Autor Wątek: Justin Bieber w Velvet Revolver?  (Przeczytany 41861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Justin Bieber w Velvet Revolver?
« Odpowiedź #45 dnia: Września 25, 2010, 07:11:15 pm »
0
Właśnie to jest najgorsze .. -.-'
A najbardziej wyprowadza mnie z równowagi i irytuje fakt, że takie osoby słuchające Biebera krytykują artystów takich jak Black Sabbath, Alice Cooper, Guns N' Roses, Pink Floyd, Dżem, Sting, Wax Tailor, Queen i wielu wielu innych nawet nie próbując posłuchać takiej muzyki . -.-' żenujące .
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline Abi.

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Justin Bieber w Velvet Revolver?
« Odpowiedź #46 dnia: Września 25, 2010, 07:21:52 pm »
0
Ale po co się przejmować tym co mówią fanki Biebera o zespołach, które wymieniłaś? Myślę że osoby słuchające Biebera są w wieku do 15 lat i interesują się tym co akurat jest modne. Dla części z nich jest to okres przejściowy i w końcu zainteresują się prawdziwą muzyką. A jeśli nie to już jest ich strata.
Ale widzę, że tu jest już poważna dyskusja na temat Biebera, która odbiega od Velvet Revolver. Może załóżcie sobie osobny temat w odpowiednim dziale i tam kontynuujcie :P
Life's a bitch and then you die.


Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Justin Bieber w Velvet Revolver?
« Odpowiedź #47 dnia: Września 28, 2010, 11:58:21 am »
0

 :lol:

SweetChildOfMine

  • Gość
Odp: Justin Bieber w Velvet Revolver?
« Odpowiedź #48 dnia: Września 28, 2010, 01:18:11 pm »
0
matko, co on mówi :facepalm:
Do Cobaina to mu jeszcze "trochę" daleko.
Dlaczego tego dziecka jest wszędzie pełno. Ostatnio widziałam jego teledysk na 4fun. Co to ma być. :facepalm:
I pod każdym filmikiem na youtube ktoś o nim pisze. :/
Niech w końcu wywalą go z systemu. :D

Offline Jureko21

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • I Dont Care About You.....Fuck You
  • Respect: 0
    • Moje konto na YT, GNR i inne fajne utwory
Odp: Justin Bieber w Velvet Revolver?
« Odpowiedź #49 dnia: Października 05, 2010, 01:52:54 pm »
0
W pierwszej chwili nie mogłem uwierzyć,że padła taka propozycja, tak mi coś mignęło na tym forum, wchodzę i czytam,że o to małolat ma szans ba jakieś tam szanse grać z Velvet choć dla mnie to Guns N Roses tylko,że bez Axla.

W każdym razie, chłopak ma chody, zrobić sobie fotkę z Guns-ami to moje odwieczne i już pewnie nie doczekane marzenie.

Czytam, że małolat jest fanem Guns N Roses no spoko tą grupę już niedługo 4 letnie dzieci będą znać co oczywiście jest komplementem za twórczość GNR której chyba żaden zespół nie dokonał na taką skalę

Brzmi to mimo wszystko jak dobry dowcip i pewnie nic z tego nie wyjdzie bo jakoś nie wyobrażam sobie tego dzieciaka obok największych rockmanów i najbardziej męskich ludzi w muzyce.

Jednym słowem mam nadzieje,że ktoś tak wybitny dla mnie jak Slash i jego spółka nie pójdzie dalej jak na zasadzie "cześć w którą stronę idziesz bo ja w przeciwną"

Kurcze tak jak patrzę to ostatnim czasem gdy pewna Rihana czy jak ona się zwie, pod piosenką Rocstar zaczęła propagować Slasha to myślałem, że wywalę monitor do kibla, no co to się dzieje,żeby Slash zgadzał się takie besztanie swojego pseudonimu.

