Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187702 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andw

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwca 16, 2006, 03:28:34 pm »
0
Cytuj
a jak uwazacie czy zycie po takim koncercie nie jest piekniejsze ?? ja nabralem takiego powera ze az mnie roznosie jak slucham better czy madagascar tak jakby ktos mi nagle odjal przynajmniej 5 lat zycia ahh cudowne uczucie musze to powtorzyc ... kolejna okazja juz za miesiac obym tylko bilety dorwal jeszcze
A dokąd się wybierasz??
[size=8]
Don't damn me when I speak a piece of mind
'cause silence isn't golden when I'm holding it inside
[/size]

Offline Ewa..

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwca 16, 2006, 03:32:10 pm »
0
Boże!!!To było fantastyczne...na razie nie umiem skonstruowac jakiejs dłuższej wypowiedzi o charakterze analitycznym..póki, co synteza:To było genialne!!!!Niczego bym nie zmieniła...............

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
WRAZENIA
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwca 16, 2006, 03:32:48 pm »
0
BOŻEEEEE! Najpiękniejszy dzień w moim życiu-po prostu lepiej nie mogłem sobie tego wyobrazić!
A jak Axl złapał moją flagę-myślałem tylko aby serce mi nie wyskoczyło!
Jak dojdę do siebie to postaram się opisać więcej wrażeń i może otworzyć jakiś temat o fladze i o tym czy chcielibyście taką mieć-nadal mam oryginalny szablon :) - ale o tym wkrótce-najpierw (niestety) sesja :/

Offline tom26

  • Patience
  • Wiadomości: 29
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwca 16, 2006, 03:34:10 pm »
0
Ależ Wam zazdroszczę!! Niestety nie było mi dane dotrzeć na ten koncert z różnych powodów:( Mam nadzieję, że wrócą bo następnego koncertu nie przepuszczę :)  Mam tylko nadzieję, że pojawi się wideo z koncertu:)
Pozdrówka dla wszystkich:)

Offline kalina85

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Respect: 0
    • http://
WRAZENIA
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwca 16, 2006, 03:45:05 pm »
0
Ja z kolei po wyjezdzie z domu o godz 6 bylam na stadionie po 17. Takze zdazylam na koncowke kobranocki :)

Sam koncert byl z*******y na maxa! Bylismy na trybunie vip, mialo to swoje plusy - wpadl na nia (nierozpoznany ??) Fortus i Finck, mam autograf fincka na bilecie z dedykacja :)))

Bawilam sie swietnie, szkoda tylko ze oprocz mnie moze z max 10 osob przezywalo koncert, reszta kursowala miedzy bufetem a sektorem bo "jedzenie sie skonczylo", lub po prostu siedzialo w bufecie na % - bo po co wychodzic, jeden koles potknal sie o schody i prawie na mnie wlecial tak byl zawiany ;]

Nie wspomne, ze w bilecie vip mial byc parking (parkingu brak-byl - platny) i jakies gadgety - ... napiecie... dostalismy po breloczku wirtualnej polski, nawet plakatu nie mogli dac ;P

Widzialam ze sporo wiary zerwalo plakaty, moze ktos ma 1 na zbyciu ? ;(

wrocilam do domu przed 8 rano, ale bylo warto! :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 10:07:00 am wysłana przez zqyx »

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwca 16, 2006, 03:48:29 pm »
0
Było wspaniale, doskonale... po prostu nie da się opisać. Jeśli ktoś nie był, to za cholerę nie opowiem mu jak było, bo byłam w jakimś transie... ekstaza po prostu... :) Ech, jakbym śniła najpiękniejszy sen... Pompon, gdy Axl zawiązał sobie Twoją flagę na ramionach poryczałam się, wiesz? :) (tak, bardzo chętnie zamówię u Ciebie flagę z szablonem :) ) Nie widziałam nikogo z forum poza Viperem(który strasznie szybko się zmył i nie mogłam go znaleźć...!) ale Wy mnie napewno slyszeliście  :P Ta co tak niemiłosiernie piszczała. Tak, to ja. Rozumiem, że chcecie mnie zabic bo zamiast Axla słyszeliście mnie ;) Jestem wniebowzięta, bo gdzieś tak na początku koncertu, gdy mnie koleżanki wzięly na barana (pozdro dla Paulinki NML i jej siostryzczki! :D ) a ja trzymałam transparent i wrzeszczałam "Axl look here you bastard!!!" to On to usłyszał i zaczął się śmiać :D Widziałam, że reszta zespołu również. Aaach :rolleyes: Niech mi ktoś teraz powie, że marzenia się nie spełniają? Jeszcze będę pisać o swoich wrazeniach z koncertu (aaach jak to pięknie brzmi :) ), teraz dam się wypowiedzieć innym i sama spróbuję się pozbierać... Ach, OMFG!!! BOŻEEEE!! :) :) :) Wspaniale, DOSKONALE było... Amen.


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline holy69

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Respect: 0
    • http://www.last.fm/user/holy69/
WRAZENIA
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwca 16, 2006, 03:48:51 pm »
0
Cytuj
a jak uwazacie czy zycie po takim koncercie nie jest piekniejsze ?? ja nabralem takiego powera ze az mnie roznosie jak slucham better czy madagascar tak jakby ktos mi nagle odjal przynajmniej 5 lat zycia ahh cudowne uczucie musze to powtorzyc ... kolejna okazja juz za miesiac obym tylko bilety dorwal jeszcze
Cytuj
A dokąd się wybierasz??


w lipcu do birmingham albo nottingham ... to ok 30 mil ode mnie  
[img]http://h69.kk.e-wro.pl/huglogo.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Spin

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwca 16, 2006, 03:58:24 pm »
0
Wita was świr który kupił koszulke za 120zł :P na początku chciałbym podziękować całej ekipie z którą się zkumałem :) dzięki wam wielkie że nie zostawiliście mnie samego w tym wielkim mieście.

