Autor Wątek: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!  (Przeczytany 30298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« dnia: Lutego 10, 2013, 05:29:49 pm »
+5
Kiedy: 13 lutego 2013
Miejsce: Spodek, Hala Widowiskowo-Sportowa, Aleja Wojciecha Korfantego 35, Katowice
Jak dojechać?: Mapka
Wejście: Wszyscy wchodzą na teren Spodka głównym wejściem. Następnie, po okazaniu biletów, będą oni kierowani przez personel na odpowiednie sektory w hali.

Ceny biletów: Loża  - 380, Sektory H, J – 270zł, Sektory czerwone – 180zł, Sektory niebieskie – 150zł, Płyta – 170zł
Sprzedaż biletów: Od 28 listopada do nabycia na stronach: www.metalopolis.pl , www.ticketpro.pl , www.eventim.pl , www.ebilet.pl , www.ticketportal.pl , www.biletin.pl, sklepach Media-Markt oraz Saturn, a także w salonach prasowych Empik.

Plan widowni: Mapka
Otwarcie bram: 18:30

Support: Anti Tank Nun
Początek koncertu:
20:00 - Anti Tank Nun
21:00 - Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators

Zakazy i ograniczenia:
Nie wolno wnosić:
- profesjonalnych aparatów fotograficznych oraz kamer
- szklanych butelek i puszek

Ponadto nie wolno będzie:
- podnosić innych osób na ramionach
- przenosić osób tzw. falą (nad głowami innych uczestników)
- tańczyć tzw. "pogo"

Ubiór jest kwestią indywidualną, a organizatorzy nie zakazują nosić np. pasów z ćwiekami, ale apeluję o zdrowy rozsądek, bo na płycie będzie naprawdę ciasno!

Parkingi: Parkingi na terenie MOSiRu w Katowicach są obecnie remontowane, toteż ilość miejsc parkingowych jest mocno ograniczona. Będzie jednak wydzielona pokaźna przestrzeń parkingowa przy ulicy Olimpijskiej.
Dodatkowe informacje: Nieplanowane jest wstrzymanie ruchu na jakiejkolwiek z ulic wokół Spodka. Będą natomiast zmobilizowane dodatkowe oddziały policji, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom koncertu, zarówno przed, jak i po nim.

Flaga dla Slasha:
<a href="http://www.dailymotion.com/video/xvjux2_zrobmy-flagy-dla-konspiratorow_music" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xvjux2_zrobmy-flagy-dla-konspiratorow_music</a>

Cytuj
13 lutego 2013 roku po raz pierwszy odwiedzi nasz kraj Slash, jeden z najbardziej charakterystycznych gitarzystów na świecie. Artysta podczas koncertu w katowickim Spodku będzie promował swoje najnowsze dzieło, "Apocalyptic Love". Towarzyszyć mu będą Myles Kennedy & The Conspirators. Razem z forumowiczami NighTrain Station i fanami Slasha mamy zamiar zorganizować polską flagę i rozłożyć ją podczas koncertu (utwór: 05. Back From Cali).


Jak wszystkim zapewne wiadomo, akcja zakończyła się sukcesem - w 33 dni zebraliśmy 1700zł, a sama flaga (3.7x14m) jest już gotowa i czeka na koncert! Prezentuje się ona następująco:

A co po koncercie?
Po koncercie fani są zaproszeni na zlot, który odbywa się w lokalu "Katofonia" na ulicy Mariackiej 18a. Więcej informacji

Przedstawienie artysty (informacja prasowa):

Jedna z najbardziej wyrazistych postaci rock'n'rollowej sceny, fenomenalny gitarzysta i świetny kompozytor, już w lutym po raz pierwszy w Polsce wystąpi SLASH! Artysta pojawi się na jedynym koncercie w naszym kraju w ramach trasy promującej jego najnowszy album, "Apocalyptic Love", a towarzyszyć mu będzie Myles Kennedy z The Conspirators!

