Autor Wątek: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!  (Przeczytany 30306 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Erin60262

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +124
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 10, 2013, 10:47:13 pm »
0
Ja na niebieski F, jeden z ostatnich niedobitków :)

Taak...Też jestem w niebieskim, mam nadzieję, że cokolwiek zobaczę...

Do szanownych państwa spierających się o siedzenie/stanie/skakanie w sektorach - jesteśmy cywilizowanym społeczeństwem, myślę, że jeśli kulturalnie się kogoś poinformuje, że zasłania, to zrozumie. Sektor z założenia jest po to, by w nim siedzieć, natomiast regulamin dopuszcza stanie w obrębie własnego miejsca, ja zamierzam stać, zwłaszcza, że jestem malutka. Jeżeli komuś bd przeszkadzać to ewentualnie poskaczę na najważniejszych dla mnie kawałkach, a resztę grzecznie przesiedzę. Jeśli weźmiemy sobie to wszyscy do serca (a więc komunikację i wzajemny szacunek) to każdy będzie zadowolony :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 10, 2013, 10:47:32 pm »
0
będę pierwsza, która wstanie, znaczy nawet nie siadam  ;] każdego oburzonego zmrożę wzrokiem  :P

Na mnie nie zadziała ;) Mam nadzieję, że żaden dwumetrowiec sobie nie wybierze miejsca tuż przede mną, bo ja raczej nie wstanę ;) Chociaż kto wie, co się po takim koncercie wydarzy, ale to już w klubie raczej ;)  :D
 
cravenciak : Będzie tylko jedno wejście otwarte? Według planu wózkowicze mają osobne wejście, orientujesz się jak to będzie?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline gibson321

  • Patience
  • Wiadomości: 10
  • Respect: 0
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 10, 2013, 10:50:19 pm »
0
@Bluebird jeżeli nie chcesz prowadzić kłótni, to jej nie prowokuj, poza tym nikt Cię do kłótni nie namawia  ;) Każdy może mieć własne zdanie, dlatego ja myślę, że jest to argument. Przeważnie osoby, które chcą kupić bilet na płytę chcą się też bardziej wyszaleć niż osoby z sektorów, w tym przypadku na szczęście tak do końca nie jest  :P

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 10, 2013, 10:53:23 pm »
+1
A ja powiem, że większość ludzi z sektorów siedzących po prostu nie zdążyło kupić biletów na płytę. Obaliłem wszystkie Wasze teorie? :)

Offline gibson321

  • Patience
  • Wiadomości: 10
  • Respect: 0
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 10, 2013, 10:58:21 pm »
0
A ja powiem, że większość ludzi z sektorów siedzących po prostu nie zdążyło kupić biletów na płytę. Obaliłem wszystkie Wasze teorie? :)

