Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline łoniu

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #315 dnia: Czerwca 17, 2006, 10:51:04 am »
0
Ludzie nie znam sie za bardzo na grze na gitarze , ale sa pewwnie tacy co sie znają dobrze.
Kocham slasha i zawsze był dla mnie i bedzie najlepszym gitarzystą.
Ale powiedzcie , który jest lepszy tecnicznie on czy bąbel , bo przynajmniej wizualnie jak bąbel  wyszedł i zagrał to swoje solo z dwiema rękami na gryfie wywaliło mnie w koismos i powoli tracę wiarę w slasha.
Napisze tak jak dzici pisały w brawo
Beatko pomóż :D  
Do boju POLSKO!!!!!!

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
WRAZENIA
« Odpowiedź #316 dnia: Czerwca 17, 2006, 10:52:57 am »
0
Cytuj
Znalazł swój styl.. powrócił do korzeni " rock n' fuckin roll'a "
I nagle okazało się, że można zagrać absolutnie magiczny, porywający publikę koncert w kameralnej atmosferze (nie da się ukryć, że - biorąc pod uwagę frekwencję na koncertach Gunsów kilkanaście lat temu - było kameralnie  ;)  ), bez gwiazdorstwa, bufonady, gigantycznej sceny, chórku, sekcji smyczkowej i innych "wodotrysków"  :D  
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
WRAZENIA
« Odpowiedź #317 dnia: Czerwca 17, 2006, 11:18:24 am »
0
"Dziennik" zatytuował artykuł "Cień dawnej sławy" napisał  iż koncert był rozczarowaniem, gitarzysci to blade tło dla Axla i co najgorsze i aż mnie zabolało to ze po latach zespół stał sie rockowym cyrkiem-takie info dostałem od jednego z forumowiczów...

Zaznaczam,że to recenzja Dziennika,a nie Dziennika Zachodniego.
Ktoś kupuje? Możecie jakiś skan wrzucić,bo na stronie Dziennika nie widziałem tego artykułu.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Amos

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #318 dnia: Czerwca 17, 2006, 11:22:13 am »
0
dotarlem do info z koncertu z Czech - bylo to tak jak u nas okolo 10-12 tys ludzi - wiec szczerze powiem nie bylo u nas tak zle jesli chodzi i ilosc osob - bo o atmosferze nie wspomne - pozdrawiam  

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +3
WRAZENIA
« Odpowiedź #319 dnia: Czerwca 17, 2006, 11:37:20 am »
0
uważam  że  wspaniale  się  zgrała  publiczność  z  zespołem... wśród  publiczności  od  samego  początku  była  świetna  atmosfera  ,  już  na  supportach na  pewno  deszcz  zrobił  też  swoje ...  poczatek  koncertu , Axl  sie  nie  spoznia  (dla  mnie  to  było  niesamowite zaskoczenie ;) )...  nastepnie  pierwszze róże  na  scenie i  w ...  zębach  Axla ;)
Axlowi  bardzo  się  podoba  atmosfera  na  stadionie ("very,  very  very  good  crowd"),  chyba przypomniały  mu się  koncerty  jakie  grał  przed  kilkunastoma  bądź  nawet  kilkudziesiecioma  laty...  my  to  widzimy  więc  jeszcze  bardziej  się  angażujemy ...  to  była  taka  niesamowita  wymiana  pozytywnej  energii,  ja  np.  powinniem  paść  po  tym  koncercie  i  supportach,  fizycznie  byłem  bardzo  zmęczony  ale  wspomnienia  i  emocje  z  koncertu  mnie  trzymały ;). .. z  niektórymi  jak  się  żegnałem w  pubie  to  nie  mialem  siły  wstać ( sorki potworki ;) )


tak  w  ogóle  to  od  jakiegoś  czasu  , nawet  przed  koncertem  w  Polsce  chodzi  mi  po głowie  mysl  że  Axl  ma  duzo w  swojej  duszy  ze  Słowianina ;)  czyli po  prostu  z  nas  ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 11:43:44 am wysłana przez artbledo »
Gn'Ration ! 

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
WRAZENIA
« Odpowiedź #320 dnia: Czerwca 17, 2006, 11:53:05 am »
0
melduje sie po koncercie :D było wy****iście :D wszystko myśle że już w tym temacie jest napisane :D jeszcze przeżywam ten koncert i tylko czekać aż jeszcze w te wakacje do nas przyjadą :D Axl z polską flagą... z różą w zębach....  :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 11:54:09 am wysłana przez slasherr »

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
WRAZENIA
« Odpowiedź #321 dnia: Czerwca 17, 2006, 12:09:37 pm »
0
bilet z koncertu już w ramce i na ścianie wisi:)