Slash to ikona sceny muzycznej i jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów. Jego utwory, styl gry na gitarze i występy w takich zespołach jak Guns N' Roses, Slash's Snakepit, Velvet Revolver &nbsp;a także solowa działalność inspirowały i dostarczały rozrywki milionom ludzi na całym świecie. Magazyn "Time" umieścił go na pozycji #2 na swojej liście 10 Najlepszych Gitarzystów &nbsp;Gitary Elektrycznej Wszech Czasów, a jego riff do utworu "Sweet Child o'Mine" uplasował się na pierwszej pozycji w kategorii 100 Najlepszych Riffów wg magazynu "Total Guitar", natomiast Gibson dwie ze swoich gitar sygnował jego imieniem. W 2007 r. gwiazda Slasha została umieszczona tuż obok gwiazd Jimmy'ego Page'a i Jimi Hendrixa na Hollywood Walk of Fame. Z samym tylko Guns N' Roses Slash sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie. Artysta brał także udział w projektach takim muzyków jak np. Michael Jackson, Ray Charles czy Stevie Wonder.

W 2010 roku Slash zadebiutował &nbsp;solowym albumem zatytułowanym "Slash". Na tym krążku pojawiło się grono znakomitych gości, wśród których m.in. znaleźli się: Myles Kennedy z Alter Bridge, Chris Cornell, Fergie, Dave Grohl, Lemmy Kilmister, Duff McKagan, Ozzy Osbourne i Iggy Pop. Za produkcję albumu odpowiedzialny był &nbsp;Eric Valentine, a jako część zespołu Slasha udział w sesji wzięli: basista Chris Chaney (Jane's Addiction) oraz perkusista Josh Freese (A Perfect Circle, Nine Inch Nails). Płyta odniosła niesamowity sukces i wkrótce po premierze Slash wraz z Mylesem Kennedym wyruszył na światową trase koncertową, a towarzyszyli im jeszcze: gitarzysta Bobby Schneck, basista Todd Kerns oraz perkusista Brent Fitz.

Prace nad nowym krążkiem Slash rozpoczął w czerwcu 2011 roku, a wspomagali go sprawdzeni już w boju towarzysze: Myles Kennedy oraz znakomita sekcja rytmiczna Brent Fitz i Todd Kerns ukryta pod nazwą The Conspirators. "Apocalyptic Love" to dzieło powstałe wyłącznie siłami gitarzysty i towarzyszących mu na koncertach muzyków. "Dzięki temu płyta jest bardziej spójna i ma większą dynamikę. Jedynka była pisana przeze mnie pod kątem gości, których zaprosiłem" - tłumaczył Slash. Już pierwszy singel "You're A Lie", który szturmem zdobył amerykańskie stacje radiowe dowodzi, że Slash jest w rewelacyjnej formie i nie potrzebuje wsparcia gwiazd, aby napisać doskonałe piosenki. Slash robi ze swoimi przyjaciółmi to, na czym zna się najlepiej - gra soczystego, melodyjnego rocka, pozbawionego lukru, naładowanego porażającą energią i uwodzącymi słuchacza melodiami oraz znakomitymi riffami i gitarowymi solówkami. Produkcją krążka ponownie zajął się Eric Valentine. Finalnie na płycie znalazło się 13 kompozycji, &nbsp;a cały album premierę miał w maju tego roku.
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2013, 07:34:11 pm wysłana przez Witek »

Offline pawlik7

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 365
  • Respect: +187
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 10, 2013, 05:38:51 pm »
0
Ale zazdroszczę osobom, które jadą na ten koncert. Świetna robota Cravenciak.
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2013, 03:09:18 pm wysłana przez Zqyx »

Offline gibson321

  • Patience
  • Wiadomości: 10
  • Respect: 0
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 10, 2013, 06:19:02 pm »
0
Wiecie może jak wygląda sprawa z szatnią ?  ;)

Offline slashomaniak123

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: +1
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 10, 2013, 06:21:14 pm »
0
Siemanko jestem tutaj nowy.Mam parę pytań odnośnie koncertu... mianowicie:
Jeśli chce mieć dobre miejsca na płycie to musze stać od rana pod spodkiem ?
Gdzie w ogóle czekać ??
Co zrobie z np kurtką?

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 10, 2013, 06:31:15 pm »
0
a ja mam takie pytanie, bo nie sądzę, żeby zaczęli równo o 21.00. Czy ktoś się może orientuje na temat tego czy duże opóźnienia ma zwykle Slash?

