Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187703 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kopciuszek

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:25:50 pm »
0
Jak większość czekałam na ten koncert wieki i... normalnie otrząsnąć się nie mogę :) było super super... chyba nikt się nie spodziewał, że Axl włoży tyle serca w ten występ... GNR nadal żywe mimo, że w innym składzie niż ten, który najbardziej kochamy... moment z polską flagą mnie po prostu rozbroił, na November Rain ryczałam jak małolata ;) a na koniec dostałam w łeb mikrofonem, który spoczywa triumfalnie na moim biureczku... czego chcieć więcej? chyba tylko kolejnego koncertu w jak najbliższej przyszłości i nowego albumu, który zapowiada się nieźle... :)
 
"Life sucks but in a beautiful kind of way." Axl

Offline Amos

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:26:37 pm »
0
przepraszalem juz - to niestety male gowienko firmy cannon :( wybaczcie na nstepnym bede z kamerka DV :) bedzie lepszej jakosci
yeahhhhhhhh k***a az mi sie nogi poca jak to ogladam  

Offline New Rose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 110
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:29:31 pm »
0
Powiem tyle: niech to kurza szczęka! ...
Ja dopiero teraz do domu dotarłam. Było świetnie - dokładnie tak jak się spodziewałam. Koncert przewspaniały! Chyba najlepszy w tym roku.
Wyskakałam się i nawydzierałam za wszystkie czasy, a deszcz także mi pomógł - teraz męczy mnie straszne zapalenie gardła i płuc ;)
Podziękować za super klimat - ciut ciasno się zrobiło - chwilami nie miałam miejsca, żeby oczami mrugać, no ale ludzie byli genialni :)
Dzięki za wodę, świetną miejscówkę, uśmiech, chusteczki i... otarcie łez na November rain ;)
Gn'R wam zapłać! ;)
Nie mogę teraz słuchać spokojnie muzyki bo strasznego doła łapie... dla mnie to był naprawdę poruszajacy koncert  :rolleyes:
No i The Blues zagrali tak jak sobie tego życzyłam - super, naprawdę :)
Suma sumarum - było genialnie, no a teraz czas wrócić do smutnej rzeczywistości (moje żółte trampki zrobiły się czarne), uczesać się trochę, upolować coś do picia i zaliczyć kąpiel.
Echh... :)

Aaa jak zobaczyłam czyją flagę złapał Axl to w taką euforię wpadłam, że myślałam że zaraz sepuku zrobię  :P
Za dużo wrażeń, za dużo...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 04:35:12 pm wysłana przez New Rose »
Odpływa już ostatni statek stąd,
Nikt się potem nie zabierze, będzie lament i łamanie rąk.
Tak dzisiaj tu została zabita demokracja,
Jacyś ludzie wyrzucili ją do ubikacji...[

Offline Amos

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:40:04 pm »
0
Cytuj
Nie masz calosci?? :o  :(
sorrka nagrywalem tylko fragmentami bo sie balemze zraz kolomnie wyskoczy jakis ochroniarz :( zdygalem troche wiec dlatego tak poszarpane :(

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:42:14 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Nie masz calosci?? :o  :(
sorrka nagrywalem tylko fragmentami bo sie balemze zraz kolomnie wyskoczy jakis ochroniarz :( zdygalem troche wiec dlatego tak poszarpane :(
Spoko, miejmy nadzieje ze ktos calosc nagral albo na TVNie puszcza- marzenia :P

Offline Kakula

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Respect: +9
WRAZENIA
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:46:24 pm »
0
NAJWSPANIALSZY DZIEN W MOIM ZYCIU BYL WCZORAJ! JAK ZONACZYLEM AXLA W TYCH OKULARACH NA POCZATKU WTTJ MYSLALEM ZE SIE ZE SZCZESCIA ROZBECZE! NICZYM BAJKA! BYLO POPROSTU z*******e! IZZY BYL OGROMNA ATRAKCJA WCZORAJSZEGO WIDOWISKA! AXL MIAL z*******y GLOS I WIDAC ZE POWAZNIE PODSZEDL DO WCZORAJSZEGO KONCERTU. ZERO SPOZNIENIA NOI TEN MOTYW Z POLSKA FLAGA. MAM NADZIEJE ZE TO RAZ NA ZAWSZE ROZWIEJE WSZELKIE WATPLIWOSCI CO DO TEJ PLOTY