Slash jeśli to czytasz, odpuść sobie takie numery jesteś na tyle popularny, że nie musisz szukać kasy w takich anty gwiazdach, każda lepsza propozycja, ale nie takie coś stary proszę Cie, przecież ja Cie znam jak Ty zapity leżałeś na scenie i wycinałeś solówki, że 200 tyś fanów zamierało w bezdechu a Twój kompa Mat Sorum dawał takie czadu na perkusji, że o mało kolumny nie spadły z zawieszenia od uderzeń.
Szanuj się stary.
Right Next Door To Hel

Offline Abi.

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Justin Bieber w Velvet Revolver?
« Odpowiedź #50 dnia: Października 05, 2010, 03:06:31 pm »
0
Kurcze tak jak patrzę to ostatnim czasem gdy pewna Rihana czy jak ona się zwie, pod piosenką Rocstar zaczęła propagować Slasha to myślałem, że wywalę monitor do kibla, no co to się dzieje,żeby Slash zgadzał się takie besztanie swojego pseudonimu.

Z tego co mi się kojarzy to Slash grał w tej piosence Rihanny i dlatego ona go naśladowała w teledysku.
Life's a bitch and then you die.


Offline Jureko21

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • I Dont Care About You.....Fuck You
  • Respect: 0
    • Moje konto na YT, GNR i inne fajne utwory
Odp: Justin Bieber w Velvet Revolver?
« Odpowiedź #51 dnia: Października 05, 2010, 03:14:55 pm »
0
W tym teledysku nawet przez chwilę nie widziałem Slasha

Owszem może i gdzieś tam grał, ale chodzi mi to,że Slash nie pokazał się w tym teledysku a całe media jak mówią o tym teledysku to mówią "oooo Slash nagrał piosenkę z Rihaną" nie zaprzeczam bo faktycznie dał tam parę dźwięków no ale tylko parę to tak wygląda jakby ktoś chciał (Rihana) tylko zwrócić uwagę na tą piosenkę całej masy publicznej poprzez pseudonim Slash i nic poza tym.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eMOIUUS8GWo" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=eMOIUUS8GWo</a>
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2010, 03:21:00 pm wysłana przez Jureko21 »
Right Next Door To Hel

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Justin Bieber w Velvet Revolver?
« Odpowiedź #52 dnia: Października 05, 2010, 07:57:48 pm »
0
Nagrał nagrał, a oto fragment wywiadu Rihanny sprzed kilku miesięcy:
"Decyzję o współpracy ze Slashem podjęliśmy dosłownie w ostatniej chwili. Jestem mu bardzo wdzięczna, że wstał wczesnym rankiem, by zameldować się w studiu. Zadzwoniliśmy do niego rankiem tego dnia, kiedy kończyliśmy pracę nad płytą. Musiał więc pojechać do studia tak, jak stał, i zagrać - i zrobił to! Nie trzeba dodawać, że byłam tym podekscytowana, bo wszyscy uwielbiamy Slasha. To, że zagrał na mojej płycie, było niesamowicie ekscytujące."

Oczywiście piosenka jest cienka, gitara została całkowicie wycofana, w ogóle jej nie słychac. Też nie pojmuję, czemu Kudłaty ładuje się w takie projekty, ale to tylko drobne epizody, które nijak mają się do jego osiągnięc jako gitarzysty.

A żeby już tak nie offtopowac to napiszę tylko, że skoro wznowiono poszukiwania frontmana Velvetów, to Justin Bieber może co najwyżej ustawic się w kolejce na casting :lol:

Offline Jureko21

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • I Dont Care About You.....Fuck You
  • Respect: 0
    • Moje konto na YT, GNR i inne fajne utwory
Odp: Justin Bieber w Velvet Revolver?
« Odpowiedź #53 dnia: Października 06, 2010, 01:47:34 am »
0
BigWlo zobaczymy co z tego będzie
Chociaż tak patrząc pokornie powiem tak:


Może warto dać temu chłopakowi szanse, nooo nie skreślajmy od razu wszystkich ze sceny

Owszem do Axla mu BAAAAAARDZO DALEKO

ale może pod okiem Slsha hmmmmm w końcu Slash ma doświadczenie a wiadomo nie od dziś,że doświadczenie trzeba przekazywać aby trwało.

