Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187693 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kasiulec

  • Patience
  • Wiadomości: 12
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #270 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:50:39 pm »
0
mam nadzieje że jeszcze nie raz
w zasadzie to przed nimi jeszcze długie lata ;)
 

Offline annrose

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #271 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:51:31 pm »
0
Wszystko już chyba zostało powiedziane,nie mogę dojść do siebie po tym święcie było cudownie :) Axl jest niesamowity,wspaniały,... i mogłabym tak wymieniać bez końca.
Gdy się zaczeło intro do WTTJ myślałam,że śnie,
 :rolleyes: to był jeden wielki pisk,krzyk i histeria wszystkich fanów.
Fink ma mięciutkie włoski i bródke miałam to szczęście go dotknąć :)
i 'spotkać'się wzrokiem z Axlem :) ma zabójczy wzrok!Tak jak ktoś wspomniał,że wyglądają młodo,a ta energia..
Byliście wszyscy super dziękuję :)  

Offline Eowina

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #272 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:51:48 pm »
0
zaczepiałam ludzi w koszulka i tych  różami, pytałam, czy są z tego forum :) ! Byłam maxymalnie za tym, aby podzelić się z Wami wrażeniami przed  i w trakcie, a także pokoncertowymi... Niestety, nie udało mi się na nikogo trafić :(((Mam nadzieję, że będzie następny raz i załapię się na jakieś forumowe pogaduchy w realu. Bardzo lubię "społeczności", które łączy wspólna pasja... Pozdrawiam Was Wszystkich.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 09:52:51 pm wysłana przez Eowina »
podaruj 1%podatku dziecku, które bardzo tego potrzebuje!!!!!
www.kobranocka.pl/kb.php?m=fanclub&i=stas&l=mst

Offline anastazja

  • Patience
  • Wiadomości: 6
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:53:03 pm »
0
Fakt, ze nie pamietam, o ktorej wrocilam do domu, przegapilam wizyte u lekarza i wstalam o 18 i to tylko dlatego, ze mnie mamusia obudzila chyba mowi sam za siebie :D
Co do dzolku Axla, to chyba jednak mu sie udal, bo ja zrozumialam tak samo jak ta Polka- nie ze 'check-up', tylko 'Czech' :D  Ale jak juz mowilam, przestalam rozumiec American English, w dodatku w takim redneckowym wydaniu ;)  A poza tym jestem przyglucha! :P  Nawet pani w czerwonej bandanie mnie za to op******la, bo przez to dre morde jak mowie i ludzie na kacu przez to cierpia...
A najwiekszym skurwysynstwem bylo to, ze nie dawali browaru i ze nie wiedzialam, ze Axl potem robil sobie zdjecia z fanami!!! Moge sie zalozyc, ze docenilby moje tatuaze B)
Pozdro dla tych, ktorzy ze mna pili, zwlaszcza dla dziewczynki, ktora jedzie do Szwecji, bo przeciez musi mi Szweda przywiezc! :D

Ta 'mroczna', co slucha industrialu, jest alkoholiczka i na ktora wszyscy patrzyli jak na freaka, bo nie miala jeansow ani bandany :P  Ludzie, tak naprawde to ja jestm sweet and cute as candy przeciez...nie? ;)  
Sometimes we get so tired of waiting for a way to spend our time

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
WRAZENIA
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:53:29 pm »
0
Cytuj
A z naszego forum rose84 jest bardzo sympatyczna. Bardzo dzielna dziewczyna. Buziak dla ciebie. :*
Dziekuję za sympatyczne słowa i doping w trakcie drogi na dworzec :lol: ! Bardzo miło mi było Cię poznać. Również przesyłam buziaki:*. Nie potrafie się do teraz wyprostować :P .

Ktoś pisał, że na płycie daliśmy czadu! Oj tak! Było genialnie, mimoże mam kilka ocisków, myślałam ze umrę, wplątywałam się co chwilę w czyjeś włosy i wreszcie z drugiego rzędu koło ekipy z forum dotarlam gdzieś ok. 4 rzędu!!! Przepraszam wszystkich, którzy musieli znosic moje piski (szczególnie Witka i Fantasmę :P ), ale widząc Axl`a w takiej formie po prostu musiałam krzyczeć!
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale fałszowaliśmy Don`t cry :lol: ...

Dziękuję wszystkim, których poznałam! Szczególnie naszej ekipie z Katowic ;) ! Szczególne podziekowania należą się Pannie. Buziaki:*.

Czy ktoś z forum podszedł moze do mnie na dworcu i powiedział "welcome to the jungle"? :D  Wiem, zabrzmiało to dziwnie, ale jedna z tych osób miała potem na koncercie wlasnorecznie zrobiony cylinder Slasha. Myślalam, ze to jakaś mafia na dworcu :lol: .

