Autor Wątek: Velvet Revolver 5-06-2007  (Przeczytany 2485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DOMIN

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Respect: +11
    • http://
Velvet Revolver 5-06-2007
« dnia: Czerwca 06, 2007, 08:36:40 pm »
0
Witam wszystkich. Bylem wczoraj na koncercie VR w hammersmith i jestem bardzo rozczarowany i zawiedziony. Oczywiscie po czesci jestem zadowolony- widzialem juz wszystkich Gunsow na zywo, mam tu na mysli stara piatke. A wiec bylo tak- dlugie oczekiwanie, support do dupy. Po dlugim oczekiwaniu w koncu pojawili sie. Zaczelo sie calkiem dobrze. Ale po chwili dalo sie zauwazyc ze graja od niechcenia. Stali jak słupy i nie ruszali sie, jedynie Duff byl wszedzie, pozdrawial, pozowal do zdjec, usmiechal. Slash stal po prawej stronie sceny a ja po lewej. Bylem bardzo blisko ale tylko raz przybiegl na moja strone. Nie napisze nic o wokaliscie bo nie chce rozpetac kolejnej wojny. Matt gral jak zawsze dobrze ale wiadomo to nie Adler. A ten drugi na girarze to szcerze powiem nie wiem jak sie nazywa. Calkiem dobrze wypadl. Zagrali duzo nowego materialu i powiem wam ze bez zastanowienia kupie ja!!! Bez zastanowienia tez pojde na kolejny koncert ale po wydaniu plyty, na pewno zagraja w Londynie. Publicznosc ostygla i sluchala. Ozywila sie dopiero jak wyszli na bis. Zagrali its so easy wtedy to co tam sie dzialo nie da sie opisac. Spotkalem kilku polakow ktorzy robili zdjecia, niebawem wymienimy sie i dodam. Nie wiedzialem ze bedzie mozna robic zdjecia i wzialem za slaby aparat. Zycze milego ogladania.

http://www.megaupload.com/pl/?d=XJSCB4ID

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Velvet Revolver 5-06-2007
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 06, 2007, 08:55:56 pm »
0
Slashowi za duzy brzuszek urosl zeby biegac, z megauploadu to nie poogladamy...
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Odp: Velvet Revolver 5-06-2007
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 06, 2007, 11:19:43 pm »
0
No wlasnie z MU jest ciezko, wiec jak mozesz to gdzie indziej wrzuc.

 

Velvet Revolver - 2007-07-03 - Teleexpress

Zaczęty przez Shivel

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4015
Ostatnia wiadomość Lipca 04, 2007, 05:24:14 pm
wysłana przez owsik