Autor Wątek: Druga rocznica  (Przeczytany 19395 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Druga rocznica
« dnia: Lipca 11, 2014, 02:09:13 pm »
0
Minęły dokładnie dwa lata. Jak wspominacie ten koncert? Dla mnie był to zdecydowanie najlepszy dzień w życiu. Axl wypadł wspaniale. Ron zagrał Chopina. No po prostu pięknie. :wub: :wub:

https://www.youtube.com/watch?v=LnXXzZmjksw

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Druga rocznica
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 11, 2014, 03:39:32 pm »
+1
Axl wypadł wspaniale.
Z której strony?

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Druga rocznica
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 11, 2014, 04:11:06 pm »
0
Z płyty C :)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Druga rocznica
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 11, 2014, 04:42:32 pm »
0
z trybun wypadł raczej kiepsko. Tzn śpiewał jak śpiewał - jak to w 2012roku, ale cała reszta jeśli chodzi o frontmana to kaszana ;p

ale instrumentaliści byli mega, to trzeba oddać.

no i ten wspaniały After Party w Kulturalnym Klubie :P zorganizowali go we wspaniałym stylu ;p

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Druga rocznica
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 11, 2014, 06:50:36 pm »
0
Wspaniały dzień pełen emocji , mam co wspominać   :D  Kocham tych chłopaków i mam nadzieję na  w miarę szybkie spotkanie z nimi  :)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Druga rocznica
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 11, 2014, 07:00:27 pm »
0
Ja się nie skupiałam dziś na wspominaniu, raczej myślałam o tym, co się przez te dwa lata zmieniło. Bo wciąż mam wrażenie, jakby koncert był wczoraj :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Druga rocznica
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 11, 2014, 07:22:48 pm »
0
I jakie wnioski? Poza tym, że Ashba już nie potrafi grać Patience? :D

