Autor Wątek: Co robimy dla Slasha ?:)  (Przeczytany 29235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Offss

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Co robimy dla Slasha ?:)
« Odpowiedź #150 dnia: Grudnia 03, 2012, 01:03:57 am »
-1
A armatki to niby inicjatywa fanów czy organizatorów..?

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Co robimy dla Slasha ?:)
« Odpowiedź #151 dnia: Grudnia 03, 2012, 01:05:59 am »
+4
I co, myślisz, że 5000 ludzi wyciągnie balonik, nadmucha i będzie odliczało 120 sekund żeby przebić? Chcesz zagłuszyć muzykę, czy co? Bo nie bardzo rozumiem...

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Co robimy dla Slasha ?:)
« Odpowiedź #152 dnia: Grudnia 03, 2012, 01:08:53 am »
0
Spokojnie. Ja tylko rzuciłam luźnym pomyslem żeby poodbijać balonami bo fajnie by to wyglądało (nie przebijać) , jak pomysł się nie spodobał cravenciak to wystarczyło powiedzieć  :)

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Co robimy dla Slasha ?:)
« Odpowiedź #153 dnia: Grudnia 03, 2012, 01:09:35 am »
0
Przecież nie piszę do Ciebie...

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Co robimy dla Slasha ?:)
« Odpowiedź #154 dnia: Grudnia 03, 2012, 01:12:09 am »
0
Wiem, ale pomysłem rzuciłam ja. Strach się odezwać na tym forum.

Offline Offss

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Co robimy dla Slasha ?:)
« Odpowiedź #155 dnia: Grudnia 03, 2012, 01:17:31 am »
0
To sugestia, bez spiny;) Podchwyciłem tylko myśl @xRuda , ponieważ podoba mi się motyw z balonami i myślę, że jest bardziej komfortowy i łatwiejszy do zrealizowania niż gitarki z diodami, przebicie balonów nie ma na celu "zagłuszenia muzyki" lecz pozbycia się ponad 5 tysięcy balonów, których wypuszczenie spowodowałoby lekki dyskomfort ;)

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Co robimy dla Slasha ?:)
« Odpowiedź #156 dnia: Grudnia 03, 2012, 01:26:03 am »
0
No to podsumujmy:

Ostatnia piosenka koncertu, ludzie są w ekstazie, bo to Paradise City, ale zamiast się bawić, to zaczynają zbiorowo dmuchać balony. Potem odliczają dwie minuty i je przebijają, a piosenka trwa następne pięć. Chłopaki popatrzą sobie chwilę na balony, a my i tak nic z tego nie mamy, bo po PC już nic nie zagrają.


Moje posty nie są kwestią "spiny", ale jeżeli chcecie coś organizować, to to musi mieć ręce i nogi. Takie pomysły z kapelusza nigdy nie wypalą.


Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Co robimy dla Slasha ?:)
« Odpowiedź #157 dnia: Grudnia 03, 2012, 01:33:14 am »
0
Mój pomysł wyglądał trochę inaczej. Nie mówiłam nic o tym,że balony mają być w ostatniej piosence ani, że potem trzeba je przebijać. Po prostu fajnie by wyglądało jakby się nimi odbijało nas publicznością. Przebijanie i PC dopowiedział Offss

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Co robimy dla Slasha ?:)
« Odpowiedź #158 dnia: Grudnia 03, 2012, 02:42:23 am »
0
Z tymi balOOnami od razu skojarzyło mi się to:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qAzqSYQ9X9U" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=qAzqSYQ9X9U</a>


Tego niestety nie uda się tak zrobić, a byłoby przednio :D

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Co robimy dla Slasha ?:)
« Odpowiedź #159 dnia: Grudnia 03, 2012, 08:08:31 am »
0
Trza mierzyć siły na zamiary. Fajnie by też było jakby każdy miał dmuchaną lalę i potem rzucił ją na scenę, fajnie by było, jakby 5 tysięcy ludzi zaśpiewało jakiś utworek razem z Mylesem, fajnie by było, jakbyśmy byli tak aktywni, że chłopaki wyszliby na 2 bis, ale pewne rzeczy są nie do zrealizowania i zgadzam się z cravenciakiem co do tej wizji z balonami.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Co robimy dla Slasha ?:)
« Odpowiedź #160 dnia: Grudnia 03, 2012, 08:24:26 am »
0

