Ankieta

Wybieram się na koncerty Slasha ponieważ:

Koncert Slasha to święto muzyki rockowej/dla muzyki
36 (59%)
Kaman to koncert Slasha!
22 (36.1%)
Koncert to dobra okazja do spotkania się ze znajomymi
2 (3.3%)
Bo inni też idą
1 (1.6%)

Głosów w sumie: 58

Głosowanie skończone: Grudnia 28, 2012, 09:21:58 pm

Autor Wątek: Idę na koncert Slasha bo...  (Przeczytany 13090 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Idę na koncert Slasha bo...
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 28, 2012, 10:36:29 pm »
-1
Cytuj
Idę, bo cztero-oktawowy głos Myles'a sprawia, że mam gęsią skórkę

Ja kiedyś słyszałem, że trzy. Mogę się mylić dlatego pytam?

______________________________________________________

Slash to klasa sama w sobie, warto zobaczyć tą magię ma żywo.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Hollywood*Rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Kobieta
  • It's 18 and life to go
  • Respect: +305
Odp: Idę na koncert Slasha bo...
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 28, 2012, 10:38:16 pm »
+1
Idę, bo Slash to człowiek, który współtworzył coś co jest nieodłączną częścią mojego życia. Dzięki niemu zaczęłam zwracać uwagę na brzmienie gitary w muzyce i interesować się działalnością innych wybitnych gitarzystów. Wiem, może trochę od złej strony, ale tak wyszło i zawsze będę przez to miała właśnie do niego sentyment. Idę, ponieważ zawsze marzyłam o usłyszeniu solo Slasha na żywo. Ostatnio doszedł jeszcze wątek Mylesa, którego wokalem jestem oczarowana. No muszę na własne uszy przekonać się, że naprawdę brzmi on tak zajebiście live (wg mnie lepiej niż na płytach). Nareszcie idę, bo chcę po prostu zobaczyć legendę muzyki, którą kocham i cieszyć się tym we wspaniałym towarzystwie osób, które podzielają mój entuzjazm. Takie wydarzenie to po prostu magia.


Not in this lifetime

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Idę na koncert Slasha bo...
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 28, 2012, 10:47:49 pm »
-2
Cytuj
Idę, bo cztero-oktawowy głos Myles'a sprawia, że mam gęsią skórkę

Ja kiedyś słyszałem, że trzy. Mogę się mylić dlatego pytam?
Ma 4 oktawy, z tym, ze to nie jest tak, ze 4 oktawy = 4 oktawy. Steve Perry, Rob Halford, Axl, Freddie, Chris Cornell, Geoff Tate i paru innych - oni wszyscy mieli "wpisane" 4 oktawy, ale od ich najniższych do najwyższych dźwięków dało się policzyć ponad 5 oktaw. Z tego, co wiem od najnizszych do najwyższych rejestrów Mylesa są 4 oktawy, więc jego skala "użytkowa" to ponad 3.

Zarejestrowana skala Roba Halforda to od A5 do F6. Czyli ponad 5 oktaw. Przyjmuje się jednak, ze Rob śpiewał ponadczterooktawowym głosem, bo tyle osiągał prawie na każdym koncercie. Spośród 5 czterooktawowych wokalistów 3 moze być bliżej 5 oktaw, a 2 - 3 oktaw. Myles jest raczej w tej drugiej grupie, ale wśród młodych wokalistów to wciaz niesamowita skala.
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2012, 10:54:09 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Idę na koncert Slasha bo...
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 01, 2012, 02:46:45 pm »
+1
Idę, bo Slash jest nieodłącznym elementem tego, za co pokochałem Guns N' Roses. Uwielbiam jego styl gry na gitarze i muzykę, którą tworzy (pomijając niektóre dziwne epizody). Cieszę się, że nagrywa nowy materiał, dzięki czemu mogę udać się na jego koncert i wiem, że będę się dobrze bawił. Staram się słuchać różnej muzyki i jest wielu wirtuozów gitary, których podziwiam i darzę ogromnym szacunkiem, ale ulubionym zawsze jest Slash.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Idę na koncert Slasha bo...
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 01, 2012, 03:58:20 pm »
0
Zapomniałem jeszcze, że chce zobaczyć Todda Kernsa podczas Doctor Alibi! Załamié się jak tegonakurat nie będzie  :'(
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Berry

