Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
WRAZENIA
« Odpowiedź #360 dnia: Czerwca 17, 2006, 07:01:04 pm »
0
hehe ludzie - kto z Was napił się z butelki po Bachu hehe?? Powiedzieliśmy ochronie żeby nam podali butelki Sebstiana i dali :D
nikomu sie nie chciało iść po picie - byśmy już nie wrócili - a tak Bach "podzielił się z nami" swoją wodą :D


nowy nr gg : 12071320

Offline luke

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #361 dnia: Czerwca 17, 2006, 07:05:11 pm »
0
Na innym forum ktos napisal "(...)dla mnie Gunsi to: Axl, SLash, Stradlin, McKeegan. Inny skład mnie nie interesuje."

Coz, ja tez tak myslalem. Wlasciwie to nawet mialem nie isc na ten koncert, dopiero na poczatku czerwca sie zdecydowalem (kumpel tez sie wahal i pomyslalem, ze moze jednak warto to zobaczyc). I co? I zupelnie nie zaluje! Wciaz graja z super energia, nie jest to tylko maszynka do nabijania kasy, daja naprawde super show i o to chodzi. Wiadomo, ze wolalbym, zeby na scenie stal Slash obok Axla, ale wczoraj przekonalem sie, ze i bez niego moze byc niesamowicie.

Jjeszcze jedno, ja stalem dosc blisko sceny i tam tak sobie bylo wszystko slychac, ogolnie za glosno i za bardzo schowany byl wokal. Stal ktos bardziej z tylu, jak tam bylo slychac?

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
WRAZENIA
« Odpowiedź #362 dnia: Czerwca 17, 2006, 07:10:23 pm »
0
hehehe NO jak to kto? My piliśmy Bacha wody :D hehe dobry chłopak że je obok nas wyrzucił-pozdrawiam Rocket!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 07:10:46 pm wysłana przez pompon »

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
WRAZENIA
« Odpowiedź #363 dnia: Czerwca 17, 2006, 07:11:40 pm »
0
Cytuj
Na innym forum ktos napisal "(...)dla mnie Gunsi to: Axl, SLash, Stradlin, McKeegan. Inny skład mnie nie interesuje."

Coz, ja tez tak myslalem. Wlasciwie to nawet mialem nie isc na ten koncert, dopiero na poczatku czerwca sie zdecydowalem (kumpel tez sie wahal i pomyslalem, ze moze jednak warto to zobaczyc). I co? I zupelnie nie zaluje!
No właśnie - ja szłam na koncert nienastawiając się aż tak optymistycznie i to co zobaczyłam po prostu mnie powaliło - wszystko razem stworzyło świetny klimat, którego jakoś nie widziałam na innych koncertach podczas tej trasy - fani jakoś nie reagowali aż tak jak my, ludzie - nas było kilkanaście tysięcy a wrzeszczeliśmy jakby było nas 10 razy więcej !

Cytuj
hehehe NO jak to kto? My piliśmy Bacha wody :D hehe dobry chłopak że je obok nas wyrzucił-pozdrawiam Rocket!

hehe Pompon - no ja wiem!! :D To Wy powiedzieliście, żeby nam ochrona podała :D fajnie się zachowali ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 07:13:11 pm wysłana przez RocketQueen »


nowy nr gg : 12071320

Solid Shake

  • Gość
WRAZENIA
« Odpowiedź #364 dnia: Czerwca 17, 2006, 07:13:58 pm »
0
Cytuj
Na innym forum ktos napisal "(...)dla mnie Gunsi to: Axl, SLash, Stradlin, McKeegan. Inny skład mnie nie interesuje."
 
ale po tym jak mu napisałem że to temat o koncercie a nie o kapeli to napisał że chciałby tam być

Offline shumshu

  • Zasłużeni
  • Welcome to the jungle
  • *****
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #365 dnia: Czerwca 17, 2006, 07:47:06 pm »
0
Cytuj
a mnie za wodopój pewnie tez kochasz;)

;D krelke bez niego nie dozyłabym chyba  koncertu !!!!!!!
 dlatego Ciebie kocham najbardziej :P (no ok...zaraz po Axlu..:D )
ps. czy ktos ma zdjecie Axla przy fortepianie?? nie moge znalezc.. :(
The nicest girls in rock n' roll world

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
WRAZENIA
« Odpowiedź #366 dnia: Czerwca 17, 2006, 07:51:58 pm »
0
Chcialam tylko powiedzieć, że rozpoznano u mnie nową jednostkę chorobową, mianowicie: axloholizm ;) . Jest nieuleczalna i przenoszona przy bezpośrednim kontakcie z nosicielem B)  :rolleyes: .

