Autor Wątek: Dojdź pod scenę  (Przeczytany 18702 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sth`

  • Patience
  • Wiadomości: 15
  • Respect: 0
Dojdź pod scenę
« dnia: Lutego 03, 2013, 04:28:54 pm »
0
Witam. Mam drobne pytanko. Ponieważ nigdy nie byłem na tak dużym koncercie tak dużej gwiazdy, a zależy mi aby dojść pod scenę. Wiecie może ile mniej więcej godzin przed otwarciem bram należy pod nimi być, aby stać później pod sceną? Dziękuję i pozdrawiam. ;)

Offline snufkin

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Dojdź pod scenę
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 03, 2013, 04:53:15 pm »
0
Na Slashu i Motley Crue w Berlinie bramy otwierali o 17:30, ja byłam ze znajomymi na miejscu od 15 (więc nie czekaliśmy jakoś strasznie długo), siedziało trochę osób, ale nie było żadnej kolejki więc zainstalowaliśmy się pod samymi drzwiami, od 17 dopiero zaczęliśmy się jakoś ustawiać w grupkach pod wejściami, weszłam jako jedna z pierwszych, chwila biegu i byłam pod samymi barierkami.
Nie mam zielonego pojęcia jak to będzie wyglądało w Spodku, czy będzie kolejka czy nie, ale planuję zacząć się snuć pod wejściem koło 13-14, mi też zależy żeby stać pod sceną  ;)

Avatar by Mari
Here it comes, time to dirty up your halo!

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Dojdź pod scenę
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 03, 2013, 04:57:48 pm »
0
Stanie przez pięć godzin pod Spodkiem w lutym nie jest najlepszym pomysłem. Sądzę, że to kwestia tego kto się będzie dobrze pchał. W Polsce nie ma żadnych kolejek a wszyscy pchają się przed wejściem więc nie ważne kto kiedy będzie, a ważne kto się lepiej przepchnie.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Dojdź pod scenę
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 03, 2013, 05:48:08 pm »
0
Zwłaszcza, że po staniu od 13 na mrozie sił się nie nabierze ;) Ogólnie pewnie łokcie pójdą w ruch i tyle. Ale ja się nie znam, nigdy nie byłem pod sceną, więc może niech się wypowiedzą inni. Tylko pomysł stania parę godzin wcześniej na mrozie nie wydaje mi się jakoś szczególnie godny poparcia.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Offss

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Dojdź pod scenę
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 03, 2013, 05:54:32 pm »
0
No i widzicie, na koncertach metalowych nie ma wielkiego problemu, dla chcącego, aby dostać się pod barierki, wystarczy podczas koncertu rozkręcić pogo, i już jest miejsce aby przesuwać się bliżej sceny, ewentualnie można próbować dostać się w taki sposób już na supporcie, Anti tank nun jest do tego idelane, chociaż wątpie, aby publiczność w spodku chciała uczestniczyć w takim typie zabawy, tym bardziej ta, która będzie stała blisko sceny, wątpie aby ryzykowała utrate miejsca :P

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Dojdź pod scenę
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 03, 2013, 05:58:42 pm »
0
A ja uważam, że najlepszym pomysłem jest to o czym mówiła Katarynka przed koncertem w Rybniku. Jeśli stanie się gdzieś w tłumie to wystarczy grzecznie mówiąc "przepraszam" dopchać się do przodu :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Dojdź pod scenę
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 03, 2013, 07:10:15 pm »
+3
Co Wy macie z tym staniem pod sceną? Dalej od sceny lepiej słychać i lepiej widać :P

