Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
WRAZENIA
« Odpowiedź #375 dnia: Czerwca 17, 2006, 09:54:06 pm »
0
Cytuj
Jeśli w Polsce będzie jeszcze kiedys koncert GN'R, to jestem pewna, że będzie przynajmniej 2xtyle ludzi co w czwartek!! ;D
Myslez ze tak wlasnie bedzie i obysmy mieli racje  B)  


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
WRAZENIA
« Odpowiedź #376 dnia: Czerwca 17, 2006, 10:00:40 pm »
0
zdziwili mnie ludzie którzy krzyczeli PARADISE CITY, PARADISE CITY!!!  <_<  no luuuudzie.... nie wytrzymałem i wrzasnąłem NIE KU**A, JESZCZE NIE! niektórzy sie uciszyli  :lol:  

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #377 dnia: Czerwca 17, 2006, 10:03:29 pm »
0
Cytuj
zdziwili mnie ludzie którzy krzyczeli PARADISE CITY, PARADISE CITY!!!  <_<  no luuuudzie.... nie wytrzymałem i wrzasnąłem NIE KU**A, JESZCZE NIE! niektórzy sie uciszyli  :lol:
nie wiedzieli ze PS to koniec koncertu, mozna im wybaczyc :P

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +3
WRAZENIA
« Odpowiedź #378 dnia: Czerwca 17, 2006, 10:25:51 pm »
0
Cytuj
kto mnie pamięta?
ja byłem niski w białych, krótkich spodniach i koszulce USE YOUR ILLUSSION I.
oczywiscie  ze  Ciebie  pamietam ...  dzieki  Twojemu  plecakowi  latwiej  wnioslem  kilka  butelek  wody  na  koncert,  która  sadze  byla  bardzo  przydatna  wielu  ludziom ktorzy  stali  obok  nas ...  a  poza tym  razem  z  andryu  bardzo  dobrze  opiekowales  sie  bukietem  roz  ktory  przetrwal  caly  koncert ...

tak  wiec  pozdro  i  dzieki ;)
Gn'Ration ! 

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
WRAZENIA
« Odpowiedź #379 dnia: Czerwca 17, 2006, 10:29:33 pm »
0
ja pewnie widziałam kogoś z forum ale jak się nie zna bliżej to nie pamięta się :P

btw- na całym koncercie wypiłam z bratem tylko 0,5 l wody :] i nawet nie chciało mi się pić :D

Offline Dreaven

  • Patience
  • Wiadomości: 10
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #380 dnia: Czerwca 17, 2006, 10:29:34 pm »
0
Cytuj
slasherr napisano Jun 17 2006, 08:00 PM
  zdziwili mnie ludzie którzy krzyczeli PARADISE CITY, PARADISE CITY!!!  no luuuudzie.... nie wytrzymałem i wrzasnąłem NIE KU**A, JESZCZE NIE! niektórzy sie uciszyli 


no przykladowo ja, nie braciak? :rolleyes: wiedzialem ze zawsze Paradise City koncza koncert, ale nie wiem dlaczego, poczulem uczucie ze musze to krzyknac :P

Cytuj
Dreaven a więc to Ty jesteś od ''Guns n fuckin Roses''

stałem z metr od ciebie
również blisko dziewczyny kowbojach

jak to usłyszałem to przypomniaj mi sie jakiś koncert z USA gdzie w ten sposób kilka sekund skandowano i już zamierzałem drzeć sie w niebogłosy ale nikt nie podłapał 

o jak milo, a gdzie dokladnie stales i w jakiej koszulce stales bo nie wiem dlaczego ale pamietam ludzi i jak bylu ubrani ktorzy stali ode mnie jakies 2-3m :D  ale szczerze tez sie zdziwilem ze nikt tego nie podlapal, bo niby krzyknalem chyba z 3 razy ale jak zauwazylem ze rozsnosi sie to bez echa to dalem sobie spokoj i oszczedzalem sily na nastepne piosenki :)  

Offline Kempes

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Respect: +12
WRAZENIA
« Odpowiedź #381 dnia: Czerwca 17, 2006, 11:02:10 pm »
0
koszulka cała czarna , niebieskie dzinsy
plus białe adidaski na które niektórzy dziwnie patrzyli ;-)

 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 11:02:53 pm wysłana przez Kempes »
'' Nice Boys don't play Rock n' Roll ... ''

Offline hex

  • Zasłużeni
  • Right Next Door To Hell
  • *****
  • Wiadomości: 261
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #382 dnia: Czerwca 17, 2006, 11:22:30 pm »
0
ja z tym bakstejdzem tez nie kumam o co im chodzilo a wlasciewie Axlowi.
Jestem pewien na 99% ze za rok tu beda znowu..czemu? bo sa w 2007 w Austrii tak? i mu sie podobalo tak? :D:D