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 10, 2013, 06:40:17 pm »
0
Nie ma w ogóle... Zazwyczaj nawet oglądają supporty zza sceny i tylko czekają na wejście.

Offline Disease

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
  • Little Grace
  • Respect: +352
    • Fanpejdż.
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 10, 2013, 06:43:10 pm »
+3
Z tego co mi wiadomo Slash szanuje swoich fanów i się nie spóźnia ;)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 10, 2013, 06:43:44 pm »
0
Dzięki  :) no to mi ulżyło, tak więc chyba nie będę musiał wychodzić przed końcem koncertu  :radocha:

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 10, 2013, 06:54:54 pm »
0
Szatnia jest i kosztuje bodajże 2zł.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline oj007a

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 801
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +370
    • Frank Sidoris Fans
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 10, 2013, 07:09:49 pm »
0
czy szatnia jest obowiązkowa?

Offline artanka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 10, 2013, 07:31:56 pm »
0
z tego co się orientuję nie, ale nie ma co potem zrobić z ciuchami, więc lepiej skorzystać, I suppose ;)

Offline nieogarniety

  • Patience
  • Wiadomości: 2
  • Respect: 0
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 10, 2013, 07:50:23 pm »
0
Ja mam pytanie trochę z innej beczki: orientuje się ktoś jak na koncercie w Spodku wygląda atmosfera na sektorach? Sprawa wygląda tak że gdy kupowaliśmy bilety ze znajomymi zostały nam tylko "dziury" w sektorze K i tak 4 znajomych siedzi w jednym rzędzie, 2 nad nimi a jedna osoba została w kompletnie innym rzędzie (sektor ten sam). Myślicie że ktoś może robić problemy o to jeśli ten jeden samotnik będzie podczas koncertu stał w nie swoim rzędzie? Oczywiscie nie chodzi nam o to żeby ta osoba zabrała innej jej miejsce(chyba że na sektorach jest obowiazek zajęcia miejsca siedzącego i wszyscy grzecznie siedza?)

Offline artanka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 10, 2013, 08:01:52 pm »
0
kiedyś tam to się kupowało bilet na sektor (bo tańszy był, np na Odjazdy, ale stare, nie te teraz), a wchodziło na płytę... to się zmieniło, raczej pilnują (nie da się wejść bez biletu na płytę, jeśli nie pisze, że bilet na płytę, chociaż pokombinować zawsze można ;) ) i odwrotnie. Na Stingu tyle mi się udało, że nie siedziałam grzecznie na krzesełku, tylko siedziałam w przejściu na schodach, ze dwa sektory dalej, bo lepiej słychać, tyle, że to nie był koncert, na którym człowiek chce szaleć i wrzeszczeć... pewnie będą chodzili i zaganiali na miejsca, ale co tam... ;) się rozpisałam ;)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 10, 2013, 08:16:11 pm »
0
Nie wiem jak to wyglądać będzie w praktyce, ale logika nakazuje mi myśleć, że sektory siedzące jak sama nazwa wskazuje są przeznaczone co do zasady dla osób, które chcą siedzieć podczas koncertu (albo np. z różnych przyczyn nie mogą stać). Tak więc logika nakazuje mi myśleć, że raczej to nie przejdzie bo stojąc zasłaniasz komuś innemu kto chce siedzieć, z drugiej strony byłem na dwóch meczach piłkarskich (w tym jeden reprezentacji), gdzie przez cały mecz wszyscy stali pomimo, że jak wiadomo każdy miał swoje miejsce siedzące.

Offline Use your illusion

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Kobieta
  • Tańczę z Plantem
  • Respect: +126
Odp: Slash w Spodku - Niezbędnik Koncertowicza!
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 10, 2013, 08:19:34 pm »
0
Kiedy wypadałoby się tam zjawić, żeby mieć w miarę dobre miejsce na tej płycie? Jak myślicie?  :???:
"Radość niszczenia jest równocześnie radością tworzenia."- M.Bakunin

"I don't wanna die
I sometimes wish I'd never been born at all."

 

Wywiad ze Slash'em (TVN)

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 18127
Ostatnia wiadomość Maja 10, 2014, 07:49:18 pm
wysłana przez daub