Autor Wątek: Velvet Revolver wznawia próby  (Przeczytany 48508 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Velvet Revolver wznawia próby
« Odpowiedź #135 dnia: Października 14, 2014, 01:44:07 pm »
+2
Powrót Duffa do Gunsów to byłoby tylko odcinanie kuponów od przeszłości. Zamiast dalej iść do przodu to powrót do grania tego samego.

PS Możesz solić i słodzić, ale to nie zmieni żadnego poziomu jak będziesz pisać głupoty bez pokrycia.

WTF  :???:

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Velvet Revolver wznawia próby
« Odpowiedź #136 dnia: Października 14, 2014, 02:27:49 pm »
+4
No i co z tego że zarabiałby pieniądze?

Poza tym w GNR mógłby zagrać So Fine z Axlem jak za starych czasów, zinterpretować piosenki z CHD na swój sposób albo nawet wydać nowy materiał pod szyldem Guns N Roses. Gdzie tu cofanie się?
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline markopolo

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Respect: +102
Odp: Velvet Revolver wznawia próby
« Odpowiedź #137 dnia: Października 14, 2014, 03:24:54 pm »
+2
Czemu nie postrzegacie zespołu jako maszynki do zarabiania kasy? Większość ze starych wyjadaczy, dawno się wypaliło a do dziś odcinają kupony.
Reunion to żaden krok w tył, wręcz przeciwnie mogą pójść na kompromisy i nagrywać zupełnie coś innego.
Dobra zmiana

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Velvet Revolver wznawia próby
« Odpowiedź #138 dnia: Października 14, 2014, 03:58:59 pm »
0
Tyle że rozmawiamy w temacie "Velvet Revolver wznawia próby". Piszę o tym w kontekście VR. Jasne, że gdyby Gunsi zagrali w oryginalnym składzie to by było zajebiście.
Kilka moich argumentów przeciw powrotowi Duff'a:
1. Nie widzę że nagle Axl wraca muzycznie do stylu z AFD czy Iluzji, a styl jaki ma ChD to jest zupełnie inna bajka niż styl Duffa.(wystarczy posłuchać jego solowych projektów)
2 .To że razem zagrają "So Fine" to nie jest argument żeby wracać do zespołu który tak naprawdę żyje tylko by od czasu do czasu zagrać kilka koncertów w Vegas i może w Ameryce Płd. ??
3. Nowa płyta? Nie sądzę że nagle pojawienie się Duffa spowoduje wydanie nowej płyty, zresztą Axl ma swoją wizję zespołu i nawet były członek najlepszego (dla mnie) składu GNR nie wpłynie na jego decyzje.
4. Powrót do GNR powodowałby odejście z VR, które przecież nie zostało rozwiązane a jedynie zawieszone. Szczerze wątpię, że VR po znalezieniu wokalisty będą grać ciągle te same piosenki i wydawać płytę co 12 lat(albo dłuzej). Slash jest w świetnej formie (riffy czy solówki z WOF są na wysokim poziomie - chyba większość to przyzna, nawet osoby dla których płyta jest nudna narzekały głównie na Mylesa a nie na Kudłatego), jak znajdą dobrego wokalistę to VR jest w stanie stworzyć coś zajebistego.
5. Jakoś nie widzę Duffa odpowiadającego na pytanie o nową płytę GNR: "Axl jest niesamowity, zagrał mi kilka kompozycji są niewiarygodne" itp.

Przypominam, że temat jest w wątku o VR a nie o Gunsach. Jeśli Duff i Axl są w dobrych stosunkach to świetnie! Niech Duff ponownie wystąpi razem z Gunsami gościnnie, niech zaśpiewają razem "So Fine", "It's so Easy" z Axlem. Tyle że dla Duffa powrót do Gunsów na stałe nie byłby dobry w mojej ocenie. Mogę mieć takie zdanie i tyle.

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Velvet Revolver wznawia próby
« Odpowiedź #139 dnia: Października 14, 2014, 04:12:15 pm »
+2
Jak można nie rozumieć, że wejście do bezpłodnej muzycznie kapeli byłoby krokiem w tył?

A co do tematu. Mega ciężko będzie powołać VR do żywych. Obawiam się, że znalezienie wokalisty może już nie być największym problemem. Po prostu trochę czasu już minęło i facetom może się po prostu nie chcieć a Slash może i tylko tak sobie gada, bo gdzieś z jednej strony by chciał, a z drugiej dobrze mu wychodzi jakby nie patrzeć z Mylesem, jest tam guru i takim Axlem w GN'R obecnym (w sensie kierownik;)). Także być może to jedynie dyplomacja żeby sobie z żadnej strony drzwi nie zamknąć.
Co do wokalu to z wiekiem człowiek się robi coraz bardziej wybredny...:P

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Velvet Revolver wznawia próby
« Odpowiedź #140 dnia: Października 14, 2014, 05:52:50 pm »
0
Nawet nie ma co pisać dalej skoro uważasz że dzisiejszemu GN'R daleko do stylu z Iluzji, albo że granie za grube pieniądze przeszkadza w nagrywaniu i rozwijaniu się.
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Velvet Revolver wznawia próby
« Odpowiedź #141 dnia: Października 14, 2014, 06:52:06 pm »
+2
Ja też nie będę ciągnął dyskusji z osobą która nie czyta ze zrozumieniem:
...albo że granie za grube pieniądze przeszkadza w nagrywaniu i rozwijaniu się.