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
WRAZENIA
« Odpowiedź #383 dnia: Czerwca 17, 2006, 11:34:47 pm »
0
pewnie w tych ich backstagu było albo nie wiarygodnie kijowo...albo była...wyrabista impra z masa lasek;p ;)

Offline hex

  • Zasłużeni
  • Right Next Door To Hell
  • *****
  • Wiadomości: 261
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #384 dnia: Czerwca 17, 2006, 11:38:23 pm »
0
lepiej to 2 ;)

Offline melcia15

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #385 dnia: Czerwca 18, 2006, 12:11:13 am »
0
Ludzie ! Jestem zadziwiona tą stroną! Siedze na niej juz 3 godziny i nie moge się oderwać. Super stronka!
Koncert był no po prostu nie do opisania. Chciałam wyłapać jak najwięcej chwil zeby moc je pamietac ale to było takie krótkie :( Skakałam ,wrzeszczałam , i nawet głos straciłam .Po prostu w pewnym momencie zamiast wrzasku z mojego gardła wydobył się typowy pisk ! BYłam zachwycona. Ogromne wrażenie zrobił na mnie Richard Fortus. Po prostu No comment. Ten facet jest po prostu boski. Aż brakuje słów. Juz wczesniej zrobił na mnie wrazenie ale na zywo , to po prostu masakra. Najbardziej mi isę smiac chciało jak Axl musiał wychodzic za scene bo po prostu ludzie byli wpatrzeni tlyko w niego , i nie widzieli innych członków zespołu. Ale przyniosło to skutek.

A i to z czego się ciesze. W pewnym momencie jak wspaniały Izzy wyszedł do przodu to ja (bo byłam z przodu) zaczełam skakac z całych sił zeby mnie zauwazył i szeroko zaczełam do niego machac ręką. I wiecie co zrobił??? Spojrzał się , uśmiechnął i kiwnął głową ze widzi :) BYłam wniebowzięta  !

P.S Czy ktos mnie kojarzy? Miałam taka jaskrawo-zieloną bluzke z napisem "Brazilian" :D:D
 

guest211

  • Gość
WRAZENIA
« Odpowiedź #386 dnia: Czerwca 18, 2006, 12:13:01 am »
0
Cytuj
O co chodzi z tymi autografami? Czy Axl rozdawał autografy? Że Dizzy i Finck to wiem, ale Axl? Gdzie skoro ochrona bardzo szybko po koncercie "zapraszała do wyjścia"?? Na trybunie dla Vipów?

No podobno tak...

http://www.forum.mjpolishteam.pl/viewtopic...ighlight=#26305

SUNrise chyba wyjeżdża znowu z kraju gdzieś w dalekie strony i się pewno nie dowiemy od niej nic bezpośrednio... Ja czegoś tu nie łapię jak można było długo czekać za Axlem jak praktycznie wyganiali wszystkich szybciorem z płyty?

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #387 dnia: Czerwca 18, 2006, 12:21:43 am »
0
Ale im dobrze... trzeba bylo troche poczekac a nie od razu sie zmywac, teraz bede zalowal dlugoo.. moze na nast. koncercie sie uda :P  

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #388 dnia: Czerwca 18, 2006, 12:29:33 am »
0
Witam serdecznie  :)

Do tej pory nie udzielałem się na żadnych forach związanych z Guns n Roses (chociaż znam jak sądzę wszystkie ważniejsze  ;) ), ale po koncercie w Warszawie postanowiłem "nawrócić się"  :D

Cóż mogę powiedzieć, jak tu 26 stron samych pochwał napisane? Dopiszę jeszcze jedną  :P

Koncert był tym na co czekałem od wielu lat. Kiedy wszedłem na stadion, a w szególności kiedy zbiegłem z trybuny na pierwsze nuty WTTJ czułem się tak jakby spełniło się jedno z moich największych marzeń. Niektórzy pisali że "dopiero" przestało ich trzymać po koncercie. Mnie jednak trzyma dalej  i coś czuję że długo tak będzie B) i całe szczęście !!! bo takiego kopniaka i takiej energii to już dawno nie dostałem

Koncert był totalnie odjazdowy. Pojawiłem się na stadionie około godz. 17.30 (a przynajmniej tak wynika z moich obliczeń bo czasomierza ze sobą nawet głupi nie zabrałem  :lol: ) Oddział i Bacha przesiedziałem na trybunie- a to z tego powodu że palacz ze mnie okrutny i po 3 godzinach jazdy autokarem, gdzie nałogowi nie mogłem dogodzić wreszcie mogłem się porozkoszować czerwonymi Marlboro  B) Za Oddziałem nie przepadałem, i po koncercie dalej nie jestem jakimś wielkim fanem ale dowcip wokalisty o skinie i wypowiedź na temat wpier**** z Kostaryką spodobały mi się bardzo  :D  Bach- kawał wokalisty. Do tej pory nie słuchałem Skid Row, ale juz dzis przesłuchałem całą dyskografie i jestem pod wielkim wrażeniem (tak jak na koncercie zresztą)