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Dojdź pod scenę
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 03, 2013, 08:08:37 pm »
0
Ten temat obudził moje wspomnienia. Byłam kiedyś w Spodku na dużym koncercie pewnego znanego zespołu, którego nazwa niech pozostanie tajemnicą  :P, i było tam kilka długich kolejek. Stałam daleko i nie udało mi się wtedy dostać pod scenę. Ale dzień wcześniej byłam na koncercie tego samego zespołu w Łodzi i to właśnie tam skoncentrowałam swoje wysiłki, aby zainstalować się przed barierkami. Z inicjatywy kilku nawiedzonych fanek już z tydzień przed imprezą powstało coś w rodzaju komitetu kolejkowego (hihihi!) i reszta nawiedzonych, a wśród nich i ja, przyjeżdżała codziennie o umówionej godzinie pod Halę Sportową, żeby się odhaczać  :facepalm: Te aktywistki przyjechały z jakiegoś dalszego zakątka Polski więc koczowały pod halą na styropianowych podkładkach, żeby pilnować porządku  :facepalm: A to też była zima! W dniu koncertu całym stadem baranów stawiliśmy się tam z samego rana, a jak już było wiadomo którym wejściem będą wpuszczać, uformowaliśmy jakiś szyk bojowy i ruszyliśmy pod właściwą bramkę  :facepalm:  Zdaję sobie sprawę z głupoty tej sytuacji i nie polecam takich pomysłów nikomu, ale cieszę się, że mam i takie wspomnienia  :lol: Nie mogę sobie tylko przypomnieć skąd my się dowiadywaliśmy o takich akcjach kolejkowych, przecież nie było Internetu.
Innym razem wybrałam się na ich koncert do Areny w Poznaniu, gdzie też była długa kolejka. Przyszłam dosyć późno i nie miałam opracowanej żadnej strategii, a i tak jakimś cudem udało mi się dopaść barierki  :lol: Dlatego myślę, że wiele zależy od szczęścia, sprytu i formy fizycznej.
Aha, niektórym startującym w wyścigu na przeszkodzie stoi jeszcze szatnia, która co sprytniejszym z dalszych pozycji może natomiast pomóc  ;) Powodzenia!
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2013, 08:20:44 pm wysłana przez sylvik »

Offline Laa

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +87
Odp: Dojdź pod scenę
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 03, 2013, 09:22:01 pm »
0
Właśnie też zastanawiałam się nad szatnią. Jak niektórzy chcą pogodzić stanie pod barierkami z szatnią?
"Z rzeczy które straciłem najbardziej brakuje mi mózgu" O.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!" J.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Dojdź pod scenę
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 03, 2013, 09:25:06 pm »
0
Zostawić kurtkę w jakimś bezpiecznym miejscu.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Sth`

  • Patience
  • Wiadomości: 15
  • Respect: 0
Odp: Dojdź pod scenę
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 03, 2013, 10:50:17 pm »
0
Całe szczęście, ja nie będę musiał korzystać z szatni. :) Ale nie ważne.. Myślicie, że jak o 15, będę już stał pod bramami, dopcham się pod scenę? :wub:

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Dojdź pod scenę
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 03, 2013, 10:55:53 pm »
0
Stojąc przez trzy godziny pod Spodkiem zamarzniesz. Ale jakieś nikłe szanse są.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Sth`

  • Patience
  • Wiadomości: 15
  • Respect: 0
Odp: Dojdź pod scenę
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 03, 2013, 11:03:19 pm »
0
Kurcze.. :( jak to nikłe? Masz jakiś inny sposób pomijając pchanie się?

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Dojdź pod scenę
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 03, 2013, 11:16:10 pm »
+8
Mam dla Ciebie odpowiedź. Po prostu przyjdź o 19nastej i powiedz wszystkim, że chcesz stanąć pod sceną. Myślę, że wtedy wszyscy Cię z uśmiechem na ustach przepuszczą do przodu. Przecież tak jest zawsze na dużych koncertach. Ja już na kilku byłem i zawsze jak ładnie poprosiłem to stałem w pierwszym rzędzie. Mówię Ci - zaufaj mi.

Pozdrawiam
Życzliwy
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Laa

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +87
Odp: Dojdź pod scenę
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 03, 2013, 11:26:21 pm »
0
Sth`, to co chcesz zrobić z ubraniem?
Przychodząc o 15 raczej zapewnisz sobie przeziębienie..
"Z rzeczy które straciłem najbardziej brakuje mi mózgu" O.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!" J.