Autor Wątek: WRAZENIA  (Przeczytany 187704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:29:31 pm »
0
To nie ja :P ja to szczuply jestem  :)  

Offline ols

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:30:26 pm »
0
Cytuj
Niech sie teraz przyzna ten, kto posiada mikrofon rzucony w publicznosc ;)

 Oni złapali: post z forum Gazeta.pl

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
WRAZENIA
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:31:47 pm »
0
szczęściarze...

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:33:45 pm »
0
ale im dobrze :rolleyes:  

smakol

  • Gość
WRAZENIA
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:46:51 pm »
0
KONCERT MEGA ! Axl naprawde daje rade - glos cudo! Widac ze cieszy sie z grania;) co do gitarzystow to jestem mocno zawiedziony Robin Fink(tak chyba sie ten koles zwie) daje rade z solowkami w kawalkach chociaz troche je przerobil(moim zdaniem na gorsze), ale jesli chodzi o te jego intra przed kawalkami to kompletna klapa-poprostu zenujace!!! zero pomyslu na zagranie czegos konkretnego co by sie ladnie komponowalo-poprostu takie nedzne gitarowe pitolenie ! TEN koles w czapce to swietny gitarzysta-ale za ta gitare to mu sie o****dol nalezy!!! JAK dla mnie 3 facetow nie jest w stanie zastapic jednego SLASHA(brakowalo tej jakby nie patrzec nieprzecietnej osobowosci) ! Całe szczescie Axl jest na tyle dobrym frontman'em ze itak dali cudowne show !!! POZDRO DLA wszystkich ktorzy byli w WAW'ie (mam nadzieje ze nie zostane zjechany za odrobine pesymizmu;)  

Offline holy69

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Respect: 0
    • http://www.last.fm/user/holy69/
WRAZENIA
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:52:00 pm »
0
Cytuj
Cytuj
albo ten filmik z pierwszej strony tego tematu ?? poprosilbytm o wrzucenie na jakis megaupload albo sendspace bo rapid mi nie dziala

sekundeczke i wrzuce na Megaupload


nio prosze

http://www.megaupload.com/?d=ABQ7HFSM

dziekuje bardzo ... swietne
 
[img]http://h69.kk.e-wro.pl/huglogo.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
WRAZENIA
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:53:41 pm »
0
Andrzeju mozesz fotki wrzucic np. na imageshacks a filmik na rapidshare? Bo juz limit Ci siadl :P

Offline jackowski

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:54:05 pm »
0
witam na forum!zarejestrowalem sie tu, aby sie z Wami nacieszyc wczorajszym wydarzeniem.Prawda jest taka,ze 3 miesiace biłem sie z myslami, czy koncert dojdzie do skutku.Doszedł i jestem zachwycony.oczywiscie brakuje troche Slasha,ale głowna postac trzyma forme i to jest najwazniejsze.pokazali swietne show.
Mozna liczyc na jakas publikacje video z koncertu?

Pozdrawiam serdecznie:) B)  

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
WRAZENIA
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:54:41 pm »
0
Juz sa filmiki, musisz przejrzec temat :)

Witamy na forum

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
WRAZENIA
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:57:00 pm »
0
Cytuj
Andrzeju mozesz fotki wrzucic np. na imageshacks a filmik na rapidshare? Bo juz limit Ci siadl :P
tak bardzo prosze
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline cyberbob

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 16, 2006, 02:58:19 pm »
0
czekałem na tą chwile 18 lat i się doczekałem! koncert był fuckin creazy!!!axel i nowa kapela dali 100% czadu!!!! dodatkowo udział izziego. jako gościa zabrakło jedynie slasha i by była pełna extaza! ale wszystko jest jeszcze możliwe!!! :D  

Offline holy69

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Respect: 0
    • http://www.last.fm/user/holy69/
WRAZENIA
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 16, 2006, 03:03:42 pm »
0
a jak uwazacie czy zycie po takim koncercie nie jest piekniejsze ?? ja nabralem takiego powera ze az mnie roznosie jak slucham better czy madagascar tak jakby ktos mi nagle odjal przynajmniej 5 lat zycia ahh cudowne uczucie musze to powtorzyc ... kolejna okazja juz za miesiac obym tylko bilety dorwal jeszcze  
[img]http://h69.kk.e-wro.pl/huglogo.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
WRAZENIA
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 16, 2006, 03:04:14 pm »
0
Wczoraj w audycji Kaczkowskiego redaktor mówił,że był na koncercie.Ale chyba był niedługo i nie dużo widział,bo bardzo się zdziwił,jak dostał fotkę z obecnym wyglądem Axla.Pytał też,czy zagrali KOHD,oczywiście dostał odpowiedź,że tak,więc puścił wersję płytową Gunsów. Zachęcał do wysyłania informacji o koncercie z informacją,że było pięknie :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mrpaul

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
WRAZENIA
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwca 16, 2006, 03:09:42 pm »
0
Cytuj
No a jak tam supporty? Dali rade(głownie o polskie mi chodzi)?Rozgrzali publikę?
tak - Kobranocka zaczęła i mieli specjalny program an ten koncert - bo pojechali praktycznie sam,ymi czadami - mimo, że przed numerem "Uwierzyć w media" Kobra zapowiedział - a teraz balladka...
Na koniec zagrali "Kocham Cię jak Irlandię" i miałem wrazenei, że po tym numerze zostaną wywołani na bis!!
Ale Irlandia, to nie jedyny numer, który odśpiewała z nimi spora część publiczności - była jeszcze "Hipisówka" (poandczasowa: "znów zabijąja w ans młodość, znów zabierają nam wolność") oraz "I nikomu nie wiolno się z tego śmiać".

Potem padał deszcz i Oddział zagrał bardzo fajnie "osuszając publiczność".

A potem...
Czy to słowami opisywać?? Łaziłem pod sceną, po płycie byłem prawie wszędzie :)) Koncert, jakich niewiele może być w roku - być może najważniejszy!
Mam oparę ale - ale drugi raz na bank jeszcze raz bym tam pojechał!!

Bo zbyt wiele solowek, przerw, za dużo chemii... Nie bez kozery najlpeszy moment to ten ze Stradlinem na scenie! Nowi muzycy nie zrobią z tej kapeli GN'R jest to nowe wcielenie, i tylko nowe wcielenie...

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
WRAZENIA
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 16, 2006, 03:12:16 pm »
0
Cytuj
... co do gitarzystow to jestem mocno zawiedziony Robin Fink(tak chyba sie ten koles zwie) daje rade z solowkami w kawalkach chociaz troche je przerobil(moim zdaniem na gorsze), ale jesli chodzi o te jego intra przed kawalkami to kompletna klapa-poprostu zenujace!!! zero pomyslu na zagranie czegos konkretnego co by sie ladnie komponowalo-poprostu takie nedzne gitarowe pitolenie ! TEN koles w czapce to swietny gitarzysta-ale za ta gitare to mu sie o****dol nalezy!!! JAK dla mnie 3 facetow nie jest w stanie zastapic jednego SLASHA(brakowalo tej jakby nie patrzec nieprzecietnej osobowosci) ! Całe szczescie Axl jest na tyle dobrym frontman'em ze itak dali cudowne show !!! POZDRO DLA wszystkich ktorzy byli w WAW'ie (mam nadzieje ze nie zostane zjechany za odrobine pesymizmu;)
Musze sie zgodzic co do solowek Fincka miedzy utworami, takie bez ładu ani skladu te solowki, wymuszone jakies, mogl zagrac godfather theme :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 03:13:30 pm wysłana przez KuZik »