Ale na dźwięk intro jak się rzuciłem z trybuny to wyhamowałem dopiero niedaleko sceny.  brutalny byłem miejscami może ale tyle ile bęcek w plecy dostałem za to przepychanie to nie liczyłem  :lol: W czasie koncertu musiałem sie przesuwać jeszcze troche do przodu bo tam towarzystwo więcej skakało i lepiej się bawiło ( co zresztą zrozumiałe  ;) ) Ale co do reakcji ludzi to myślałem że gorzej będzie. Pisza że tylko 11 tys., że jacyś ludzie niemrawi miejscami i że całkiem sporo w miejscu. Gówno prawda!!! Pokażcie mi koncert zespołu który od paru ładnych lat nie wydaje płyty, w Polsce nigdy nie grał, a jego wokaliste oskarża się u nas o jazdę po naszej nacji (btw. komentarzy w necie juz qr** nie mogę czytać) a mimo to ludzi przychodzi całkiem dużo, klaszczą, świetnie się bawią, śpiewają itd. ??? Słuchałem albo widziałem prawie wszystkie koncerty z tej trasy i nigdzie nie było tak dobrze jak tutaj ( no moze z wyjatkiem N.Y  ) I to było bardzo pozytywne rozczarowanie. Zresztą po reakcji Axla i zespołu, tzn. komentarzach, reakcjach, +flaga można się było przekonać że obydwie strony super się bawią. Poza tym... do ludzi którzy stali tuż pod sceną! Wielki respect dla was :) takiego skandowania i skakania to dawno nie widzałem prawdziwy czad !!!

Pomimo że bardzo lubiłem stary skład GNR to jestem już zdeklarowanym fanem nowego od samego początku. Chciałbym zobaczyć reunion klasycznego składu, ale jeżeli miało by się opierać to tylko na pieniądzach ( co w przypadku wielu zespołów jest niestety normą  :( ) to p******ć taki interes. Widać po naszym koncercie że grupa ma serce do gry i to się dla mnie najbardziej liczy. Finck, a szczególnie Fortus i Bumblefoot odwalaja wspaniałą robotę.

Momenty które zapamiętam najbardziej? WTTJ oczywiście, NR (aż się chciało wziąć kobietę na ramiona  :D ale że moja została w domu, a do innych nie miałem śmiałości to ograniczylem się do słuchania, i delektowania się ) Izzy ( a szczególnie Patience z jego udzialem ), Axl z Polską flagą, zbiorowe śpiewanie skakanie i wogóle szaleństwo publiki, podziękowanie zespołu. Qrcze... nawet jak piszę teraz to wydaje mi się to jak sen ( z którego jeszcze się chyba nie obudziłem i nie mam zamiaru do następnego takiego koncertu )

Nowe numery? Z mojego miejsca wyglądało na to że ludzie słuchali, a braw dostali więcej niż kiedykolwiek na bootlegach słyszałem. Od momentu kiedy je usłyszałem nie mogę się oczywiście doczekać płyty i słucham w kółko (mama moja już dostaje świra jak średnio kilka razy na dzień leci CD, TWAT, Madagascar i szczególnie często IRS  :lol: )

Zabawa była naprawdę odlotowa. Wszystko dopisało. My- czyli publika, zespół, pogoda ( no poza tym deszczem co mnie dopadł w drodze na stadion  :D ). Słowem naprawdę rockowy orgazm. Mam nadzieję że w przyszłym roku GnR wróci już po nagraniu płyty i bedzie conajmniej równie dobrze.

I jeszcze jedno na koniec. Niestety przyszło mi jechać na ten koncert i być na nim w pojedynkę. Dopiero kiedy przejrzałem forum to zorientowałem się ze ludzi o podobnym guście jest cokolwiek więcej niz mi się zdawało  :lol: mam nadzieję że jacyś ludzie z mojego miasta warminskiego się odezwą bo nie chce mi się samemu jeździć na koncerty i żeby dalej otaczali mnie ludzie sluchający wyłącznie Metalliki, albo Iron Maiden ( chociaz te zespoł również lubię  ;) ). A jako że to mój pierwszy post (jeżeli nie liczyć powitalnego ) to postanowiłem się trochę więcej ujawnić  :D

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline b0l3c

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #389 dnia: Czerwca 18, 2006, 12:29:36 am »
0
witam jestem nowy :D
ja tak dawalem czadu ze bylem caly spocony :D (jak duff :D)
to ja b0l3c ! ;d:ASD