Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187694 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kasiulec

  • Patience
  • Wiadomości: 12
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #240 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:08:05 pm »
0
Mam małe pytanie. Czy ktoś wie dlaczego zabraniają wnosić nakrętki od butelek? Moja koleżanka weszła z parasolką ale nakrętki kazali oddać. Nie sądzę zeby to było niebezpieczne;]Tym bardziej że w środku mozna było kupić picie.

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
WRAZENIA
« Odpowiedź #241 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:11:28 pm »
0
Cytuj
Mam małe pytanie. Czy ktoś wie dlaczego zabraniają wnosić nakrętki od butelek? Moja koleżanka weszła z parasolką ale nakrętki kazali oddać. Nie sądzę zeby to było niebezpieczne;]Tym bardziej że w środku mozna było kupić picie.
Bo butelka wypelniona plynem i zakrecona doleci na scene a bez korka nie za bardzo....
Mozna bylo kupic napoje ale nakretki i tak zabierali  B)  


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Offline Amos

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:13:20 pm »
0
Cytuj
Mam małe pytanie. Czy ktoś wie dlaczego zabraniają wnosić nakrętki od butelek? Moja koleżanka weszła z parasolką ale nakrętki kazali oddać. Nie sądzę zeby to było niebezpieczne;]Tym bardziej że w środku mozna było kupić picie.
zolta parasolka ?;p a co do nakretek to moze zeby zakracona butelka z napojem nie rzucac bo mozna krzywde komus zrobic  

Offline reed

  • Patience
  • Wiadomości: 6
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:17:03 pm »
0
Chciałbym podziękować za organizacje tego wszystkiego, na peronie czekały na nas jakieś dziewczyny z forum dzięki którym nie zgubliśmy się w tym mieście(zresztą jedną na samym koncercie spotkałem później i fajnie się razem skakało pozdro  ;) ) no i w ogóle atmosfera wśród fanów była niesamowita, trzeba by to kiedyś powtórzyć  :D  

Offline ols

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:17:14 pm »
0
Cytuj
Mam małe pytanie. Czy ktoś wie dlaczego zabraniają wnosić nakrętki od butelek? Moja koleżanka weszła z parasolką ale nakrętki kazali oddać. Nie sądzę zeby to było niebezpieczne;]Tym bardziej że w środku mozna było kupić picie.
ja schowałem nakrętke do kieszeni. z pięć osób mnie pytało "jakim cudem to wniosłeś?"  :lol:  :lol:  :lol:  

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
WRAZENIA
« Odpowiedź #245 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:17:49 pm »
0
Wystarczyło schować, zakretke w bucie. :D

A co do koncertu to masakra, jesli teraz ktos ma zamiar krytkowac Axl i GNR to kurde zabije :) Wspaniały koncert, wspanialy zespol, wspaniali goscie, wspaniali ludize na plycie.

Koncert marzen, mam nadziej, że niedlugo GNR powtorzy to :P

A roze znakomicie wypadl, wszegolnosci jak Axl wzial jedna w usat:P
Flaga pompona, znakomicie wygladala na Axla plecach:)
 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 08:19:38 pm wysłana przez el_loko »

Offline Sulfernus

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #246 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:19:26 pm »
0
El_loko ... popieram .. jak ktoś wspomni że GN'R się skończyli czy coś w tym stylu to normalnie chyba mu zrobię jesień średniowiecza z mordy  :D  Mam nadzieję, że w przeciągu 2 lat do nas wrócą  B)  

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #247 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:20:45 pm »
0
Cytuj
El_loko ... popieram .. jak ktoś wspomni że GN'R się skończyli czy coś w tym stylu to normalnie chyba mu zrobię jesień średniowiecza z mordy  :D  Mam nadzieję, że w przeciągu 2 lat do nas wrócą  B)
Ja tam wierzę, że za rok (najpóźniej) oni do nas wrócą!!!  :D  :P  

guest211

  • Gość
WRAZENIA
« Odpowiedź #248 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:21:37 pm »
0
Dziewczyny na koncercie...