Pozdrawiam wszystkich z "piaskowej góry"!!! ;)  

Offline Alaila

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwca 16, 2006, 09:55:13 pm »
0
trza było iść z nami do pubu warszawskiego :D drogę wskazał nam kuba Wojewódzki z Muchą bk  :D  

Offline Majka

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:06:48 pm »
0
Cytuj
a cos malutko ludzi sie wydaje na tym koncercie ... szkoda ale za to moze byla lepsza bardziej kameralna atmosfera  ;)
no taaa czeba bylo stac w tlumie.. to sie dopiero czulo ilosc ludzi:P

Offline Breaki

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 121
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:07:19 pm »
0
Wiecie co????? Poplakalem sie ze szczescia.. bylo boskoooooo!!!! a wlasnie .. mala prośba i pytanko.. Ma ktos moze caly koncert nagrany???? ktos sie tam z kamera krecil.. ale nie wiem czy to ktos z naszych..:)aa i jak sobie sciagnac na dysk ten plik adka???
Warsaw You're fuckin' amazing!!!
Artbledo plyta bedzie wydana!!!!

Offline Zira

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:07:35 pm »
0
Chce powiedziec ze naprawde Wam wszystkim zazdroszcze gdyz barrdzo chcialam ich zobaczyc no ale czasem trzeba rezygnowac z marzen...Mam nadzieje ze jeszcze wroca

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
WRAZENIA
« Odpowiedź #279 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:12:08 pm »
0
Cytuj
Chce powiedziec ze naprawde Wam wszystkim zazdroszcze gdyz barrdzo chcialam ich zobaczyc no ale czasem trzeba rezygnowac z marzen...Mam nadzieje ze jeszcze wroca
Wroca na pewno - mozesz byc tego pewna  B)  


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

erin

  • Gość
WRAZENIA
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:16:07 pm »
0
no, właśnie skończyłam czytać ostatnie 2 strony waszych wrażeń, no tylko godzine mnie nie było! :D jestem zielona z zazdrości- zielona!, niech no tu ino przyjadą  za rok :rolleyes:  

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
WRAZENIA
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:33:02 pm »
0
Mam pytanie! Kto zdobył mikrofon Axl`a i gwizdek??? :D Szkoda, ze rzucił tak daleko. Moim trofeum jest tylko confetti :P .

 

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:35:31 pm »
0
Cytuj
Mam pytanie! Kto zdobył mikrofon Axl`a i gwizdek??? :D Szkoda, ze rzucił tak daleko. Moim trofeum jest tylko confetti :P .
Kurcze mi się nawet konfetti zapodziało.  :(  

Offline lenny78

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #283 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:36:04 pm »
0
13 lat czekałem na ten dzień....Wszedłem od razu jak tylko otwarli bramki, chyba się trochę pospieszyłem <_< Upał niemiłosierny a zimnym piwie dla ochłody można tylko pomarzyć :( Pierwszy support jak dla mnie lekkie nieporozumienie, Kobranocka i Oddział OK, ale dopiero Sebastian Bach ze swoim zespolem zrobił wrażenie chyba na wszystkich... Po jego występie zacząłem powoli przesuwać się bliżej sceny, akurat wdałem się w jakąś dyskusję, gdy nagle poczułem poruszenie i  usłyszałem znajome dżwięki...czyżby to już??? Na to wygląda!!! W jednej chwili czuje jak skacze cisnienie i adrenalina, wszyscy rzucamy sie w kierunku sceny, nagle na scenie pojawia sie Axl i zaczyna sie szaleństwo... Niepotrafię oipisać co poczułem w momencie gdy go zobaczyłem tuż przed sobą mogę to porównać jedynie do tego co przeżyłem równe 10 miesięcy wcześniej gdy zobaczyłem swoją córkę zaraz po urodzeniu...niesamowite emocje:D !!! A pózniej już tylko radośc bycia w tym szalejacym tlumie pod scena i spiewaniem ze wszystkimi tekstów i melodii znanych od lat na pamiec :) Z tego wszystkiego trudno mi ocenic jak zaspiewal Axl ibo wszystko bylo zagluszane przez nas, wyjatek stanowily nowe utwory, bo malo kto na szczescie znal slowa :P Co do gry reszty zespolu to juz nie byłem tak zachwycony...Slash i Duff są po prostu niezastąpieni :( Super że przynajmniej był Izzy ;) Tak na marginesie wyobrażacie sobie co by się działo gdyby wyszli na scenę w starym składzie...??? Mam wielka nadzieje że jeszcze kiedyś wystąpią razem na jednej scenie...i ja tam wtedy będę :P Pozdrawiam wszystkich!!!

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
WRAZENIA
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwca 16, 2006, 10:38:30 pm »
0
mam pytanie(nie wiem, czy nie wymagam zbyt wiele :rolleyes: ):zrobił ktoś fotkę axl'owi owiniętemu flaga Polski?