Autor Wątek: She Builds Quick Machines studio...  (Przeczytany 21236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Odp: She Builds Quick Machines studio...
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 25, 2007, 05:03:35 pm »
0
Lepiej słyszałam piosenkę  jak nie potrzyłam na teledysk,
podoba mi się--------- piosenka. :)

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Odp: She Builds Quick Machines studio...
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 25, 2007, 06:24:18 pm »
0
Teledysk pierwsza klasa :D Przynajmniej wyróżnia się na tle bezbarwnej papki. A że troche jest sztuczny i śmieszny to nic.
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline AxlR

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
    • GNR Site
Odp: She Builds Quick Machines studio...
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 25, 2007, 06:52:52 pm »
0
dla mnie najlepsze teledyski to miał old GNR:) z Contrabandu, były dobre i napewno lepsze niz ten, nie wiem co oni chcieli tu pokazać, wykreowac sie na niegrzecznych chłopców? Taki teledysk bardziej pasuje mi do współczyesnych gwiazd popu niż to szanowanej grupy rockowej, nie lubie też jak w teledyskach artyści grają jakieś postacie a przy okazji śpiewają swoje piosenki, tak jak jest w SBQM, gdzie np. jadą jeepem i gadają przez radio, jedynie Slash ratuje sytuacje, który jak zwykle jest gdzieś poza tym co dzieje sie wokół niego, jakby zyl gdzies we własnym świecie, był nieobecny ale jednak jego obecność tak dużo wnosi, nie tylko do tego teledysku i oczywiscie brakuje mi Axl;a jednak połączenie tych dwóch osobowosći (Axl, Slash) jest niesamowite i niepowtarzalne...

Offline Mariusz

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Mężczyzna
  • i'm rock n'rollin' man
  • Respect: 0
    • http://
Odp: She Builds Quick Machines studio...
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 25, 2007, 07:15:56 pm »
0
Fajny motyw z cowboyami i dzikim zachodem. Świetnie wyglądają Slash, Duff i Scott, Matt i Dave tak sobie.  :P Slash twardziel, jednym ciosem powala kolesia, no, no..  :D Ogólnie fajny klip do świetnej piosenki, niestety, niezbyt kumam, o co chodzi z tą uskrzydloną dziewczyną  :P
To jest rock n'roll'owy teledysk, powinien być prosty, a na pewno nie powinien zmuszać do myślenia  :D
 W skali szkolnej: =bdb

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: She Builds Quick Machines studio...
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 25, 2007, 07:48:41 pm »
0
ZA***STY k***a ten klip :D

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: She Builds Quick Machines studio...
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 26, 2007, 12:26:57 pm »
0
Czasami naprawdę warto poczytać wywiady :P Teledysk jest specjalnie utrzymany troszkę w kiczowatej konwencji:

http://www.vh1.com/artists/news/1560256/20070522/velvet_revolver.jhtml

"We came up with this idea, and it just sort of coincided with the album idea and title," he said. "It originally started as just a spaghetti Western and then morphed into a combination of a spaghetti Western married to this freedom-fighter concept," with a splash of "City of God" thrown in for kicks. "We spoke with several different directors, and no one could wrap their head around that concept. It was a two-day shoot, and we had no idea if it would look like crap or if it was going to look amazing. We knew it had to be cool, that it had to have a vibe and it couldn't look cheesy. ... And it came out looking badass.

"I've always been such a huge fan of those spaghetti Westerns," continued Weiland, who bears an uncanny resemblance to Clint Eastwood — circa "The Good, the Bad and the Ugly" — in the video. "I always thought it would be cool to do a remake of 'A Fistful of Dollars,' so it was kind of a childhood dream to be able to do something like that."

The video pits Velvet Revolver against a crew of bad men who kidnap a fallen angel — literally a chick with wings who falls like a meteor from high above the Earth, crashing into the desert sand with atomic force. The VR boys use explosives, Molotov cocktails and powerful six-shooters to exterminate the evildoers and rescue the winged woman.

Originally, the treatment had Slash carrying matching black Les Pauls "symmetrically, spinning the guitars in a manner similar to Bruce Lee's nunchuck scene meets 'V for Vendetta' 's classic knife fight. One of the bandits draws a knife but is pinned against the wall as Slash flings one of the guitars through his midsection." A second bandit would then start firing off shots at Slash, who'd deflect the bullets with his other axe.

Sadly, the scene was never shot. Slash wasn't too jazzed about the idea.

"There was no way I was going to be doing that," Slash said. "There's certain things you do with guitars, and there's a line where there's cool and uncool — and that stepped over that line."

ZA***STY k***a ten klip :D
Co racja to racja :D :D

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Odp: She Builds Quick Machines studio...
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 26, 2007, 12:37:00 pm »
0
Ten klip jest straszny oglądając go miałam wrażenie że nie mają na niego pomysłu.