Ech... to jak już jesteśmy przy dziewczynach to ja chcę pozdrowić pewną rudą w czerwonej bandance, czapce, z tatuażem na łopatce i w skórze z naszywkami GN'R i nie tylko która razem z... mamą? stała bardzo blisko mnie. Jak tu może przypadkiem zajrzysz to wiedz że byłaś świetna! Także dwie blondynki które przyszły chyba tylko na Paradise City (wystraszone, oj żeby zagrali, żeby tylko to zagrali), jedną taką śliczną w t-shircie z jakimś dużym napisem która stała za mną i często gęsto nadawała coś przez koma i chyba znała teksty nowych utworów z tego co słyszałem. A z naszego forum rose84 jest bardzo sympatyczna. Bardzo dzielna dziewczyna. Buziak dla ciebie. :* Innych z forum nie poznałem osobiście a szkoda bo pewno tez fajne.

 

Offline Sulfernus

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #249 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:27:05 pm »
0
Hubik też bym się niezmiernie ucieszył.. ale wiesz.. swoje lata mają.. a poza tym muszą w końcu tę cholerną płytę wydać :D ale w usmie po Anglii mogliby zajechać "przypadkiem" do nas  :rolleyes:  

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #250 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:29:09 pm »
0
Cytuj
Hubik też bym się niezmiernie ucieszył.. ale wiesz.. swoje lata mają.. a poza tym muszą w końcu tę cholerną płytę wydać :D ale w usmie po Anglii mogliby zajechać "przypadkiem" do nas  :rolleyes:
Stonsi też lata mają a jeżdzą.  :P

Zresztą ich powrót do Polski to moje nowe marzenie. A jak pokazał 15 czerwiec 2006 marzenia się spełniają i tego się będę trzymać...  :D  

Offline Sulfernus

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:31:53 pm »
0
Carpe Diem :D hehe ... Mam nadzieję, że jakieś konkretne Video będzie z koncertu.. Mam znajomych paru w TVNie to się postaram o coś.. jak będę miał to na pewno dam znać !!

Offline Lavilion

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #252 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:34:29 pm »
0
Ja piszę dopiero teraz, ale dalej czuję, że brakuję mi słów, żeby to opisać. W ogóle "November Rain" to mi łezki poleciały i przez to nie mogłas sie skupić na zapalniczce, więc jak ją chowalam to się oparzyłam. Cały czas sobie powtarzałam to się dzieje naprawdę, Weruś Axl jest tak blisko. I śpiewa jak nigdy. Zazdroszczę strasznie tym, co zdołali zdobyć autgrafy buuuu no i jeszcze beret nie doleciał, ale Izzy na pewno jeszcze ode mnie dostanie taki albo nawet ladniejszy :)

Poza tym jestem pod wrażeniem Fortusa, tak naprawdę dopiero teraz można było się przekonac jak grają i mnie solówki nie przeszkadzały, nie były jakies specjalnie długie, a mogli pokazać, że nie są pierwszymi lepszymi gitarzystami. Jasne, że jest różnica w stosunku do Slasha, ale chyba bardziej nawet jesli chodzi o styl grania niż technikę. Osobiście własnie Fortus mnie urzekł z tymi opuszczonymi szelkami i ruchami, sprawial wrażenie mistrza, czasem nawet zapominalam się i mialam wrazenie ze to tylko on gra :P

Koncert był nieziemski, dziękuję wszystkim któych spotkałam i z którymi wrcalam do Łodzi. Fajnie tak zobaczyć się i pogadać na żywo. Obyśmy mieli jeszcze ku temu okazję. ;)  
"Or I'll just end up walking
  In the cold November Rain"

Bo zielony to kolor nadziei, nadziei na powstanie fanklubu :D

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #253 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:34:43 pm »
0
Cytuj
Carpe Diem :D hehe ... Mam nadzieję, że jakieś konkretne Video będzie z koncertu.. Mam znajomych paru w TVNie to się postaram o coś.. jak będę miał to na pewno dam znać !!

 Rany Boskie!!! Człowieku masz już u mnie browar!!!! Trzymam kciuki :-)

To napisali na wp.pl  http://muzyka.wp.pl/d,re,g,0,id,31,imprezy.html

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
WRAZENIA
« Odpowiedź #254 dnia: Czerwca 16, 2006, 08:39:18 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Carpe Diem :D hehe ... Mam nadzieję, że jakieś konkretne Video będzie z koncertu.. Mam znajomych paru w TVNie to się postaram o coś.. jak będę miał to na pewno dam znać !!

Rany Boskie!!! Człowieku masz już u mnie browar!!!! Trzymam kciuki :-)

To napisali na wp.pl  http://muzyka.wp.pl/d,re,g,0,id,31,imprezy.html

 „Nowi” Gunsi wracają i wkrótce świat znów będzie u ich stóp! I o to chodzi  B)  


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]