Offline śrubka

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #367 dnia: Czerwca 17, 2006, 07:54:48 pm »
0
Jej.............Wszystko wrócilo!!! Cała moja wieloletnia fascynacja Gunsami! Plyty, kasety, zdjecia, wywiady, koncerty i wszystko co mozna bylo dorwac zbieralam i mam do tej pory. Co jakis czas nostalgia mnie łapie i ogladam albo slucham i przez te kilkanascie lat nie pojawil sie dla mnie zespol ktory by im dorównał. Czytam Wasze wypowiedzi i jestem ZłA na siebie ze nie pojechalam, ale jakos tak wyszlo, a moze to troche strach przed rozczarowaniem. No a to co piszecie to mi az dziure wierci w brzuchu. Moge tylko liczyc na to ze sie jeszcze pojawia.
Pozdrawiam wszystkich fanów  :) dzieki Wam troche poczułam atmosfere koncertu
 

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
WRAZENIA
« Odpowiedź #368 dnia: Czerwca 17, 2006, 08:05:23 pm »
0
ahhh szkoda jedynie,że Axl nie w spodenkach był... :D  

Offline motyl5150

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 194
  • Płeć: Kobieta
  • ree rre re
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #369 dnia: Czerwca 17, 2006, 08:08:26 pm »
0
Normalnie nie wiedziałam gdzie to napisac, to sorki ale tu napisze  ;)  

Nie byłam na koncercie, ale dużo o nim słyszałam, czytałam, itp. Widziałam w telewizji urywek i normalnie ludzie muszę to napisać, ale jestem z was zaqrwiście dumna!!!  :lol:  Pokazaliście co to znaczy POLSKI fan  :D  Axlowi się podobało a to wielki wyczyn  :P  normalnie stworzyliście boską tamosferę i walić na to co piszą w prasie... Byliście boscy!!! Aż zaczęłam wierzyć że znowu do nas przyjadą bo pięknie przywitaliście Axla i jego ekipe...

to ja już kończe  ;)

Ps: Spisaliście się na wielki platynowy medal!!! <hehe>  B)  
...inspiracją umiesz być?

Offline phoenix.pl

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
WRAZENIA
« Odpowiedź #370 dnia: Czerwca 17, 2006, 08:13:32 pm »
0
jak sie myle niech mnie ktos poprawi
Axl cos tam pytal Bacha czy widzial na backstage co sie tutaj dzieje (mial chyba na mysli widownie), a Bach na to ze nie ma Backstage he he

Czy ktos mi powie o co chodzilo w tym kawale z Wegrami bo nie czaje

Offline śrubka

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #371 dnia: Czerwca 17, 2006, 08:19:01 pm »
0
W jaki sposób  mozna zobaczyc fragmenty z koncertu. Bo niby weszlam ale nie moge nic ogladnac.  :(  

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
WRAZENIA
« Odpowiedź #372 dnia: Czerwca 17, 2006, 08:34:00 pm »
0
Haha, it was a play on words. That he went out with a Polish girl last night because they are so beautiful and he asked her if she had a check up. She said: no, but I had a few Hungarians.
(a hint: Czech). -to z mygnrforum

Offline Senti

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
WRAZENIA
« Odpowiedź #373 dnia: Czerwca 17, 2006, 09:00:01 pm »
0
Ochłonełem po koncercie - w końcu mogę coś napisac :)

Gdy się dowiedziałem że Gunsi mają wystąpić w Polsce mialem mieszane uczucia. Nowy skład nie bardzo mi sie podobał jak rowniez nowe piosenki (oprocz "Better" ktore jest swietne). Dlugi czas sie wahalem czy kupic bilet czy nie. Bardziej bylem na nie... Jednak przyszedl dzien kiedy Odyssey podal kto wystapi jako support. Jak sie dowiedziałem, że ma wystapic Kobranocka i Oddział Zamknięty to moja decyzja zmienila sie o 180 stopni. 2 swietne polskie zespoly + legenda rocka = bedzie z*******e  B) . Jednak ciagle mialem obawy o dobry wystep Axla. Ogladalem jego wystepy z Rock in Rio, z Budapesztu,  z Download festival i musze przyznac ze nie brzmial tam najlepiej - nawet bym powiedzial ze slabo. Po pewnym czasie dochodzi kolejny "support" - Sebastian Bach - to był szok! Jeden z najlepszych wokalistow heavy metalowych w Polsce! Pozniej jeszce informacja o Izzym i aaaaaaaaaaa, no nie moze mnie tam zabraknac...!