Proszę nie krzyczeć na forum-pisanie wielkimi literami to krzyk.Nie poprawiłem,bo i tak jest dużo roboty.Liczę,że autor posta poprawi,w ramach współpracy z modami :D  Niezły mod
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 10:09:24 am wysłana przez zqyx »

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
WRAZENIA
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:49:32 pm »
0
Cytuj
przepraszalem juz - to niestety male gowienko firmy cannon :( wybaczcie na nstepnym bede z kamerka DV :) bedzie lepszej jakosci
yeahhhhhhhh k***a az mi sie nogi poca jak to ogladam
Nie masz za co przepraszać.Nagrałeś co mogłeś sprzętem jaki miałeś.Lepsze coś niż nic.Dzięki :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
WRAZENIA
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:54:02 pm »
0
Cytuj
Spoko, miejmy nadzieje ze ktos calosc nagral albo na TVNie puszcza- marzenia


a mi się wydaje że z tego bedzie DVD takie jak chicago 92, dlatego nie było ta kamery nad sceną, bo NIGDY nie byłem na koncercie gdzie mikrofony są ustawione w stronę publiczności!
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline Morf

  • Patience
  • Wiadomości: 6
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:54:18 pm »
0
Czy Axl kiedykolwiek wypowiadal sie na temat jakiegokolwiek koncertu? Tzn chodzi mi o to czy byl kiedykowiek wyjatkowo zadowolony z publicznosci. Jestem bardzo ciekaw jak nas odebral.

Wiecie moze jaka byla frekwencja na innych koncertach? Moze u nas nie bylo tak zle, aczkolwiek wygladalo to mizernie.
 

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
WRAZENIA
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:56:21 pm »
0
Dopiero teraz sie wypowiadam w tym teamcie, bo jak chciałam wcześniej to - brat mnie od kompa wywalił;/

Więc tak koncert przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :D My byliśmy pod bramkami stadionu o 10, kupiłam nawet róże [w Wawie za 2 zapłaciłam 14 zł:|] które ktoś podeptał podczas występu Bacha i jego kapeli. W kazdym razie po wielu godzinach oczekiwania, wpuścili nas na stadion i załapałam się na wejście do tego sektora najbliżej sceny i oczywiście byłam w 1 rzędzie przy barierkach, potem jakaś baba się pchała i mnie wyrzuciła do tyłu, ale się jej odpłaciłam i wróciłam na swoje miejsce.


Przy supportach zbierałam siły na Gunsów, jakoś Kobranocka i 650 Nord do mnie nie przemawiali. Oddział Zamknięty lepiej, ale nie szalałam przy ich pisoenkach. Natomiast Bach dał świetny popis - zaprezentował swoje możliwości wokalne i rozruszał publikę. Kilku facetów było wyraźnie pod wpływem alkoholu - troche napierali na barierki, ale i tak było spokojnie w sumie.

Po Sebastianie byłam pewna, że na Gunsów poczekamy jakies 3h przynajmniej, bo wiaodmo jak to z ich pojawianiem sie na scenie - a co się okazało? Pojawili się jakies 0,5h wcześniej. Publika bardzo dobrze reagowała, śpiewaliśmy z Axlem każdy kawałek - wydaje mi się że dość głośno, ludzie skakali, machali do zespołu, dobrze się bawili. Widać było na twarzy Axla i reszty, że są pozytywnie zaskoczeni naszą reakcją. Zespół bardzo się starał - świetnie grali, Bumblefoot troche w pewnym momencie skopał solówkę do Don't Cry, ale i tak było świetnie.

