Autor Wątek: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!  (Przeczytany 30383 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline artanka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 12, 2013, 01:05:06 am »
0
jak ludzie z przedziału 30 - 40 nie mogą iść to ja zostaję w domu, ubieram ciepłe kapcie i siadam na kanapie z robótką, żeby przypilnować wnuczków  :D Rany co za pytanie :D

Co do siedzenia do jeszcze raz - kultura obowiązuje wszędzie, kto chce stać na trybunie niech stoi, ale jak zasłania komuś, przeszkadza, to sorry Gregory, albo siada, albo idzie postać do przejścia (podejrzewam, że ochrona będzie zaganiała na miejsca). Myślę, że jak każdy podejdzie z odrobiną zrozumienia do tematu (stojący do siedzących i siedzący do stojących), to będzie fantastiko i każdy będzie się dobrze bawił (jestem pewna) i miał niezapomniane przeżycia (tu jestem bardziej niż pewna).

Co do szatni to jeszcze raz - jest, z numerkami, bez szafek, zostawić można wszystko, ale na własną odpowiedzialność (plecaki, dokumenty itp), z tego co doczytałam jest depozyt uruchomiony na potrzeby tych, co przywiozą sprzęt typu profesjonalny aparat, kamera (których nie wolno wnieść na koncert), koszt 50 zł. Ktoś pisał, że za kurtkę 2 zł, za plecak 5 zł - nie wiem, możliwe, ale ręki obciąć sobie nie dam. Szatnia jest zaraz za wejściami, potem się wchodzi do góry schodami do holu i szuka wejścia na płytę/sektor (opcjonalnie wchodzi się na hol, do szatni schodzi w dół, a potem wraca do holu szukać odpowiedniego wejścia - mam nadzieję, że będą wpuszczać dołem, a nie górą... :???: )

Taka anegdotka co do szatni:
Jak byłem kiedyś na Rawie Blues, to poprosiłem Pana, który siedział w szatni, czy mogę na chwilkę kurtkę wziąć, żeby płytkę tylko schować, no i podał mi, ale jak tylko schowałem płytę (nie odchodząc od lady) i chciałem oddać, to usłyszałem "2zł" :sorcerer:

kiedy byłeś na Rawie? takie zdarzenie w szatni Spodka mnie nie dziwi, w niektórych miejscach czas się zatrzymał... i dalej jest PRL ("Ja tu jestem kierownikiem szatni - i co mi pan zrobi?" :D )

Offline eternity

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Kobieta
  • 'Wake up! It's time to die!'
  • Respect: +9
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 12, 2013, 12:12:37 pm »
0
Ktoś wcześniej napisał, że wszyscy wchodzą głównym wejściem, stąd moje pytanie - z której strony ono jest? Od al. Korfantego? Samo dotarcie do Katowic będzie wymagało ode mnie niemałego kombinowania, więc wolałabym na miejscu nie biegać jeszcze dookoła Spodka  :P
Mam nadzieję że to pytanie nie odbiega za bardzo od tematu wątku  :rolleyes:
'There are two kinds of people in this world:  those what like me, and those that can go to hell.' - Axl Rose

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 12, 2013, 12:13:27 pm »
0
Tak, od al. Korfantego, blisko telebimu :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34670
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3433
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 12, 2013, 12:26:04 pm »
0
Jestem młoda, ale nie zdziwiłby mnie widok takich osób na koncercie. Ba, nawet wydaje mi się, że będzie bardzo dużo takich osób. Poza tym 30-40 lat to nie tak dużo, więc jak najbardziej się nadają. :)

Dzięki za pozwolenie :D
Tak, możesz zostawić plecak, ale chyba za osobną dopłatą ;) Swoją drogą, jak ktoś jest w stanie upchać kurtkę do plecaka.... :P

I btw. znam osoby, które specjalnie kupowały bilety na trybuny, żeby nie być w ścisku i żeby spokojnie wszystko widzieć, nie są "szalonymi" fanami, po prostu chcą posłuchać i zobaczyć dobry koncert, ale niekoniecznie biegać i skakać czy stać tyle czasu ;) Z każdym idzie się dogadać, ale trzeba mieć szacunek do drugiej osoby i jej decyzji, a nie od razu wychodzić z założenia "to jest koncert Slasha, ja chcę stać i skakać i jak komuś się nie podoba, to ma pecha" ;) Trochę wzajemnego zrozumienia i wszystkim się koncert uda ;)

+1
Poza tym są osoby, które chętnie by się pojawiły na płycie, ale z różnych względów nie mogą i nie chodzi tylko o brak biletu.


Gdzie jest wejście nr 2? Do tego mnie skierowali jako wózkowicza.
Dostanę się do tego wejścia bez problemu? :) Byłem w Spodku raz, lata temu, mogło się pozmieniać, a ja mam sklerozę ;)

jak ludzie z przedziału 30 - 40 nie mogą iść to ja zostaję w domu, ubieram ciepłe kapcie i siadam na kanapie z robótką, żeby przypilnować wnuczków  :D

Dołączam :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 12, 2013, 12:33:26 pm »
0
Ej według was osoby po 30-40 roku życia nadają sie na koncert ?