No i przyszedl czas koncertu :)

Na 650 North siedzialem na trybunach - nie interesowal mnie ten zespol.
Na Kobranocce bylem juz pod scena. Niestety... Pomimo swietnego wystepu Kobry publicznosc strasznie zamulila :/. Nikt nie skakał, nikt nie śpiewał "Hipisówki"... W pewnym momencie kilku typow "wbieglo" w tlum, zaczeli skakac, ja sie przylaczylem ale bez efektu: reszta nadal zamulala :( Dopiero podczas "Irlandii" ludzie sie ruszyli ale i tak jakos niemrawo było. Nie nawidze zamulaczy!!!
Podzczas Oddziału Zamkniętego już było lepiej. Moze dlatego ze zespol i piosenki bardziej znane. Szkoda ze malo ludzi znalo "Swiat jest dla Ciebie", piekny utwor a refren powinni spiewac wszyscy. Dobrze bylo podczas "Gandzi" jednak zabraklo "Gdyby nie ty" - świetny utwor do grania live.
Gdy Seba wszedl na scene to juz był odjazd :D Dał czadu wiekszego niz Axl. Byl w lepszej formie niz kilkanascie lat temu!! Gdy uslyszalem "18 & life" to sie prawie poplakalem (łzy mi nie poleciały bo ja nigdy nie płacze ;) ). "Youth gone wild" i "Slave to the grind" - pełen czad! Publika wkoncu sie rozruszala, spiewala, bawila sie na calego. Wydawalo mi sie ze to juz max mozliwosci. Mylilem sie...
Poczatkowy riff WTTJ i publicznosc oszalala jeszcze bardziej! Wejscie perkusji i gitar i wszyscy szaleja! SZOK! Wszsycy zamulacze zaczeli szalec na calego! I tak bylo przez kilka piosenek - pozniej widac bylo ze wiekszosci brakuje juz sil - mnie rowniez brakowało. W pewnym momencie pomyslalem czy nie wyjsc z tlumu po wode bo naprawde lsabo mi sie robilo ale jak myslalem o tym ze wrocic pod sama scene juz raczej nie dam rady to zyskiwalem sily :D. Wszelkie moje obawy co do formy Axl'a byly chybione. Pomimo iz wokal bylo slabo slychac bo byl zagluszany poprzez spiewajacy tlum to jednak dawal czadu, nie piszczal i spiewal wyjatkowo niskim glosem jak na siebie :). Podczas SCOM znowu sie wzruszylem... Pozniej piekne wykonanie "November rain" i odlecialem myslami w inny swiat... Swietne efekty pirotechniczne podczas koncowej solowki zrobily swoje! Koncowe "Paradise City" - mistrzostwo! Jak ktos wczesniej napisal - rockowy orgazm! Confetti i fajerwerki - po prostu odlot!!! Brak słow by to opisać...

No i tak zakonczyl sie najpiekniejszy koncert w moim zyciu. Dziekuje odysseyowi za supporty bo gdyby nie one to bym sie chyba nie zdecydowal na wyjazd i zalowalbym tego do konca zycia!

Na uwage zasluguje rowniez atmosfera przed i po koncercie. Wszyscy byli jak jedna rodzina. Spotykam kogos w centrum Wawy wybierajacego sie na koncert i rozmawiam z nim jakbysmy sie znali. Wszedzie bylo wiac ludzi w koszulkach wskazujacych na to ze ida na koncert - i to bylo piekne!


PS. Pozdrawiam ludzi z Ostródy i Olsztyna z ktorymi jechałem pociagiem - dzieki nim sie dowiedzialem o tym forum ;)
Jak rowniez tych z ktorymi wracalem do Gdańska + dwie Norweżki towarzyszki ktore pewnie i tak tego nie przeczytają ;)

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
WRAZENIA
« Odpowiedź #374 dnia: Czerwca 17, 2006, 09:06:59 pm »
0
Senti - witamy Cię w naszych skromnych progach!! :D

Kurde, na forum wszyscy zachwyceni, doszło kilkudziesięciu użytkowników, jest bosko! ;D
Jeśli w Polsce będzie jeszcze kiedys koncert GN'R, to jestem pewna, że będzie przynajmniej 2xtyle ludzi co w czwartek!! ;D


nowy nr gg : 12071320