 :???:

SOSNA!
Velveci wrócą, zobacz że WOF mimo że jest dość dobrą płytą była różnie odbierana. Slash pewnie też zdaje sobie sprawę, że następna płyta z Mylesem i kolejna trasa z Konspiratorami może się w końcu przejeść. Matt i Dave na pewno z chęcią by widzieli powrót VR, Duff również się pozytywnie wypowiada. Slash cały czas mówi o szukaniu wokalisty ale podejrzewam, że jeszcze się poważnie za to nie zabrali.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Velvet Revolver wznawia próby
« Odpowiedź #142 dnia: Lutego 01, 2015, 08:03:50 pm »
0
Zastanawiam się, czy nowy wokalista (wokalistka?) to będzie ktoś znany, aby utrzymać status supergrupy, czy  ktoś świeży. Chętnie zobaczyłbym, jak z repertuarem VR radzi sobie Gary Cherone i Lzzy Hale :)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Velvet Revolver wznawia próby
« Odpowiedź #143 dnia: Lutego 01, 2015, 09:58:32 pm »
+1
Cherone by się odnalazł, nie dość że ma świetny głos, to jeszcze charyzmę jak Scott
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Velvet Revolver wznawia próby
« Odpowiedź #144 dnia: Lipca 31, 2015, 10:35:44 am »
0
Corey Taylor (Slipknot) - potwierdził, że nagrywał z Velvet Revolver:
Cytuj
Wokalista Slipknota dołączy do Slasha, Duffa McKagana, Matta Soruma i Dave’a Kushnera?
Nic tego nie zapowiada. Corey Taylor z zespołu Slipknot w rozmowie z portalem loudwire.com (do zobaczenia poniżej) przyznał, że współpracował z Velvet Revolver, ale…

"Świat prawdopodobnie nigdy tego nie usłyszy i to jest w porządku. To znaczy… chciałbym spróbować swoich sił w czymś innym, ale to się nigdy nie stanie. Wyszło na dobre."

Wokalista opowiedział też trochę o tym, co podczas sesji stworzył ze Slashem i spółką. Jakich dźwięków nigdy nie usłyszymy?

"Myślę, że było to około 10 utworów, 9 czy 10. Garść napisaliśmy, garść tego, co mieli wcześniej, trochę zaaranżowałem. W większości to nie była muzyka, którą stworzyliśmy razem. Były trzy takie utwory, całkiem słodkie. Poza tym pisałem do tego, co mieli. To też było całkiem fajne."

Muzycy nie komentują tej współpracy, ale widać nie do końca przypadł im do gustu bądź to sam Corey Taylor, bądź też jego sposób śpiewania, gdyż Velvet Revolver nadal pozostaje bez wokalisty.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=DI7s7PKiVkI
źródło

Offline Borusse

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fluent in over 6 million ways of kicking your ass.
  • Respect: +167
Odp: Velvet Revolver wznawia próby
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpnia 01, 2015, 11:28:40 am »
0
Nawet, jeżeli VR ma znaleźć wokalistę, to myślę, że raczej nie wyda ni nowego w najbliższym czasie - Slash nagrywa płytę, potem trasa koncertowa, Duff chyba też ma co robić. Jak reszta, to nie wiem.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Velvet Revolver wznawia próby
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpnia 01, 2015, 12:02:58 pm »
0
VR nie istnieje od 2008 r
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Velvet Revolver wznawia próby
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpnia 17, 2015, 04:40:17 pm »
0
Slash ma inne zdanie  ;) :
Cytuj
A co tak właściwie planuje Slash, Duff McKagan, Matt Sorum i Dave Kushner? Gitarzysta zapewnia, że zespół wciąż istnieje, mimo iż od ośmiu lat nic nie wydali:
"No cóż, to aktywny projekt, tak to nazwijmy. To tylko kwestia znalezienia odpowiedniego człowieka do przewodniczenia tej jednostce. Jest to trudne, gdyż w tym tysiącleciu styl śpiewania rockmanów bardzo się zmienił. (…) Byłem ogromnym szczęściarzem, że znalazłem Mylesa [do solowego projektu] i to coś wspaniałego, że trwamy w tym. Ale tak, znalezienie szczerego, prawdziwego rockandrollowego wokalisty jest coraz trudniejsze."

Cały artykuł dotyczy tego, że Corey Taylor nie dołączy do VR:
http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/Slash_-Corey-Taylor-_Slipknot_-nigdy-nie-dolaczy-do-Velvet-Revolver.html

 

VELVET REVOLVER - LIVE IN HOUSTON BLUE RAY

Zaczęty przez rock76

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 11020
Ostatnia wiadomość Lipca 16, 2012, 10:57:13 pm
wysłana przez cravenciak