Offline shadow27

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #322 dnia: Czerwca 17, 2006, 12:18:07 pm »
0
moje roze juz zasuszam beda zajefajna pamiatka tak wspanialego wydarzenia,bilecik w rameczce wisi na scianie i z niecierpliwoscia czekam na kolejne spotkanie z wami i oczywiscie koncert pozdrowionka
[img]http://www.gunnertemple.com/jenny/AxlGal1/Axl_01.JPG\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

`życie to dożywotnia kara śmierci`

`kiedy w końcu będzie fan club -czekamy!`

Offline shadow27

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #323 dnia: Czerwca 17, 2006, 12:20:32 pm »
0
P.S
jak ktos znajdzie zdjecie axla z nasza flaga to please dajcie znak lub linka :D  
[img]http://www.gunnertemple.com/jenny/AxlGal1/Axl_01.JPG\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

`życie to dożywotnia kara śmierci`

`kiedy w końcu będzie fan club -czekamy!`

Offline shadow27

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #324 dnia: Czerwca 17, 2006, 12:26:52 pm »
0
a wracajac do tematu ja juz moge umrzec widzialam z bardzo bliska gunsow heh,po czyms takim ciezko powrocic do normalnosci ja caly czas jeszcze mam koncert przed oczami
jakie to bylo piekne heh
[img]http://www.gunnertemple.com/jenny/AxlGal1/Axl_01.JPG\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

`życie to dożywotnia kara śmierci`

`kiedy w końcu będzie fan club -czekamy!`

Offline Jorri

  • Patience
  • Wiadomości: 28
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #325 dnia: Czerwca 17, 2006, 12:32:35 pm »
0
Cytuj
Ludzie nie znam sie za bardzo na grze na gitarze , ale sa pewwnie tacy co sie znają dobrze.
Kocham slasha i zawsze był dla mnie i bedzie najlepszym gitarzystą.
Ale powiedzcie , który jest lepszy tecnicznie on czy bąbel , bo przynajmniej wizualnie jak bąbel  wyszedł i zagrał to swoje solo z dwiema rękami na gryfie wywaliło mnie w koismos i powoli tracę wiarę w slasha.
Napisze tak jak dzici pisały w brawo
Beatko pomóż :D
To granie "dwiema rękami" (czyli walenie palcami w struny, żeby uzyskać dźwięk) to tapping i w wykonianiu Bumblefoota był naprawdę niesamowicie z*******y :). Wogóle ten koleś mnie poraża swoją techniką, pierwszy raz widziałem takie gitarowe zagrania :D

Btw, już pod koniec koncertu, jak trochę ucichło, wrzasnąłem "A MOŻE TERAZ PODZIĘKUJEMY?" i ludzie wokoło mnie (a stałem na środku, jakies 10 m przed sceną) zaczęli skandować "dziękujemy".... rozniosło to się na większy obszar, czy tylko wokoło mnie? :D
Thanks, but I'm not God. If I was God, 3/4 of you would be girls, and the rest would be pizza and beer.

guest211

  • Gość
WRAZENIA
« Odpowiedź #326 dnia: Czerwca 17, 2006, 12:36:05 pm »
0

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
WRAZENIA
« Odpowiedź #327 dnia: Czerwca 17, 2006, 12:38:28 pm »
0
Cytuj
Btw, już pod koniec koncertu, jak trochę ucichło, wrzasnąłem "A MOŻE TERAZ PODZIĘKUJEMY?" i ludzie wokoło mnie (a stałem na środku, jakies 10 m przed sceną) zaczęli skandować "dziękujemy".... rozniosło to się na większy obszar, czy tylko wokoło mnie? :D
Rozniosło :D tez krzyczałem ale chyba, że stalismy obok siebie :]

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
WRAZENIA
« Odpowiedź #328 dnia: Czerwca 17, 2006, 12:41:38 pm »
0
Cytuj
Btw, już pod koniec koncertu, jak trochę ucichło, wrzasnąłem "A MOŻE TERAZ PODZIĘKUJEMY?" i ludzie wokoło mnie (a stałem na środku, jakies 10 m przed sceną) zaczęli skandować "dziękujemy".... rozniosło to się na większy obszar, czy tylko wokoło mnie? :D
Ja stalam bardziej po lewej stronie i oczywiście wszyscy skandowaliśmy :D . Chyba ten okrzyk dotarl do wszystkich!!! ;)

Było cudownie ;) ! Czulam się tak, jakbyśmy wszyscy byli jedną wielką rodziną ;) . Nawet nie pamiętam kto koło mnie stał, ale wszyscy byli naprawdę w porządku. Ok, moze za wyjatkiem dwóch wstawionych gości, którzy skakali mi po piętach :lol:  :rolleyes: .
 

Offline moni_a7

  • Patience
  • Wiadomości: 22
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #329 dnia: Czerwca 17, 2006, 12:42:05 pm »
0
Cytuj
P.S
jak ktos znajdzie zdjecie axla z nasza flaga to please dajcie znak lub linka :D

 http://free4web.pl/3/2,19284,12009,5991457...D2216D8BBFDF028

tu jest jakieś :)