@Krelke

Na ulicy nie, ale w Spodku chyba i owszem, trzeba tylko się porozumieć z operatorem obiektu.
Terenu pod Spodkiem pewnie Gmina nie przeznaczy pod handel - choć nie jest to zabronione ot. taka ciekawostka  ;)
Druga sprawa, że samo porozumienie z operatorem obiektu chyba nie wystarczy
KW:
Cytuj
Art. 603. § 1.
Kto prowadzi sprzedaż na terenie należącym do gminy lub będącym w jej zarządzie poza miejscem do tego wyznaczonym przez właściwe organy gminy,
podlega karze grzywny
.

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Co robimy dla Slasha ?:)
« Odpowiedź #161 dnia: Grudnia 03, 2012, 10:58:37 am »
0
A mnie z balonami skojarzyło się to.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Lq9z5IV3ulQ&amp;feature=fvst" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Lq9z5IV3ulQ&amp;feature=fvst</a>

Zwykłe, a jaka fajna zabawa, nawet zespół się bawił.
Muzyka to całe moje życie.

Offline Offss

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Co robimy dla Slasha ?:)
« Odpowiedź #162 dnia: Grudnia 03, 2012, 02:56:22 pm »
0
Jeśli nie balony, które w większej ilości tworzyłyby dyskomfort, to można się zastanowić nad dmuchanymi piłkami plażowymi, byłyby jeszcze bardziej atrakcyjne z punktu widzenia chłopaków. W sieci można znaleźć ich bardzo dużo, myślę, że, świecące piłki odbijane na płycie podczas Starlight dadzą podwójny efekt. http://allegro.pl/swiecaca-pilka-plazowa-wieczorna-zabawa-na-plazy-i2784131492.html
Znalazłem stronę, która oferuje dodatkowo własny nadruk na piłkach, niestety w porównaniu do większości plażówek dostępnych w necie, których średnica oscyluje w okolicach jednego metra, wielkość piłek na stronie nie powala (średn. ok. 28cm) http://reklamowe24.pl/section/100/Pilki_plazowe.html

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Co robimy dla Slasha ?:)
« Odpowiedź #163 dnia: Grudnia 03, 2012, 03:06:51 pm »
+1
Te piłki i balony i w ogóle to wszystko kojarzy mi się z Metallicą.
No i w kwestii baloników również popieram Cravenciaka. Ludzie, nie szalejmy, bo tak na dobrą sprawę chłopaki podjęli się jak na razie projektu flagi (chwała im za to) i to powinniśmy obrać za priorytet :) Jestem zdania, że co za dużo to nie zdrowo i chyba to byłoby trochę przesadzone ;) Btw: baloniki jakoś nie kojarzą mi się z koncertem Slasha, nie widzę tego. Rolling Stonesi owszem, ale Slash? (to tylko moje- pewnie mylne- odczucia)
Lepiej zrobić mniej a porządnie, ale fajnie, że nie tylko dwie osoby starają się coś wnieść od siebie, oby tak dalej  :D :)

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Co robimy dla Slasha ?:)
« Odpowiedź #164 dnia: Grudnia 03, 2012, 03:10:37 pm »
0
Popieram przedmówczynię choć wiem, że baloniki czy piłki też byłyby dobrym rozwiązaniem. Jak obiecałem założę temat na forum odnośnie drugiej akcji. Bo widzę, że jeśli nie zrobimy tego demokratycznie to się nie dogadamy.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

 

Druga akcja na koncert Slasha?

Zaczęty przez Reno

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 24999
Ostatnia wiadomość Grudnia 10, 2012, 04:00:07 pm
wysłana przez Reno