Ankieta

Czy chcesz by VR się rozpadli??

Tak
Nie
Po wydaniu kolejnej płyty
Tylko na jakiś czas
Zmiana wokalisty

Autor Wątek: Koniec Velvet Revolver??  (Przeczytany 73701 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Koniec Velvet Revolver??
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 16, 2009, 05:49:00 pm »
0
Ale czy Wy nie rozumiecie,że jeśli DUFF ma na dziś swój projekt, SLASH nagrywa płytę ,a MATT również coś tam robi, to że istnienie VELVET REVOLVER siłą rzeczy, jest wykluczone?! :> A wiadomo,że jeśli pojawiają się zdania z któregoś z nich ust, że szukają wokalisty,tylko oczywistym jest, że nastąpi to po tym wszystkim co ich teraz zajmuje-czyli nie kpijcie, że Velveci niby nie istnieją, a non stop powtarzają, że szukają wokalisty, bo to prawda, ale jest to oczywisty porządek, a nie ich kaprys

A jeśli już ktoś tak bardzo chce zarzucić Velvetom opieszałość i olewanie fanów, to wręcz analogiczna sytuacja jest dziś z AXL'em i Jego GN'R :_:
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2009, 05:50:55 pm wysłana przez martingun »
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Koniec Velvet Revolver??
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 16, 2009, 05:59:41 pm »
0
Tylko jest różnica, że Axl siedzi w domu i nic nie robi, nie daje żadnej nadziei. A Slash, Duff, Matt zajmując się własną karierą gadają, że szukają wokalisty. No sorry ale to już jest śmieszne.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Koniec Velvet Revolver??
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 16, 2009, 07:58:27 pm »
0
Ale tak jak ja mam niby (bo tak mi sugerujecie) dac spokój Axl'owi, tak Wy czepiacie sie o to samo chłopców z Velvet Revolver???!!! A cóż to za wybiórcze podejście???!!! Czy juz naprawdę nie potraficie sprawiedliwie oceniać ludzi , któzy kiedys tworzyli razem cos pięknego??? :>
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Koniec Velvet Revolver??
« Odpowiedź #138 dnia: Lipca 16, 2009, 10:17:53 pm »
0
pewnie, na to ze VR olalo fanow w Polsce tez nie ma dowodow, w koncu odwolali tylko koncert bez podania
zadnej przyczyny i woleli grac w tym samym czasie w Danii

Ale co to ma wspólnego z szukaniem wokalisty?  :ph34r: Tutaj akurat sprawa wydaje się jasna, że nas olali... Ja też chciałbym grać wtedy na Roskilde, każdy chciałby tam grać, ale jeśli ma się ugadany termin, itd. to rzecz jasna, że tak się nie robi i tutaj zdecydowanie VR zawaliło. Ale jak to się łączy z moim wnioskiem?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Koniec Velvet Revolver??
« Odpowiedź #139 dnia: Lipca 17, 2009, 10:09:27 am »
0
nie porownuj nieistniejacego zespolu z GNR

Gunsi też na dobrą sprawę nie istnieją jako Gunsi. To,że zagorzali fani ich tak traktują to niczego nie zmienia. Kontakt mają pewnie na podobnej zasadzie,ale w świadomości ogółu nie ma ich - tak samo,jak nie ma VR.

Istniejącym zespołem jest grupa,która się udziela: kręci razem teledysk,jedzie razem w trasę,udziela wywiadu jako grupa,a nie jako pojedyncza osoba. Nie widziałem czegoś takiego ani w VR,ani w Gn'R od dawna.

Lepiej mimo wszystko prezentują się chłopaki z VR,którzy niezależnie od tego,że swój macierzysty zespół odstawili na bok,to jednak informują o swoich poczynaniach,są widoczni,a z tego łatwo wysnuć wniosek,że coś robią. Nie dla VR,ale dla siebie.
Natomiast ze strony Axla to ja niestety takich działań nie widzę. Mieli próby - wtedy wiedziałem,że coś się dzieje,ale na dziś?
Jak dla mnie zarówno Gunsi,jak i Velveci jako zespół nie istnieją,z tym,że Gunsi zdecydowanie krócej.

Grzon: To,że VR nie zagrało w Polsce nie ma nic wspólnego z tym,że nie znaleźli wokalisty,ale jest źródłem niechęci niektórych osób do tego zespołu,zresztą jednym z wielu. Nieprzypadkowo to forum nazywa się Nightrain Station,a nie Sucker Train Station,co nie znaczy,że nie ma tu miejsca dla fanów VR i Slasha,bo miejsce jest i mam nadzieję,że zawsze będzie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2009, 10:16:07 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Koniec Velvet Revolver??
« Odpowiedź #140 dnia: Lipca 17, 2009, 11:11:57 am »
0
Lepiej mimo wszystko prezentują się chłopaki z VR,którzy niezależnie od tego,że swój macierzysty zespół odstawili na bok,to jednak informują o swoich poczynaniach,są widoczni,a z tego łatwo wysnuć wniosek,że coś robią. Nie dla VR,ale dla siebie.