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Kobieta
  • I'm on the Nightrain
  • Respect: +69
Odp: Idę na koncert Slasha bo...
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 01, 2012, 04:48:23 pm »
0
Idę bo Slash jest moją największą inspiracją i gdyby nie on to pewnie nie zaczęłabym grać na gitarze. Także można powiedzieć, że dużo mu zawdzięczam ;> A poza tym jest dla mnie jednym z najlepszych gitarzystów, ma na swoim koncie dużo genialnych utworów solowych i nie tylko solowych :)
A kto wie, może już nie będzie takiej okazji żeby pojechać ;)

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Idę na koncert Slasha bo...
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 02, 2012, 09:30:00 am »
-1
No, kurde Slash, to Slash  :D
To duża część Gunsów i grzechem byłoby tak istotniej osoby nie zobaczyć i nie posłuchać. A resztę chłopaków również z miłą chęcią zobaczę.

Offline Eisen

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tonight's The Night
  • Respect: +26
Odp: Idę na koncert Slasha bo...
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 02, 2012, 09:20:01 pm »
0
Bo nie wybaczyłbym sobie, gdybym nie poszedł. Na Gunsach niestety nie byłem (czego żałuję), ale na Slasha muszę iść. Poza tym nigdy nie widziałem go na żywo, a jestem w pewnym stopniu jego fanem - a taka okazja może się nie powtórzyć (chodzi mi o to, że pierwszy raz będzie w Polsce). Do zobaczenia w lutym NTS \m/
Don't you know that I feel alright
Doin' what I do

Offline gelignite

  • Patience
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Idę na koncert Slasha bo...
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 03, 2012, 10:41:32 pm »
0
Idę, ponieważ twórczość Slasha i spółki podnosi mnie na duchu i daje swego rodzaju wsparcie.
Uwielbiam słuchać gry Slasha,
Myles swoim głosem sprawia, że mam dreszcze,
Todd jest dobrym frontmanem i też świetnie śpiewa,
Brent wspaniale wczuwa się w grę,
a Frank jest dopełnieniem całości :)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Idę na koncert Slasha bo...
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 05, 2012, 05:30:42 pm »
0
Zaznaczyłem opcje numer dwa. Idę na koncert, bo Slashu, to mój pierwszy bohater gitary. Pamiętam jak za dzieciaka rozpierdzielałem pokój przy AFD. Ja muszę być na tym koncercie...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Idę na koncert Slasha bo...
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 17, 2012, 07:46:16 pm »
+1
Slash to po prostu Geniusz ! Artysta z prawdziwego zdarzenia! To co wyczynia z gitarą i jakie dźwięki spod jego ręki się wydostają są nieziemskie. Ah to może być niezwykłę przeżycie. Po Rybniku ze stanu euforii w czwartek wpadłam w piątek w stan depresyjny ... czy tutaj też tak będze?

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Joker

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +14
Odp: Idę na koncert Slasha bo...
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 18, 2012, 07:04:48 pm »
+5
A ja idę na ten koncert bo czekałem na niego jakieś dziesięć lat!!! Tak wogóle jestem tu nowy choć fanem GnR jestem od 20 lat. Odnalazłem Was w momencie gdy dowiedziałem się o koncercie Slasha. Dzień później kupiłem bilet - oczywiście na płytę - i już czeka w domu  :D
Idę na koncert Slasha bo od momentu jego odejścia z GnR śledzę uważnie każdy jego krok, oczywiście muzyczny. Snakepit był OK, VR jeszcze lepszy ale to co gra z Mylsem jest zaje...! Może pierwsza płyta z goścmi jeszcze mi nie podeszła to już Apocalyptic Love jest jak stare dobre GnR. Niestety dla mnie zespół istniał do momentu gdy grał w starym składzie. Po tym czasie nie śledzę już tego co dzieje się z Gunsami. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny grał na gitarze stare dobre kawałki niż Slash. Oczywiście Axl jest (był?) świetnym, charyzmatycznym wokalistą, ale jego obecne poczynania z zespołem -czy to jeszcze GnR??? - nie podobają mi się. Wtedy na początku lat 90-tych był dla mnie wraz ze Slashem Bogiem. Na marginesie pisząc tego posta w tle leci Lies...  ;) Słuchałem AFD na okrągło, potem UYI od deski do deski. Najbardziej podobały mi się kawałki które nie były singlami. Wracając do Slasha to nakręciłem się już do tego stopnia, że w domu jak moja żona słyszy tą ksywkę to powoli dostaje gorączki, choć bilet jest prezentem od niej dla mnie na Gwiazdkę  ;) Słucham ostatniej płyty non stop i oglądam wszystkie możliwe koncert na YT. Najlepszy to chyba ten z Sydney. Za to na ostatnim bodajże z Rio jedyny minus to Todd na wokalu w Welcome... MASAKRA!!! Niech ten człowiek nie śpiewa, a szczególnie tego kawałka... Myles ma świetny wokal. Swoją drogą Slash chyba wiedział co robi wybierając go na wokalistę - pasuje idealnie do starych kawałów. Chciałbym usłyszeć oprócz nowych kawałów min Civil War którego zbyt często nie gra na koncertach, oraz te wszystkie wymieniane przez forumowiczów w wątku o setliście. Kończę ten przydługi wywód i pozdrawiam wszystkich fanów Slasha. Do zobaczenia w Spodku yeeeaaaa....!!!!!!!!!!!!!!
Why so serious...?