Wychodzi na to, że mamy identyczne teorie  :D

Offline artanka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 10, 2013, 11:14:40 pm »
0
jestem za a nawet przeciw. Po raz - nie było biletów na płytę, po dwa - nie należę do "dwumetrowców", po trzy - to koncert Slasha, a nie muzyki poważnej, po 4 - kultura obowiązuje zawsze. A PO PIĘĆ - mam miejsce w OSTATNIM rzędzie na górnym sektorze, i kto mi zabroni stać? trza być elastycznym i dopasować się do sytuacji, trudno, jak trafisz na kogoś, kto faktycznie nie postoi, to pech, ale myślę, że dogadać się zawsze można. Choćby skakać tylko na najulubieńszych kawałkach. Nie róbmy z igły wideł, przecież nie będziemy się bić na sektorach?  ;)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 10, 2013, 11:23:08 pm »
+4
A ja powiem, że większość ludzi z sektorów siedzących po prostu nie zdążyło kupić biletów na płytę. Obaliłem wszystkie Wasze teorie? :)
Niestety nie bo większość to nie wszyscy  ;)
ok, to w takim razie powiem dlaczego, ale kłócić się nie mam zamiaru i niech każdy pozostanie przy swoim zdaniu....
Jeżeli np. ktoś kupuje bilet w sektorze z miejscami siedzącymi dlatego, że po prostu chce siedzieć, to gdy sytuacja zmusi go do tego żeby stał (bo inaczej inni by mu zasłaniali) to w zasadzie ta osoba może czuć się oszukana (nie po to płacił za miejsce siedzące, żeby stać). To tak jakby zamówił w sklepie internetowym płytę The Doors a przysłano mu płytę The Corrs bo okazało się, że nie ma już płyty The Doors (oczywiście ma prawo czuć się oszukany bo otrzymał nie to co chciał).
Natomiast gdy sytuacja jest taka, że ktoś chciałby stać to kupuje bilety na miejsce stojące, ale jeżeli jest taka sytuacja, że nie ma już biletów na miejsce stojące a są na miejsca siedzące to ma wybór, albo nie kupuje wcale, albo kupuje na miejsce siedzące i siedzi, ale ta osoba nie ma prawa czuć się oszukana bo to był jej wybór. Podążając tym samym przykładem ktoś chce kupić w sklepie zwykłym płytę The Doors, sprzedawca mu odpowiada nie mamy już płyt The Doors, bo wszystkie jakie były zostały wyprzedane, ale za to mamy płyty The Corrs i ten ktoś stwierdza no dobra skoro nie ma The Doors to kupie sobie płytę The Corrs, ale w tej sytuacji ta osoba nie ma prawa czuć się oszukana to był jej wybór nie może też mieć pretensji do nikogo, że inne osoby przed nią wykupiły płyty The Doors.
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2013, 11:24:44 pm wysłana przez Bluebird »

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 10, 2013, 11:35:12 pm »
0
Solidne podsumowanie Bluebird  :)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 10, 2013, 11:48:17 pm »
0
Dzięki, Korso  ;)

Offline klaudia656

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +9
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 11, 2013, 01:22:42 am »
0
Również się zgadzam, że osoby które mają miejsca w sektorach są to osoby które nie zdążyły kupić biletu na płytę!~Niestety ja należę do takich osób i raczej nie zamierzam na koncercie siedzieć! W ogóle wątpię żeby ktokolwiek miał taki zamiar ;d
Lost in the garden of Eden..

Offline R.Rose

  • Patience
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • I am gypsy. I am wild. I am daughter of the night.
  • Respect: +4
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 11, 2013, 07:25:23 pm »
0
A ja za to mam bilecik na płytę :D I jest git. Ale mam pytanie, czy w Spodku są jakieś szafki na klucz gdzie można włożyć torbę czy kurtkę ? No i jak wygląda sprawa z szatnią, że co każdy rzuca kurtkę gdzie popadnie ? :D Wolałabym nie zostawiać kurtki nie wiadomo gdzie, bo nie dość, że ją lubię to jeszcze jakoś wrócić muszę. A zamarznąć nie chcę  ;)
Rock N' Fuckin' Roll

Offline artanka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 11, 2013, 07:34:43 pm »
0
jest normalna szatnia z numerkami, szafek na klucz nie ma (chyba, że coś się zmieniło w ostatnim czasie, ale wątpię) :)

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 11, 2013, 08:01:31 pm »
+1
Również się zgadzam, że osoby które mają miejsca w sektorach są to osoby które nie zdążyły kupić biletu na płytę!~Niestety ja należę do takich osób i raczej nie zamierzam na koncercie siedzieć! W ogóle wątpię żeby ktokolwiek miał taki zamiar ;d

A co z osobami, które kupiły bilet na sektor gdy na płytę jeszcze były?  ;)

Offline slashomaniak123

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: +1
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 11, 2013, 08:20:13 pm »
0
Ej według was osoby po 30-40 roku życia nadają sie na koncert ?

Offline Wwzjr.

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +49
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 11, 2013, 08:25:24 pm »
0
Jestem młoda, ale nie zdziwiłby mnie widok takich osób na koncercie. Ba, nawet wydaje mi się, że będzie bardzo dużo takich osób. Poza tym 30-40 lat to nie tak dużo, więc jak najbardziej się nadają. :)

 

Wywiad ze Slash'em (TVN)

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 18128
Ostatnia wiadomość Maja 10, 2014, 07:49:18 pm
wysłana przez daub