bo pisza bzdety na twitterach, artykuly o kryzysie dla Seattle Weekly i promuja girsbandy? i dlatego sie lepiej prezentuja? chyba ze
masz na mysli Soruma paradujacego w swojej nowej kolekcji ubran - mozliwe ze w nich sie rewelacyjnie prezentuje  :lol:
Zqyx, sa ludzie ktorzy maja niechec do VR, sa ludzie ktorzy maja niechec do GNR (jak Ty).
Nie raczyles zauwazyc ze czlonkowie GNR tez cos robia, patrz wyzej projekty solowe od roku 2008
(zreszta kto jak kto ale Ty powinienes je swietnie znac).
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Koniec Velvet Revolver??
« Odpowiedź #141 dnia: Lipca 17, 2009, 11:24:29 am »
0
bo pisza bzdety na twitterach, artykuly o kryzysie dla Seattle Weekly i promuja girsbandy? i dlatego sie lepiej prezentuja? chyba ze
masz na mysli Soruma paradujacego w swojej nowej kolekcji ubran - mozliwe ze w nich sie rewelacyjnie prezentuje  :lol:

Skoro chcesz, żeby ktoś traktował GN'R tak samo jak VR, to też spróbuj być obiektywny. Wypominasz, gdy ludzie nie zwracają uwagi na projekty solowe członków GN'R, a sam robisz tak samo o VR i zwracasz uwagę na wyżej wymienione rzeczy. A co jest w tym złego, że Duff pisze o kryzysie w gazecie? Co jest w tym złego, że Sorum ma swoją kolekcję ciuchów? Paolo Maldini też ma i co, jest jakiś gorszy? Taki sposób na życie. Chłopaki z Guns N' Roses też mają swoje własne zajęcia, swoje własny odchyły. Ich sprawa co robią. Myślę, że nam powinno zależeć przede wszystkim na muzyce, a tak jak zauważyłeś członkowie Gunsów pracują nad swoimi projektami, tak Slash i Duff też siedzą z gitarą w ręku - i o tym przede wszystkim rozmawiajmy, zostawmy na boku ich życie prywatne.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2009, 11:26:00 am wysłana przez Grzon »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Koniec Velvet Revolver??
« Odpowiedź #142 dnia: Lipca 17, 2009, 11:27:23 am »
0
Jestem tak pełny niechęci do Gn'R,że z radością przyjąłbym jakąkolwiek wzmiankę na gunsnroses.com o tym,że cokolwiek zamierzają. Podobnie zresztą jestem przepełniony głęboką nienawiścią do VR posuniętą do tego stopnia,że rosnącym niezadowoleniem przyglądam się trasie Loaded i twitterowi Slasha.
Wolę,gdy ktoś pisze artykuły o kryzysie,czym daje znak życia,niż gdy zagląda do swojej lodówki po kolejne piwo i nie pisze o tym na twitterze.
Projekt solowy ze strony Gunsów mieliśmy bodajże w grudniu,projekt solowy ze strony VR o ile mnie pamięć nie myli był w kwietniu. Patrząc w ten sposób wygrywa VR. Ale rzecz nie w tym,kto "wygrywa",tylko w tym,że zarówno w jednym,jak i w drugim zespole nic się nie dzieje. Jasne,że możliwe,że VR nie znajdzie wokalisty i nigdy się nie pokaże już jako zespół. Ale to samo;rzecz jasna z pominięciem sprawy wokalisty; dotyczy na dziś Gn'R.

Oba zespoły są daleko od fanów,od trasy. Jako zespoły nie istnieją.

« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2009, 11:30:35 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Koniec Velvet Revolver??
« Odpowiedź #143 dnia: Lipca 17, 2009, 11:51:08 am »
0
Zqyx moze i bys przyjal z radoscia nowa wzmianke na gunsnroses.com, ale w miedzyczasie kazda okazja zeby przywalic
GNR/Axlowi jest dla Ciebie dobra. I prosze Cie nie opowiadaj mi glodnych kawalkow ze jestes po obu stronach w sporze
Axl vs Slash, bo od dawna wiadomo ze jestes zdecydowanie po jednej. Czy to nie Ty wiecznie marudzisz w wielu
tematach ze nie ma trasy, nie ma klipu, Axl sie nie o odzywa (powinien zalozyc sobie twiterra i pisac ze idzie wlasnie do
lodowki po piwo - to wtedy bys marudzil ze czemu sie opieprza a nie ruszy w trase), ze fanow po ChD nie przybylo, ze
po przyjsciu Ashby nic sie nie dzieje, ze nie ma aktualizacji na stronie, ze masz wielki szacunek dla skladu z AFD, dla
Stevena ktory robi swietnia robote ze swoim cover bandem, ze Slash to ikona rocka i GNR bez wzgledu na to co robi...
moglbym dalej wymieniac, ale wydzwiek jest jeden - dowalic nowemu skladowi (a momentami mam wrazenie ze podobnie jak
martingun najchetniej cofnalbys sie do roku 1987). A co piszesz o Slashu i VR? Ze co prawda VR nie istnieje, ale
chlopaki sie dobrze prezentuja. Chyba jest roznica co? I jeszcze sie licytujesz kto pozniej wydal jakis projekt solowy. GNR wydali
plyte w listopadzie 2008, VR w lipcu 2007 - i tu wygrywa GNR - i co? Wiesz ja nie kryje sie po ktorej stronie jestem, ale Ty
tez miej tyle cywilnej odwagi zeby przyznac sie ze sprzyjasz Slashowi i VR w tym sporze, po co sciemniasz... Aha, i jeszcze
jedno ciagle tez marudzisz ze forum stalo sie polem bitwy miedzy zwolennikami Axla i Slasha, a sam z luboscia te konflikty
podsycasz...glosno i dobitnie wyrazajac swoje niezadowolenie z postawy GNR w wielu tematach - nawet w uwagach
do spraw forum
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Koniec Velvet Revolver??
« Odpowiedź #144 dnia: Lipca 17, 2009, 12:01:22 pm »
0
Cenię ludzi,którzy coś robią i widzimy tego efekty,bądź działa odpowiedni PR,który wskazuje,że coś robią. I z tego punktu widzenia bliżej mi teraz do Duffa,czy Slasha,niż do Axla. Ale czysto muzycznie bardziej odpowiada mi CHD niż Libertad i Abnormal niż Sick.
Patrząc z innego punktu widzenia - VR jako zespół nie funkcjonuje,bo nie ma pełnego składu,a pełnego składu nie ma,bo muzycy z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu zajęci są czymś innym. Gunsi jako zespół nie funkcjonują,choć mają pełny skład. Dlaczego? Axl jeden wie. Czy jedno i drugie  nie może być frustrujące? Czasem mam wrażenie,że nie może.

Ale zarówno w jednym,jak i w drugim przypadku jest nadzieja na to,że zespoły "zmartywchwstaną" i tego bym sobie bardzo życzył.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2009, 12:03:14 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Koniec Velvet Revolver??
« Odpowiedź #145 dnia: Lipca 17, 2009, 07:26:13 pm »
0
A ja powtórzę... że dopóki DUFF ma na dziś swój projekt, SLASH nagrywa płytę ,a MATT również coś tam robi, to istnienie VELVET REVOLVER siłą rzeczy, jest wykluczone! A wiadomo,że jeśli pojawiają się zdania z któregoś z nich ust, że szukają wokalisty,tylko oczywistym jest, że nastąpi to po tym wszystkim co ich teraz zajmuje-czyli nie kpijcie, że Velveci niby nie istnieją, a non stop powtarzają, że szukają wokalisty, bo to prawda, ale jest to oczywisty porządek, a nie ich kaprys :>
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Koniec Velvet Revolver??
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 17, 2009, 09:00:09 pm »
0
Rzecz w tym,że nie wszyscy rozumiemy po co ta przerwa. Ale to może tylko wyjść zespołowi na dobre. O ile rzecz jasna pewnego dnia zagrają jeszcze jako zespół,co wcale takie pewne nie jest,bo różnie wygląda rzeczywistość.
Pamiętacie,jak pewnego dnia zmieniło się tło na stronie VR ?:) Do dziś czasem myślę,co to miało znaczyć ;) Bo przecież nie zmieniło sie samo i tak sobie ;) Czyżby Scott zastrzegł sobie prawo do określonej kolorystyki logo ? ;) :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Koniec Velvet Revolver??
« Odpowiedź #147 dnia: Lipca 17, 2009, 09:33:15 pm »
0
'Zqyx' wiem doskonale, że nie wszyscy rozumieją po co ta przerwa więc dlatego tak wielu niestety pisze swe niesprawiedliwe i nadpobudliwe zdania o Velvetach, z którymi jest dokładnie tak jak SLASH mówi!
Czyli wystarczyła zawsze zaledwie odrobina dobrej woli i zrozumienia, aby nie pisać bzdur o nich poruszające tak naprawdę niebo i ziemię :>
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Koniec Velvet Revolver??
« Odpowiedź #148 dnia: Lipca 17, 2009, 09:43:46 pm »
0
Z drugiej strony Slash,czy Duff też mogli powiedzieć - robimy swoje,potem będziemy szukać nowego wokalisty. I byłby spokój :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Koniec Velvet Revolver??
« Odpowiedź #149 dnia: Lipca 17, 2009, 10:10:46 pm »
0
Ojjj 'Zqyx' -jesteś na pewno na tyle inteligentnym człowiekiem, że wiesz doskonale i na pewno domyśliłeś się tego tak jak ja, że jeśli mają na dziś swe projekty, to właśnie dla myślącego rozsądnie człowieka oczywistym jest, że nie będą się na dziś rozdwajać zanim nie skończą swoich projektów ;]
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

 

VELVET REVOLVER - LIVE IN HOUSTON BLUE RAY

Zaczęty przez rock76

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 11107
Ostatnia wiadomość Lipca 16, 2012, 10:57:13 pm
wysłana przez cravenciak