Offline balazianka

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Kobieta
  • my way your way
  • Respect: +36
Odp: Idę na koncert Slasha bo...
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 19, 2012, 12:52:02 am »
+2
Idę , bo nie wyobrazam sobie ,że mogłoby mnie tam nie byc :), uwielbiam go za to jak kocha muzykę, za to że wspólstworzył najlpszą płyte GNR - AFD,za każdy dzwięk jego  gitary, który przyprawia mnie o dreszcze (dosłownie) za Paradise city i SCOM,  za doctor-a alibi, gotten i apacaliptic love, za velvetow i snakepitow( to wszystko  to muzyka , ktora określiła moj świat muzyczny)., za to że cudownie sie starzeje  :wub: , za to, ze jest dobrym człowiekiem i ojcem, i że udało mu sie porzucić wszystkie te śmieci, którymi sie "karmił"  ... dlatego chce go zobaczyc i usłyszec, poczuc na żywo to co do tej pory było tylko marzeniem  ... dla mnie jest żyjącą muzyczną legendą ... poprostu ehhh
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2012, 12:55:32 am wysłana przez balazianka »

Offline Vince_Carter

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +281
Odp: Idę na koncert Slasha bo...
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 21, 2012, 05:16:47 pm »
+5
Idę na Slasha z prostej przyczyny. Bo jest to gość który ma w sercu wygrawerowane Guns N' Roses. Idę ponieważ czekam z utęsknieniem na piosenki GNR w jego wykonaniu. To on razem z chłopakami z tej prawdziwej ekipy odbezpieczał pistolety i poruszał swoją muzyką i stylem bycia. Jego projekty solowe są świetne , ale ja w ogóle na nie nie bedę zwracał uwagi. Slash to Guns N' Roses i tak samo jest z każdym chłopakiem z pierwszego składu. Na New GNR byłem , żeby zobaczyć Axla , teraz zobacze koleją część układanki.... Życzę sobie i wam wszystkim możliwości zobaczenia całości. Do zobaczenia w Katowicach. ELO
11.07.2012 | 13.02.2013 | 20.11.2014 
20.06.2017 | 09.07.2018 | 12.02.2019
20.06.2022 |

starzec

  • Gość
Odp: Idę na koncert Slasha bo...
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 22, 2012, 01:56:48 am »
0
To jest mistrz gitary, wzoruje się na jego technikach, zgodzę się że nie są skomplikowane  ale on przecież nie gra metalu. To chodzi o jego miłość do gitary, jestem przekonany że nigdy nie potrafił by okazywać uczuć gdyby nie ten instrument, a przynajmniej lubię tak myśleć. Najbardziej inspiruje mnie jego "połączenie z gitara" to ze tworzą jedna całość. Po koncercie w Rybniku marzyłem usłyszeć Slasha w tych samych utworach co Ashbe bo po nim został niedosyt.
Myles też mnie ostatnio bardzo pozytywnie zaskoczył. Choć nie byłem do niego przekonany to naprawdę chętnie zobaczę jak się z nim bawi.

 

Kupie bilet na Slasha

Zaczęty przez ann960

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7611
Ostatnia wiadomość Lutego 12, 2013, 03:20:33 pm
wysłana przez schief