Hhhhhh tak sobie myślę,że może jednak delikatnie aczkolwiek bez przesady dać chłopakowi szanse, wybić się na "plecach" Slasha facet w końcu ma doświadczenie i wie co robi

No bo tak sobie myślę ten murzynek co się obok niego obraca to tak szerze ciota w porównaniu ze znajomościami Slasha no to chyba nie ulega wątpliwości, a Slash może mu dzięki większym kontaktom niż ten murzynek Bambo dać lepsze dojścia to może i spoko da rade coś załatwić. Slash to pewnie tego murzyna obróciłby 10 razy

Choć ja i tak trzymam mocno ale to MOCNO kciuki za jego dzieci aby były takie jak były jak Slash
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2010, 01:55:05 am wysłana przez Jureko21 »
Right Next Door To Hel

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Justin Bieber w Velvet Revolver?
« Odpowiedź #54 dnia: Października 06, 2010, 10:41:31 am »
0
Justin za koncert bierze $300 000!!! Więc na koncerty z VR bilety nie byłyby tanie ;)

Offline Kate_Guitar

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +5
Odp: Justin Bieber w Velvet Revolver?
« Odpowiedź #55 dnia: Października 06, 2010, 03:58:53 pm »
0
Justin za koncert bierze $300 000!!! Więc na koncerty z VR bilety nie byłyby tanie ;)


he ciekawe za co on chce tyle kasy co nie :D a tak ,że dodam przecież Slash,Duff i w ogóle reszta VR to ,że to tak ujmę dorośli mężczyźni a ten cały Justin to dzieciak  oni idą zaszaleć po koncercie (jak to rock n' rollowcy) a on szklaneczka mleka i grzecznie spać.

Offline Jawhowe

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 413
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: -1
Odp: Justin Bieber w Velvet Revolver?
« Odpowiedź #56 dnia: Października 06, 2010, 07:32:42 pm »
0
Jaka szklanka mleka? Justin to gwiazda rocka wielkiego formatu - pije tylko wódę a trzy paczki papierosów to u niego dzienna norma :sorcerer:
I'm sick to death of people saying we've made 11 albums that sounds exactly the same, infact, we've made 12 albums that sounds exactly the same  - Angus Young

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Justin Bieber w Velvet Revolver?
« Odpowiedź #57 dnia: Października 06, 2010, 07:45:16 pm »
0
Justin za koncert bierze $300 000!!! Więc na koncerty z VR bilety nie byłyby tanie ;)


he ciekawe za co on chce tyle kasy co nie :D a tak ,że dodam przecież Slash,Duff i w ogóle reszta VR to ,że to tak ujmę dorośli mężczyźni a ten cały Justin to dzieciak  oni idą zaszaleć po koncercie (jak to rock n' rollowcy) a on szklaneczka mleka i grzecznie spać.

Tutaj raczej obstawiałbym już w drugą stronę. Jak wiadomo Panowie już nie stosują używek, nie piją nawet piwa :P A Dżastyn zaraz będzie w wieku alkoholizowania się :P
Aha.... błagam nie traktujcie tego wątku poważnie bo to się żałosne robi.
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Justin Bieber w Velvet Revolver?
« Odpowiedź #58 dnia: Października 06, 2010, 07:48:00 pm »
0
Cytuj
Aha.... błagam nie traktujcie tego wątku poważnie bo to się żałosne robi.
Popieram ;)
Cytuj
Tutaj raczej obstawiałbym już w drugą stronę. Jak wiadomo Panowie już nie stosują używek, nie piją nawet piwa
Justin Ich rozpije ;)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Justin Bieber w Velvet Revolver?
« Odpowiedź #59 dnia: Października 06, 2010, 08:36:02 pm »
0
Aha.... błagam nie traktujcie tego wątku poważnie bo to się żałosne robi.

Ten wątek to chyba od początku jeden wielki żart :lol:

 

VELVET REVOLVER - LIVE IN HOUSTON BLUE RAY

Zaczęty przez rock76

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 11058
Ostatnia wiadomość Lipca 16, 2012, 10:57:13 pm
wysłana przez cravenciak