Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187692 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #285 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:41:55 pm »
0
Cytuj
mam pytanie(nie wiem, czy nie wymagam zbyt wiele :rolleyes: ):zrobił ktoś fotkę axl'owi owiniętemu flaga Polski?
Ktoś wcześniej wrzucił krótki filmik z tym fragmentem.  

Offline Kopciuszek

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #286 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:45:49 pm »
0
Cytuj
Mam pytanie! Kto zdobył mikrofon Axl`a i gwizdek??? :D Szkoda, ze rzucił tak daleko. Moim trofeum jest tylko confetti :P .
Z dumą donoszę, że w pewnym sensie mikrofon jest w naszym wspólnym posiadaniu, bo mam go w domku... mój luby strącił go ręką wprost w mój nos... nos i ja jesteśmy ogromnie wdzięczni ;)
a tak na serio.... super pamiątka :D
"Life sucks but in a beautiful kind of way." Axl

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
WRAZENIA
« Odpowiedź #287 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:47:17 pm »
0
Cytuj
Ktoś wcześniej wrzucił krótki filmik z tym fragmentem.
no wlasnie tylko ja jestem taka wybredna ze zdjecie mi sie marzy ;) najlepiej takie wyraźne jak od mike(y)'a :D  

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #288 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:51:06 pm »
0
Tak - w sumie zdjęcie super na tapetke. I tu moja gorąca prośba o jakąś tapetkę ze zdjęciami z koncertu w Polsce do Krelke.  :P  

Offline QbAWoLNy

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #289 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:59:39 pm »
0
wreszcie ziściło się marzenie :D  :D  :D
Gdy po raz pierwszy usłyszałem ze GN'R mają zagrać w Polsce to przez pare pierwszych dni nie wierzyłem,
jednak okazało się że to nie żart :)
Wczoraj byłem po bramkami o 14:30, jak otworzyli bramki to wbiegłem do środka, wbiłem do sektora przy scenie i już się z niego nie ruszyłem :]
Faktycznie pierwszy support troche poraszka, ale miło z ich stron że później pod scenę przyszli.. Kobranocka i Oddział dobre występy dali, ale wszystko i tak przebił Bach :D
ten facet to ma dopiero kondychę i potrafi rozruszać pobliczność mimo już swoich latek...
a po nim nastąpiło coś czego NIKT się nie spodziewał - Gunsi wyszli wcześniej na scenę :D
samego koncertu opisywać nie będę bo to raczej zbędne ;) - powiem tylko tyle  że to niezapomniane przeżycie..
a tak BTW. Andrew85 - stałem przez większość czasu obok Ciebie i widziałem jak te fotki cykasz ;) później bardziej do środka udało mi się dojść..

PS. czy nikt nie zwrócił uwagi na akcję z pszczołami? :>
siedzimy sobie po prawej stronie sceny przy barierkach a nagle przyleciał nie wiadomo skąd wielki rój pszczół!
może się to wydawać smieszne, ale dla nas takie nie było ;)
uciekliśmy na środek, po chwili ludzie z ochrony wreszcie skumali że coś się dzieje i ogrodzili ten kawałek taśmą :]
chyba dopiero przy Kobranocce przyszedł strażak z taką osłoną na twarz jak mają pszczelarze i psiknął czymś te pszczoły, które zdążyły obsiąść całą barierkę... i z zgarnąć je do pojemnika.
Niestety nie załatwił sprawy tych które nie siedziały tam i dalej latały sobie wesoło w powietrzu, dopiero deszcze sprawił że zaczęły stamtąd uciekać co przez chwilę też nie było za dobre bo część z nich wleciała na resztę płyty...
mi np. jedna wleciała do ucha :] - na szczescie wrodzony refleks i zdolność ucieczki pozwoli mi ujść z życiem i bez ukąszenia :]

pozdrawiam wszystkich, którzy byli tam
dziękują za współną, świetną zabawę :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 11:01:36 pm wysłana przez QbAWoLNy »

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
WRAZENIA
« Odpowiedź #290 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:01:40 pm »
0
A nie zauwazylem tych pszczol... Hmm witam Cie QbA na naszym forum, milo Cie tu widziec :)

Ehhh bedzie co sprzatac tu jutro :) A poza tym ja chce jeszcze jeden koncert w Polsce :]

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #291 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:08:19 pm »
0
Cytuj
A nie zauwazylem tych pszczol... Hmm witam Cie QbA na naszym forum, milo Cie tu widziec :)

Ehhh bedzie co sprzatac tu jutro :) A poza tym ja chce jeszcze jeden koncert w Polsce :]
Witku podzielam Twoje zdanie.  :D  Poza tym miło było poznać  :D  

