Autor Wątek: Dziękuję, przepraszam, proszę ;-)  (Przeczytany 10185 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bezia

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +54
Odp: Dziękuję, przepraszam, proszę ;-)
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 17, 2013, 11:51:58 pm »
0
Dziękuję:
< oczywiście zespołowi, który dał fenomenalny koncert
< wszystkim fanom, którzy umieli się bawić
< wykonawcom flagi
< osobom, które przed, w trakcie i po koncercie dotrzymywały mi mniej lub bardziej towarzystwa, dzięki którym ani chwilę nie czułam się samotna, chociaż zapowiadało się fatalnie! Na prawdę nie spodziewałam się, że poznam tylu fajnych ludzi i będę się tak dobrze 'sama' bawić
< ochronie, która ciągle lała mi wodę
< taksówkarzom, którzy okazali się świetnymi ludźmi i świetnie mi się z nimi jechało :D
< Indyjskiej zakonnicy w pociągu, która wypytała o koncert ze wszystkimi szczegółami i namaściła mnie, żebym dobrze się bawiła
< za te wszystkie uśmiechy i przyjazne spojrzenia
< chłopakowi, który wyrwał mi Rocket Queen z setlisty xD

< Mareckiemu za to, że mnie przygarnął na łowy i to dzięki niemu mam wymarzony autograf!!! Jeszcze raz wielkie dzięki!!



Przepraszam:
< jeśli komuś zasłaniałam (czyli w gruncie rzeczy bardzo wielu osobom)
< jeśli ktoś ucierpiał podczas moich dzikich densów


Szkoda:
< Że nie dotarłam na zlot
< nie doczekałam się na resztę zespołu
< ten czas tak szybko minął


pozdrawiam dziewczynę która miała do mnie pretensje, że jestem od niej wyższa. Przykro mi kochaniutka, dla Ciebie nóg sobie nie obetnę ;*

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Dziękuję, przepraszam, proszę ;-)
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 18, 2013, 08:31:52 am »
0
-jeszcze raz Grześkowi że starał się nas doprowadzić do Carpe Diem i starał się nam pomóc w ogarnięciu Katowic :lol:
-że nie pojawiłam się na zlocie (mam nadzieję że Grzesiu przekazał pozdrowienia ;) )

Ogólnie to starać się miał Witek, bo ja do ludzi, którzy potrafią wskazać komuś drogę nie należę :D Pozdrowienia dla Holly :P :D You know what i mean ;)

Przepraszam wszystkich, którzy posyłali pozdrowienia za moim pośrednictwem - w sumie nikogo od nikogo nie pozdrowiłem, bo mi się wszystko pomieszało i do teraz żyję koncertem :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline balumala

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +290
Odp: Dziękuję, przepraszam, proszę ;-)
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 18, 2013, 01:55:50 pm »
0
Dziękuję:
- zespołowi oczywiście - dali czadu i napełnili mnie pozytywną energią na następne tygodnie,
- forumowiczom, którzy przyczynili się do powstania flagi,
- Adze (oj007a) za wielogodzinne rozmowy, dzielenie się wrażeniami z koncertu, za próbę pomocy w podpisaniu płyty i w ogóle za to, że jesteś!
- wszystkim, dzięki którym atmosfera okołokoncertowa była taka niezapomniana!

Przepraszam osoby, które nadepnęłam na nogę w glanach, ale walcząc o życie nie byłam w stanie uważać na wszystkich dookoła - mimo to, starałam się pilnować i uważać.

Żałuję:
- że nie zagadałam do ludzi stojących za mną, którzy wymienili nick jednej forumowiczki, więc mogły to być osoby z NTSu...
- że nie poznałam forumowiczów na zlocie i nie zrobiłam sobie zdjęcia z flagą, ale mam nadzieję, że przynajmniej tę pierwszą część nadrobię na następnym zlocie/koncercie
- że nie mam autografu

Pozdrawiam:
- całą ekipę, która z rąk do rąk podawała do mnie odkręconą Pepsi w przerwie między występami, bo stałam z przodu w takim tłumie, że nie mogłam przejść do osoby, która mi ją chciała bezpośrednio dać
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2013, 01:57:39 pm wysłana przez balumala »

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: Dziękuję, przepraszam, proszę ;-)
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 18, 2013, 05:55:41 pm »
0

Przepraszam wszystkich, którzy posyłali pozdrowienia za moim pośrednictwem - w sumie nikogo od nikogo nie pozdrowiłem, bo mi się wszystko pomieszało i do teraz żyję koncertem :)


no i w tym właśnie momencie Grzegorzu strzelam focha! trzy razy ci  powtarzałam! :angry: :P