałem  o koncercie dziwiła się, że "to on śpiewa jeszcze? po tylu prochach, alkoholu, odwykach, eee to niemożliwe żeby był czysty, pewno nadal bierze"; "a jak wygląda teraz?" itp. Zabieram ze sobą CD z fotkami i video, to co mi się tu i dalej w necie udało znaleźć. Tej to dopiero zafunduję trzęsienie ziemi. Żeby nie było - to moja najlepsza koleżanka, chyba najlepsza jaka mi się mogła tylko przytrafić w tym popierdzielonym życiu ale muszę jej trochę "pojechać". :lol:

Już mi trochę przechodzi, mogę się nawet skupić na czymś innym niż przeglądanie forum. :P Jedynie czego żałuję to to, że nie spotkaliśmy się wszyscy razem jak tu jesteśmy, nawet przez chwilę na płycie stadionu... :( Myślę że zabrakło jakiegoś koordynatora/orki który by zebrał całe towarzystwo "do kupy".


 

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #461 dnia: Czerwca 18, 2006, 07:06:19 pm »
0
Dokładnie tak jak napisaliście !!! Muzyka GnR non stop na kompie  B) przegląd bootlegów od tych najstarszych do tych z 2006 + forum na okrągło. No nieźle... ja jestem nowy a już powoli forum staje się znaczną częścią mojego bytu w necie  :)  co zresztą bardzo mi odpowiada  B)  baj de łej ... o reakcji znajomych na moje setne z kolei opowiadanie o tym jaki koncert był odjazdowy nie będę juz pisał  :D szkoda tylko że sesja się trafiła w takim momencie  :huh:  
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
WRAZENIA
« Odpowiedź #462 dnia: Czerwca 18, 2006, 07:23:26 pm »
0
Ja dziś nie odwiedziłam innej strony niż o tematycie Gnr

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
WRAZENIA
« Odpowiedź #463 dnia: Czerwca 18, 2006, 07:25:14 pm »
0
Cytuj
Jedynie czego żałuję to to, że nie spotkaliśmy się wszyscy razem jak tu jesteśmy, nawet przez chwilę na płycie stadionu... :( Myślę że zabrakło jakiegoś koordynatora/orki który by zebrał całe towarzystwo "do kupy".
Zgadzam się z Tobą! Mogliśmy się bawić "forumowo", byłoby jeszcze lepiej. Ja na przyklad stalam koło forumowiczów, ale potem nas wszystkich gdzies zepchano i w końcu nawet nie jestem pewna, czy się ze wszystkimi pożegnalam. Nawet nie wiem, czy "biegnąc" na pociąg powiedzialam Tobie "cześć" ;) . Przepraszam, ale wszystko dzialo się bardzo spontanicznie. W moim przypadku nie zawiodla organizacja spotkania "przed" (Panno buźka ;) ). Na piachu było calkiem sporo osób z forum, a nawet spotkalam przy okazji innch "przypadkowych" znajomych ;) . Myślalam, ze poznam więcej forumowiczów.
Jedynymi osobami, które na pewno poznalabym bez problemów byly Panna oraz Andreyou :D . Nawet Witka nie poznalam na dworcu :P ...
Po napisie na dloni poznalam New Rose oraz Jej kolezankę, jeśli się nie mylę ;) . Jakoś spotkania z forumowiczami były w gruncie rzeczy bardziej spontaniczne niż zorganizowane, ale i tak było świetnie :D .
Dzięki wszystkim za H2O :D .

Offline mi$nik

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #464 dnia: Czerwca 18, 2006, 07:28:28 pm »
0
Jako, że już chyba wszyscy się wypowiedzili o swoich wrażeniach po koncercie, to i ja skrobne zdań kilka. Nie będę się tu rozpisywał jaki koncert był - bo to wszyscy, którzy w nim uczestniczyli doskonale wiedzą, a wszystkie możliwe do opisania określenia zostały już użyte. Jak dla większości ludzi było to dla mnie przeżycie, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłem i nigdy nie zapomnę, a mam wielką nadzieję że jeszcze kiedyś (najlepiej jak najszybciej) się powtórzy.

Powiem krótko: dziękuję Wam wszystkim, że tam byliście i że stworzyliśmy niepowtarzalną atmosferę. Pozdrawiam wszystkich których poznałem: New Rose i jej przemiłą koleżankę Iwonę, Andreyou, ssof, artbledo, dzięki za przechowanie plecaka - piter_krakow (o ile dobrze pamiętam) oraz wszystkich, których spotkałem. Przepraszam wszystkich, których podeptałem i poobijałem. Pomponowi gratuluję akcji z flagą (ciary przechodzą ilekroć filmik oglądam), a tego, kto zawinął moją flagę z logo proszę o wzięcie jej na następny koncert :P

Dodam jeszcze, że wciąż żyję koncertem i pewno prędko mnie nie puści.

Peace.