Offline QbAWoLNy

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #292 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:12:21 pm »
0
heh no witam witam... po takim wydarzeniu trudno żebym tu nie przyszedl ;)
a wracając jeszcze do tematu to Axl wg. pośpiewa jeszcze pare latek przynajmniej
co z tego że za sceną między piosenkami musi wdychać tlen
skoro jak już wyjdzie NA scenę to daje tam popis podobny do tego sprzed 15-16 lat
do pełni szczęścia to tylko Slasha brakowało... może nie tyle od strony muzycznej, bo tego się nie będe czepiał (chociaż pewnie też by można) ale drażni mnie ten nowy image.. - jak można wyjść na scenę w czerwscu w czapce zimowej... albo białych kalesonach, czerwonych skarpetach i butach i czarnej spódniczce.. - no szanujmy się ;)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
WRAZENIA
« Odpowiedź #293 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:15:16 pm »
0
Wszystko jest kwestia gustu :)
Mi tam sie podoba image zespolu w tym momencie... Wystarczy przypomniec sobie Axl'a sprzed parunastu lat latajacego w kilcie... No tez to niby idiotycznei wygladalo a wiekszosc ludzi lubila to... Ja akurat nie ale nie o tym jest temat.

Z instrumentalistow swietnie wypadl Bąbel no i wreszcie Richard zagrał swoje solo w koncowce The Blues

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #294 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:20:08 pm »
0
No co ja bede duzo gadac! Kto byl ten wie, ze bylo poprostu za*****cie! Tego nie da sie opisac slowami, to trzeba przezyc!

Mam tylko nadzieje, ze wroca do Polski i to w najblizszej przyszlosci!! :D

P.S. To moj pierwszy post, stad wielkie usciski dla wszytkich fanow! Pozdrowienia z Bydgoszczy! :)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
WRAZENIA
« Odpowiedź #295 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:21:58 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Mam pytanie! Kto zdobył mikrofon Axl`a i gwizdek??? :D Szkoda, ze rzucił tak daleko. Moim trofeum jest tylko confetti :P .
Z dumą donoszę, że w pewnym sensie mikrofon jest w naszym wspólnym posiadaniu, bo mam go w domku... mój luby strącił go ręką wprost w mój nos... nos i ja jesteśmy ogromnie wdzięczni ;)
a tak na serio.... super pamiątka :D
Kopciuszku, gratuluję :D . Nie będę ukrywała, że troszkę zazdroszczę ;) . Na Twoim miejscu śpiewalabym dzień i noc do tego mikrofonu ;) . Pozdrawiam

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #296 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:22:59 pm »
0
Ja też zazdroszczę!! Pozdrawiam

Offline Kopciuszek

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #297 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:35:43 pm »
0
Ściskam i pozdrawiam wszystkich... mam wrażenie, że mieliśmy szansę się widzieć wczoraj :)
śpiewać będę na pewno...
rety, ciągle nie mogę uwierzyć, że tam byłam...
to takie nierealne... ech, jakbym miała możliwości czasowo-finansowe to bym się udała do Paris na kolejny koncert, choć czuję przez skórę, że bez polskiej publiczności to by już nie było to samo...
"Life sucks but in a beautiful kind of way." Axl

Offline alas

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Respect: +1
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #298 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:42:29 pm »
0
tak scena z pszczołami była blisko mnie, co do koncertu to kosmos, niezapomniane przezycie, brak słów...

Offline a.eve

  • Patience
  • Wiadomości: 11
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #299 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:59:17 pm »
0
Ja jestem calkowicie zachwycona nowym wizerunkiem Axla,nie wiedzialam ze teraz tak wyglada i jestem bardzo mile zaskoczona! wyglada fenomenalnie! poczawszy od wlosow,przez ubior po cialo i oczywiscie to jak nim rusza...mmmm... Nowy Axl zaczal mi sie naprawde podobac! a glos... ach ten glos! zawsze tak samo wspanialy! caly dzien dzis przezywam ten koncert i samego Axla! bylo fantastycznie i w sumie nadal nie moge jakos uwierzyc ze naprawde tam bylam! widzialam g'n'r! widzialam Axla Rose... wow :D

Jak ktos tu umiesci filmik na ktorym widac jak Axl buja sie na boki co robil non stop na koncercie to go ozloce! mam juz 17 filmikow i na zadnym tego nie bylo widac! a ja musze to zobaczyc jeszcze raz!

[size=8]Prosze o nie pisanie posta pod postem, Witek[/size]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 12:04:17 am wysłana przez Witek »