Ludzie wokół mnie sie dziwili czemu ma gitarze w kształcie stopy :| myślałam, że tam padnę. Dobiło mnie to, że wielu nie znało kompletnie nowych piosenek, a ja tam, się darłam hehe  B)

Świetna była akcja z różami, w sumei niewiele ich poleciało na scenę, wiele pewnie też tak jak moja, nie przeżyło. Axl z różą w zębach świetnie wyglądał. Z prawej strony ktoś rzucił bukiet róż biało-czerwonych, Axl wziął powąchał i się uśmeichął. Widać było, że jest zadowolony- szalał na scenie, a jego głos była na prawdę świetny - chociaż momentami trochę go zagłuszaliśmy swoim śpiewem hehe. Najlepsza była akcja z flagą Pompona, którzą rzucił tak, że ledwo sie zaczepiła z bosku sceny. Mimo tego, Axl ją podniósł i się nią okrył śpiewają Patience - wiecie co wtedy pomyślałam?? Że zdemenmtuje to wszelkie plotki, o nienawiści Axla do Polaków. To była magiczna chwila ;)
Fajne było też, jak zespół się schował za kulisami, i ktoś tam krzyknął: "PARADISE CITY", na to ktoś inny: "Nie k***a, bo będzie koniec koncertu!" hehe :D Wrócili i zagrali jeszcze 3 kawałki, a myślałam, że tylko Paradise City będzie. Udało się też wrzucenie transparentu dziewczyny stojącej obok mnie z napisem: "Axl take us to the paradise city", który Axl podniósł i wszystkim pokazał :D
Fajnie, że Finck zszedł ze sceny i sobie biegał 0,5m ode mnie ehehe :D
Ogólnie atmosfera była świetna, IZZY zagrał u nas !! i było  THINK ABOUT YOU,  kótrego dawno nie grali na koncertach!! :D Świetne też było wykonanie My Michelle z Sebastianem. Muzycy bardzo sie starali no i publika również :D a efekty jakie towarzyszyły to hmm powaliły mnie. Momementami myślałam, że coś sie tam spali przez te ognie :D Fajewerki i confetti [nei wiem jak to sie pisze :D] podczas Paradise City :D
Jednym słowem wyszło: ZAJEBIŚCIE :D
 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 05:20:20 pm wysłana przez RocketQueen »


nowy nr gg : 12071320

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
WRAZENIA
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:56:51 pm »
0
Cytuj
Czy Axl kiedykolwiek wypowiadal sie na temat jakiegokolwiek koncertu? Tzn chodzi mi o to czy byl kiedykowiek wyjatkowo zadowolony z publicznosci. Jestem bardzo ciekaw jak nas odebral.

Wiecie moze jaka byla frekwencja na innych koncertach? Moze u nas nie bylo tak zle, aczkolwiek wygladalo to mizernie.
Koncertow pod wzgledem frekfencji nie da sie porownac...U nas bylo 11 tys a w Ny - 4 tys..Tyle tylko ze tam wiecej sie nie miesci ludzikow a u nas - owszem  B)  


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Offline Grisza1010

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:58:51 pm »
0
Ludzie sie tutaj rozpisuja....mowiąc poprostu

Mistrzostwo Świata!!!!!!!!
[img]http://aesthesia.free.fr/new/images/banner-siteGNRfrance.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
WRAZENIA
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:58:54 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Spoko, miejmy nadzieje ze ktos calosc nagral albo na TVNie puszcza- marzenia

a mi się wydaje że z tego bedzie DVD takie jak chicago 92, dlatego nie było ta kamery nad sceną, bo NIGDY nie byłem na koncercie gdzie mikrofony są ustawione w stronę publiczności!
ale zauważ że kamerzysta/ci koło sceny dawali tylko obraz na telebimy, gdy leciał jakiś mix do utworu, np. w Madagascar, to wtedy kamerzysta siedział sobie nie filmując...

Offline łoniu

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwca 16, 2006, 05:04:22 pm »
0
Jednym zdaniem ; koncert był genialny.
Zaskoczyli mnie gitarzysci , powiem szczerze ze wczesniej myslałem ze bez slasha nie ma szans, ale to co pokazał bubmlefoot to wrecz geniusz!!!!!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 05:07:34 pm wysłana przez łoniu »
Do boju POLSKO!!!!!!

Offline New Rose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 110
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwca 16, 2006, 05:06:37 pm »
0
Aa... no i co do supportów - Oddział jak dla mnie niezły - skakałam jak głupia - aż się ludzie śmiali ;)  
Odpływa już ostatni statek stąd,
Nikt się potem nie zabierze, będzie lament i łamanie rąk.
Tak dzisiaj tu została zabita demokracja,
Jacyś ludzie wyrzucili ją do ubikacji...[