O koncercie nie będe sie rozpisywać bo nie ma sensu, to nie był koncert to było jakieś astralne przeżycie którego nie da sie opisać słowmi. Kto był to wie jak było kto nie był... nawet sobie nie może wyobrazić co stracił.

Mam jeszcze jedną proźbę jeśli po tym poście ktoś kojaży kto go napisał to prosze żeby sie odezwał na gg mój numer 3314239 z góry dzięki.

                              Adaś

PS: Ten poprzedni post podpisany Adaś to nie byłem ja :P  

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:00:17 pm »
0
Już za godzinę Teleexpres :D Mam nadzieje ze pokaza kawalek koncertu ....

Wielkie dzieki Morf za twoje nagrania...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 04:03:15 pm wysłana przez KuZik »

Offline jackowski

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:00:23 pm »
0
Wiem, widze,ale mnie interesuje oficjalne wydanie, albo pol oficjalne,ale profesjonalne.Telefon to telefon, a kamera czyni cuda.

Ahhh, pieknie,ze mogłem tam byc:) :rolleyes:  

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
WRAZENIA
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:05:04 pm »
0
na oficjalne nie licz... ewentualnie ktoś kręcił kamerką...

Offline andw

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:07:14 pm »
0
Cytuj
w lipcu do birmingham albo nottingham ... to ok 30 mil ode mnie
ech myslalem ze gdzies blisko PL  :(  
[size=8]
Don't damn me when I speak a piece of mind
'cause silence isn't golden when I'm holding it inside
[/size]

Offline Maro100

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:10:52 pm »
0
BRAWO!!!BRAWO!!!BRAWO!!!MISTERIUM ROCKA!!!Koncert nieziemski,znakomity,czaderski...Tak bardzo pozytywnie się zaskoczyłem...Troche obawiałem się że Axl oleje ten koncert,a tu taka NIESPODZIANKA...Koncert był gienialny,dopieszczony w szczegółach,mimo swych 28 lat poczułem się znów jak 14-15 latek,spełniły sie moje marzenia z młodości"usłyszeć live na stadionie jungle,sweet,paradise,it so ise,nocny pociąg(jakże fenomenalnie zagrany)...I ON...IZZY!!!To była ogromne przeżycie,byliśmy świadkiem ponadczasowej uczty gunsowej przy tych 4 utworkach z Izzym.BOMBA!Jakże jestem szczęśliwy ze tam byłem,niech BARDZO żałuja Ci wszyscy co swiadomie nieprzyjechali"bo skład.."itp.Axl bardzo sie postarał i dał z siebie wszystko,było widać ze publika mu się spodobała,vokal ok.Muzycy także wzniesli sie na wyżyny czadu,powoli zaczynam się do nich przekonywać,sentyment zostaje ale czas iść na przód...I ta genialna setlista,jakże dużo wspomnień z tamtych lat...Może braklo kilka wielkich hiciorów(i tak nie graja ich na trasie),ale za to jakie perełki...Think about z Izzym,a ten czad przy OUT ta get...Jakże było wspaniale...Najbardziej zachwyciła mnie oprawa,tyle ognia,wybuchów,fajerwerków...I FENOMENALNE aranzacje na telebimie di nowych utworków-znakomicie wyświetlony i zagrany IRS,popisowa był takze Chinese Democracy(wizualnie i czadersko).ŚWIETNIE,ŚWIETNIE!!!Prawdziwa uczta szaleństwa,jeszce do teraz nie moge uwieżyć że było tak fenomenalnie...Koncert w skali 1-10 na 9 punktów(-1 za brak piwa na i pod stadionem oraz dziwne stojące w miejscu(często z komórkami)osoby pod sceną które się oburzały jak ktoś je potrąci w szaleńczym zrywie-trza było iść na sektor to koncert życia nie filmik w multipleksie.Jestem oczarowany na maxa.GNR znów zyje!!!

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
WRAZENIA
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:13:05 pm »
0
Cytuj
Już za godzinę Teleexpres :D Mam nadzieje ze pokaza kawalek koncertu ....

Wielkie dzieki Morf za twoje nagrania...
nagrywaj teleexpres jakby co  ;)  
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwca 16, 2006, 04:22:54 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Już za godzinę Teleexpres :D Mam nadzieje ze pokaza kawalek koncertu ....

Wielkie dzieki Morf za twoje nagrania...

nagrywaj teleexpres jakby co  ;)

oczywiscie za nagram jak i inne programy informacyjne :P

Cytuj
dobra mala niespodzianka plik jest duzy bo ponad 25 MB ale chyba warto
wsio co mialem to zgralem pozdrawiam a i niech najpierw sie sciagnie znaczy sie zalduje do pamieci a dopiero pozniej obejrzecie sobie calosc bo bedzie strasznie rwalo wiec zalecam wylaczyc glos na poczatke i poczekac az sie wsio sciagnie

http://www.youtube.com/watch?v=SKtVXqsGLVw

MIllego ogladnia

Fajna jakosc :D To jest jaks cyfrowa kamerka nagrywane? Nie masz calosci?? :o  :(  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 04:26:10 pm wysłana przez KuZik »