Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grisza1010

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:29:25 pm »
0
Nie pamietam gdzie mieszkał Axl na ten czas jak byl w polsce bo nie paemitam nazwy tego hotelu ale co jest najwazniejsze moja kolezanka z podstawowki tam pracuje i jest maciupka szansa ze bede mial autografy:)nio jak nie autografy to moze pościel:D albo poszewki:D na ktorych spal:D hehehehe boshe wariuje:D
 
[img]http://aesthesia.free.fr/new/images/banner-siteGNRfrance.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1967
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +196
WRAZENIA
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:29:43 pm »
0
Jakby ktos miał zdjęcia publiczności z pierwszego rzędu to byłoby spoko. Na wp jest pare zdjęc publiczności ale ja stałem pare metrów dalej... i mnie na nich nie ma :huh:  

guest211

  • Gość
WRAZENIA
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:31:08 pm »
0
Cytuj
Taka sugestia - może zrobic oddzielny topic związany z fotkami i filmikami z koncertu ? :)

Dużo ludzi chce upolowac tego i pozbierac jak najwiecej ... w tym temacie wlasciwie co kilka minut jest nowy post albo wrzucane materialy a tak wszystko by sie ladnie uprozadkowalo :)

w jednym rozmowa
w drugim pliki i foty

wszystkim by to ułatwiło sprawie - pozdrawiam
Decyzja moderatora. Jak dla mnie - jeszcze za wcześnie na taki ruch. :P Emocje
jeszcze nie opadły. :P

Robi się.Moderator też człowiek,musi się wyspać czasem,wypocząć i.t.d.
Leniwy mod

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
WRAZENIA
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:31:42 pm »
0
Cytuj
Ja stałem z transparentem "Axl Take Us To The Paradise City", mimo że go nie robiłem. Ale trzymałem go za jego środkową część i byłem pare razy na telebimie. I to tak centralnie! Zrobili nam też pare zdjęć fotoreporterzy... pewnie w jakiejś gazecie będziemy...
To w takim razie stałam blisko Ciebie. Byłam obok dziewczyny, po lewej stronie, która jako ostatnia trzymała ten transparent  B)  


nowy nr gg : 12071320

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
WRAZENIA
« Odpowiedź #214 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:32:44 pm »
0
a ja stałem jakieś 2 metry na lewo od tego transparentu :D

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
WRAZENIA
« Odpowiedź #215 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:34:02 pm »
0
To mi ten transparent zasłonił w pewnej chwili widocznośc :]

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #216 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:37:00 pm »
0
Cytuj
To mi ten transparent zasłonił w pewnej chwili widocznośc :]
Nie mówiąc jak mi zasłonił  :D  

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
WRAZENIA
« Odpowiedź #217 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:39:51 pm »
0
o kurde to Wy wszyscy tak blisko byliście?  :blink:

hmm co do wystepu to podczas WTTJ albo mi się wydawało, albo Axlowi spłynęła łza :D miał okulary jeszcze wtedy. tzn nie wydawało mi się, mógł się tak spocić - to był pierwszy numer więc chyba aż tak się nei spocił - wzruszenie?? :D Ktoś to zauważył?? ja miałam dobry widok :D


nowy nr gg : 12071320

Offline a.eve

  • Patience
  • Wiadomości: 11
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #218 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:39:52 pm »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SKtVXqsGLVw" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=SKtVXqsGLVw</a>

co moge zrobic zeby to zobaczyc,bo mi nie wychodzi a sie strasznie napalilam!

guest211

  • Gość
WRAZENIA
« Odpowiedź #219 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:48:16 pm »
0
Cytuj
o kurde to Wy wszyscy tak blisko byliście?  :blink:

hmm co do wystepu to podczas WTTJ albo mi się wydawało, albo Axlowi spłynęła łza :D miał okulary jeszcze wtedy. tzn nie wydawało mi się, mógł się tak spocić - to był pierwszy numer więc chyba aż tak się nei spocił - wzruszenie?? :D Ktoś to zauważył?? ja miałam dobry widok :D
31 zdjęcie z CGM. Wg. mnie Axl się spocił. :P