Zostało mi jeszcze 6 lat cieszenia się koncertami!!!!!! :lol:

Przepraszam nie mogłam się powstrzymać :rolleyes: co to za pytanie w ogóle? Sam Slash ma po 40, czy to znaczy, że nie powinien już dawać koncertów skoro jego rówieśnicy "nie nadają się" aby na nie chodzić? :rolleyes:

Zresztą jak będę mieć (daj Boże) po siedemdziesiątce to kto zabroni mi przyjść na rockowy koncert? Nastolatkowie? :lol:

Tyle w temacie:
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2013, 12:35:40 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline eternity

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Kobieta
  • 'Wake up! It's time to die!'
  • Respect: +9
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 12, 2013, 12:40:46 pm »
0
Tak, od al. Korfantego, blisko telebimu :)

Dziękuję, mam nadzieję że nie zabłądzę  :D
'There are two kinds of people in this world:  those what like me, and those that can go to hell.' - Axl Rose

Offline Marecki

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dopuszczasz myśl że niebo może zbrzydnąć?
  • Respect: +124
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 12, 2013, 01:03:36 pm »
+2
Wydaje się że czy ma sie 13 lat czy 40 trzeba chodzić na koncerty, bo w obecnie trwającej degeneracji muzyki możemy w niedługim czasie nie mieć żadnych dobrych koncertów. Już teraz nazywa się gwiazdeczki disneya gwiazdami rocka z które mają z tym mało wspólnego, więc nie patrzeć na wiek tylko korzystać!
Randezvous with Destiny

Offline gandafira

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #67 dnia: Lutego 12, 2013, 02:39:41 pm »
0
Mam jeszcze jedno pytanie, osoby które idą na płytę biorą plecaki/torby ze sobą czy zostawiają w szatni?  :)

Offline R.Rose

  • Patience
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • I am gypsy. I am wild. I am daughter of the night.
  • Respect: +4
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #68 dnia: Lutego 12, 2013, 02:49:51 pm »
0
Gandafira no właśnie ja się zastanawiam co zrobić z torbą. Skoro dajemy rzeczy na własną odpowiedzialność to trochę niefajnie  :/ Legitymacja, pieniądze i komórka - tych rzeczy wolałabym nie tracić. A nie mam niestety gdzie jej zostawić.
Rock N' Fuckin' Roll

Offline artanka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #69 dnia: Lutego 12, 2013, 03:05:59 pm »
0
no ci z Was, którzy idą na płytę to faktycznie problem mają... inna sprawa, że nigdy nic mi w Spodku nie zginęło w szatni (poza szatnią też, bo kombinacje różne były ;) ). Komórkę do kieszeni, pieniądze i dowód do buta, reszta do szatni i heja ;) chyba tak bym to rozwiązała. Ja na sektor biorę swoją torbosiatkę czy co tam mi się wymyśli brać, bo wrzucę pod krzesło i mam to przy sobie...

Offline Joker

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +14
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #70 dnia: Lutego 12, 2013, 03:17:37 pm »
0
A pytanie z innej beczki - będę w Katowicach około 13:00 i trzeba by zjeśc jakiś obiad. Czy ktoś z Was orientuje się co znajdę w drodze z PKP do Spodka?
Why so serious...?

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #71 dnia: Lutego 12, 2013, 03:20:49 pm »
0
NAwet na samym dworcu znajdziesz McDonald's, Subway i kilka innych :) potem na ul. Stawowej masz kilka 'zwykłych' knajpek. Koło dworca jest też takie całkiem fajne miejsce ze 'zwykymi obiadami'

http://abadaba.pl/obiady/index.html

Offline gandafira

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 12, 2013, 03:25:05 pm »
0
Szczerze mówią nie wiem co zrobię, z jednej strony zostawiłabym żeby nie robić sobie i innym na płycie kłopotu, ale z drugiej również nie chce stracić legitymacji i pieniędzy.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 12, 2013, 03:36:58 pm »
0
A nie możesz wziąć portfela do kieszeni? Albo taką mniejszą torbę na ramię na przykład, albo jakąś saszetkę czy coś? Osobiści i tak nigdy w życiu nie zostawiam dokumentów/portfela/telefonu w szatniach, więc np. na koncertach, telefon zawieszam na smyczy pod bluzką/koszulką, a dokumenty w portfelu trzymam, w takiej małej torebce, albo doczepiam do paska. Z plecakiem będzie Ci niewygodnie.

Offline schief

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 12, 2013, 03:43:44 pm »
0
Ej według was osoby po 30-40 roku życia nadają sie na koncert ?

Poczułem się urażony....  ;) Toż to dzięki takim starym ramolom taka muzyka istnieje!!
Everything was roses when we held on to the guns...

 

Wywiad ze Slash'em (TVN)

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 18133
Ostatnia wiadomość Maja 10, 2014, 07:49:18 pm
wysłana przez daub