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: She Builds Quick Machines studio...
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 26, 2007, 01:05:43 pm »
0
niektórzy są widze tak zapatrzeni w Rudego, że nawet jego pierdnięcie będzie dla nich bardziej interesujące niż trasa, singiel, teledysk, płyta...itd.
Święte słowa :D nGN'R z Rudzielcem sucks - VR rocks :D

mam nadzieję, że niedługo zobaczę teledysk w tv :)

Offline slash145

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1149
  • Respect: +1
Odp: She Builds Quick Machines studio...
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 26, 2007, 01:32:29 pm »
0
Mi tam się teledysk podoba. Ciekawy motyw z płonącym kolesiem za grającym solówkę Slashem :D

A dla mnie nGNR i VR Rocks :D Co ze mną jest nie tak ?  :P
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą. " - Andrzej Sapkowski

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: She Builds Quick Machines studio...
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 27, 2007, 11:50:57 pm »
0

"I've always been such a huge fan of those spaghetti Westerns," continued Weiland, who bears an uncanny resemblance to Clint Eastwood — circa "The Good, the Bad and the Ugly" — in the video. "I always thought it would be cool to do a remake of 'A Fistful of Dollars,' so it was kind of a childhood dream to be able to do something like that."

Jednak miałam rację co do stylizacji na Eastwooda...:) :D
Tak jak już wyżej napisałam, jeśli zamiarem było prześmiewcze zobrazowanie pewnej rzeczywistości i groteskowe podejście do tematu, to cel został osiagnięty... Do mnie ten clip mimo wszystko nie przemawia...Denerwuje mnie w dodatku to, że Velveci śpiewają tekst piosenki...Matt na motorze ze skwaszoną miną recytujący tekst...komizm...

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Odp: She Builds Quick Machines studio...
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 28, 2007, 09:38:35 am »
0
Jednak miałam rację co do stylizacji na Eastwooda...:) :D.
.Matt na motorze ze skwaszoną miną recytujący tekst...komizm...

Jesteś bystrzacha, własnie uswiadomiłaś mi, co mnie raziło  w tym clipie , ta recytacja .Poza tym, coś tam w melodii przypomina mi jakąs ich wczesniejszą piosenkę. Najlepiej brzmi solówka Slasha B)

Offline Sunrise86

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 118
  • Respect: 0
    • http://www.lastfm.pl/user/sunrise-gnr/
Odp: She Builds Quick Machines studio...
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 28, 2007, 10:03:19 am »
0
dla mnie najlepsze teledyski to miał old GNR:) z Contrabandu, były dobre i napewno lepsze niz ten, nie wiem co oni chcieli tu pokazać, wykreowac sie na niegrzecznych chłopców? Taki teledysk bardziej pasuje mi do współczyesnych gwiazd popu niż to szanowanej grupy rockowej, nie lubie też jak w teledyskach artyści grają jakieś postacie a przy okazji śpiewają swoje piosenki, tak jak jest w SBQM, gdzie np. jadą jeepem i gadają przez radio, jedynie Slash ratuje sytuacje, który jak zwykle jest gdzieś poza tym co dzieje sie wokół niego, jakby zyl gdzies we własnym świecie, był nieobecny ale jednak jego obecność tak dużo wnosi, nie tylko do tego teledysku i oczywiscie brakuje mi Axl;a jednak połączenie tych dwóch osobowosći (Axl, Slash) jest niesamowite i niepowtarzalne...

zgadzam się w 100% :)
piosenka - nawet fajna, ale nie wiem czy to jest utwór na pierwszy singiel z tak oczekiwanej płyty...
teledysk - średni, nie porwał mnie...
[img]http://img122.imageshack.us/img122/1707/userbarlo6.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: She Builds Quick Machines studio...
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 28, 2007, 03:12:08 pm »
0
Denerwuje mnie w dodatku to, że Velveci śpiewają tekst piosenki...Matt na motorze ze skwaszoną miną recytujący tekst...komizm...
Moim zdaniem oni sobie coś tam gadają a nie recytują tekst...

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gAssTKsT5qI" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=gAssTKsT5qI</a>
  - najlepsza jakość, video uploadowane przez RCARecords

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: She Builds Quick Machines studio...
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 28, 2007, 06:44:48 pm »
0
Denerwuje mnie w dodatku to, że Velveci śpiewają tekst piosenki...Matt na motorze ze skwaszoną miną recytujący tekst...komizm...
Moim zdaniem oni sobie coś tam gadają a nie recytują tekst...

specjalnie po raz n-ty już zobaczyłam teledysk i stwierdzam, że oni recytują słowa piosenki... :huh:

początek teledysku, kiedy anielica niczym meteoryt spada w kierunku Ziemi, a Velveci obserwują to "zjawisko", jest naprawdę fajny...szkoda, że całość wywiera ogólnie mało pozytywne wrażenie na mnie...:(
Weiland jako nieustraszony kowboj też jest "elementem groteskowym", ale przez swoją ogromną słabość do kwoboji jestem gotowa tutaj przymrużyć oko ...:)

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: She Builds Quick Machines studio...
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 28, 2007, 06:58:25 pm »
0
Jak dla mnie Weiland gra tam najlepiej z nich wszystkich... reszta sztucznie.

 

Klip do She Builds Quick Machines

Zaczęty przez slash145

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5114
Ostatnia wiadomość Października 01, 2007, 04:06:16 pm
wysłana przez Viper