 

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
WRAZENIA
« Odpowiedź #220 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:53:58 pm »
0
Opisałam swoje wrażenia na gorąco tuz po koncercie, ale w nieodpowiednim wątku, więc teraz mogę już na spokojnie napisać tu gdzie trzeba (hehe o ile w ogóle o TAKIM WYDARZENIU można mówić spokojnie  ;)  ).
Czekałam na ten koncert 17 lat i... BYŁO WARTO! Przyznam się Wam, że po przeczytaniu opinii o wcześniejszych koncertach GN'R w tym składzie, strasznie bałam się, że zderzenie moich wyobrażeń o Gunsach z rzeczywistością będzie bolesne, że słuchając w zasadzie tylko pierwotnego składu oczekiwałam zbyt wiele... Jestem przeszczęśliwa, że moje obawy się nie sprawdziły  :D  Axl w super formie (chyba jakoś zmężniał, kiedyś wydawał mi się bardziej "cherlawy  ;)  ale może to telewizja tak wyszczupla), głos i charyzma jak za dawnych lat, bez zadęcia i gwiazdorskiej pozy, którą kiedyś niestety zdarzało mu się przybierać  :( Izzy i Dizzy super, ale co by nie mówić, gdybym jeszcze mogła zobaczyć na żywo Slasha, to już byłby totalny odlot  :)  Może Wam się narażę, ale solówki jak dla  mnie były fatalne  :(  I strasznie się wkurzyłam, że Sebastian Bach wyszedł na scenę wcześniej niż było zapowiadanie i załapałam się tylko na Youth Gone Wild, a moje ukochane 18 and Life słyszałam dojeżdżając na stadion  :(  
I też dziwię się ludziom z trybun  :blink:  Jak kupowałam bilet, to wyszło mi, że jestem już za stara na przepychanki pod sceną i kupiłam miejscówkę w loży VIP  ;) I...posiedziałam na swoim miejscu może 3 minuty, bo jak tylko zobaczyłam Axla, od razu poleciałam pod scenę i skakałam tam do samego końca  :D Jedyna korzyść, że browar dawali, ale to był najdroższy browar w moim życiu  ;)  
Tylko, kurczę, dlaczego dzisiaj tak paskudnie boli mnie gardło? :D  
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline ols

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #221 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:55:30 pm »
0
Cytuj
a ja stałem jakieś 2 metry na lewo od tego transparentu :D
to w takim razie ja 1-2 m za tobą  :P  

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
WRAZENIA
« Odpowiedź #222 dnia: Czerwca 16, 2006, 06:59:34 pm »
0
Przypominam,że zgodnie z zasadami forum materiał audiowizualny dajemy do specjalnie wyznaczonego tematu w dziale download,natomiast fotki z koncertu do galerii.Bardzo proszę o zastosowanie sie wszystkich do tego zarządzenia i to zarówno w tych,którzy już coś wrzucili<przenieście no :D>,jak i tych,co będą wrzucać. Nie taki wcale zły mod :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline barni

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #223 dnia: Czerwca 16, 2006, 07:00:09 pm »
0
A może znajde tutaj takie dwie kobitki które koło mnie rozkosznie piszczały i sprawdzały się, która potrafi głosniej ? Stałem lekko po prawej stronie od wybiegu, mniej wiecej jakies 10 metrów od niego.
Jedna w okularkach wyzsza i druga niższa w brązowej podkoszulce ( ta wygrała popiskiwania  ;))))). Ja byłem w niebieskiej podkoszulce z plecakiem, wysoki blondyn w okularach i właśnie ta niższa poprosiła mnie abym ja przepuścił, co z przyjemnością zrobiłem.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
WRAZENIA
« Odpowiedź #224 dnia: Czerwca 16, 2006, 07:01:01 pm »
0
Pewnie widzieliśmy się w większości tylko o sobie nie wiedzieliśmy. Dlatego mam nadzieję, że w niedługim czasie zorganizujemy jakiś zlocik. Jeszcze raz dziękuję wszystkim tym których miałem okazje poznać osobiście.  :D