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Druga rocznica
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 11, 2014, 07:44:03 pm »
0
Nie myślałam o tym w kategorii zmian w zespole, ale w moim życiu ;) do wspomnień tego dnia wracam nie tylko przy okazji rocznicy :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Druga rocznica
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 11, 2014, 11:00:56 pm »
+3
Dla mnie to nadal jedna z najlepszych nocy (chciałam napisać "dni", ale biorąc pod uwagę, o której koncert się zaczął i skończył to... ;p) w życiu pod względem muzycznym. Zdaję sobie sprawę, że ZAWSZE może być lepiej, ale dla mnie wtedy to było idealne. Przez 3h uśmiech nie schodził z mojej twarzy, gdy wychodziłam ze stadionu byłam w takiej euforii, w jakiej nie byłam już dawno (co zaskutkowało poinformowaniem rodzicielki, że "jeśli zginę w drodze do domu, to wiedzcie, że umarłam szczęśliwa" - btw. nie polecam, zwłaszcza, jeśli chwilę później się rozłączacie, a potem nie odbieracie telefonu ;p). Wiele bym oddała za to, by móc wrócić do tego dnia. Ze wszystkich koncertów na jakich byłam, to właśnie do Gunsów najbardziej bym wróciła (no, może razem z Aerosmith ;p). Spełniłam marzenia, dostałam nawet więcej niż bym chciała. Widziałam Axla tańczącego do Mr. Brownstone, pytającego czy wiem gdzie jestem, widziałam jego uśmiech na żywo, mogę umierać :P Usłyszałam najpiękniejsze "thank you" w życiu - nie ma lepszego motywatora do dalszej pracy nad czymś, niż docenienie jej przez kogoś, dla kogo to robisz, fragment "Patience" był zagrany DLA MNIE (deal with it ;p), jeden z moich ulubionych muzyków powiedział mi kilkukrotnie, że mam "cute smile" (do dzisiaj się zastanawiam jak mocno się szczerzyłam w takim razie, ewentualnie co brał ;p), nigdy bym się nie spodziewała aż takiej reakcji Ashby :P Wokal Axla - to co, że nie był idealny? Na żywo brzmiał o niebo lepiej niż brzmi na filmikach, nawet tych z Rybnika. Dla mnie było świetnie. Mogłam pośpiewać "Glad to be here", mogłam powstrzymywać łzy przy "Don't Cry" i "This I love", mogłam liczyć do 2 przy "Estranged". Słyszałam i widziałam zespół, który uwielbiam NA ŻYWO, kilka metrów ode mnie. Mogłam się przyjrzeć tatuażom Fortusa. Na prawie 3h totalnie wyłączyłam się z szarej rzeczywistości. Do dzisiaj jest to coś, co bardzo dobrze wspominam i wprawia mnie w dobry nastrój, gdy sobie o tym przypomnę. Czego chcieć więcej? :)
Jednocześnie - ciężko mi uwierzyć, gdy pomyślę sobie ile od tego czasu wydarzyło się w moim życiu. Z jednej strony mówię "już 2 lata", ale z drugiej, gdy uświadomię sobie ile się zmieniło, to pojawia się myśl "Jezu, dopiero? To tylko 2 lata, a wydaje się o wiele więcej". Mówcie co chcecie, ja zawsze GNR w Rybniku będę wspominać bardzo dobrze. Wszelkie okoliczności "na minus" nie mają nic wspólnego z samym zespołem i koncertem (poza lekko 'ujowym nagłośnieniem), to bardziej to, co działo się przed. Mam nadzieję, że chłopaki szybko wrócą do Europy ;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Druga rocznica
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 12, 2014, 02:39:21 pm »
0
Cytuj
Jednocześnie - ciężko mi uwierzyć, gdy pomyślę sobie ile od tego czasu wydarzyło się w moim życiu. Z jednej strony mówię "już 2 lata", ale z drugiej, gdy uświadomię sobie ile się zmieniło, to pojawia się myśl "Jezu, dopiero? To tylko 2 lata, a wydaje się o wiele więcej"
Ja mam wrażenie, że koncert GN'R był w moim życiu jakąś furtką do zmian, choć może nie bezpośrednią. Gdybym miała wyznaczać jakiś termin kiedy wszystko się zaczęło zmieniać to chyba właśnie wtedy. I mówię to z perspektywy czasu, bo wtedy bym tak nawet nie pomyślała. Podpisuję się pod wszystkim co napisałaś, bo to było coś niesamowitego i Wlo mógłby potwierdzić, że zdarza mi się łapać fazy i pisać do niego smsa o dziwnych godzinach w stylu: "Ej, chłopie, przypomniałam sobie, że widziałam Gunsów na żywo i ta myśl zrobila na mnie wrażenie" :lol: od tamtego momentu skończyłam studia, znalazłam pracę, zaczęłam jeździć na koncerty, bo zrozumiałam, że mogę i że się da ;) zmieniłam miejsce zamieszkania, ba, nawet obracam się wśród innych, wspanialszych ludzi, bo moja poprzednia paczka okazała się g*wno warta ;) (ale tych obecnych nie zamieniłabym za żadnego skarby świata na innych). I to jest niesamowite, że minęły TYLKO dwa lata, a ja z jednej strony mam wrażenie jakby to było wczoraj a z drugiej myśląc o wszystkich zmianach czuję się jakby upłynął niewyobrażalny szmat czasu.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Druga rocznica
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 12, 2014, 08:12:08 pm »
+2
Bilet na ten koncert, to był najlepszy prezent na 40-tkę jaki mogłam sobie wymarzyć. Teraz Wam się przyznam, że dostałam bilet w loży VIP i przez chwilę siedziałam obok prezydenta Fudali czy jak mu tam było  :P Ale tylko przez chwilę, bo jeszcze długo przed rozpoczęciem koncertu poleciałam pod scenę  :lol:   Dla Ciebie, Canis, ten koncert był furtką do zmian, a dla mnie wrotami do wehikułu czasu  :) Od tego czasu, po dość długiej przerwie, nawróciłam się na Gunsów :radocha:. Wróciłam też do realizacji niektórych porzuconych marzeń z mojego gunsowego okresu.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Druga rocznica
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 15, 2014, 09:04:56 am »
+3
Ja się niestety nad Rybnikiem rozczulać nie będę, bo był to dla mnie najgorszy z trzech koncertów GN'R na jakim byłem. To uczucie podniecenia o którym Wy mówicie w kontekście Rybnika, ja mam jak wspominam 2006 rok :)
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Druga rocznica
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 15, 2014, 08:17:35 pm »
+1
Na pewno masz rację. Ale że to właśnie w Rybniku po raz pierwszy zobaczyłam Gunsów na żywo, to uczucie podniecenia jest jak najbardziej uzasadnione  :P Niestety nie byłam na koncercie w Warszawie i baaardzo cierpiałam z tego powodu, dlatego Rybnik był nieopisaną pociechą  :lol:

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Druga rocznica
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 16, 2014, 10:09:11 am »
+1
Ja do Rybnika zawsze będę podchodził nieobiektywnie, bo wtedy przeżyłem swój pierwszy raz. Koncertowy rzecz jasna. :D
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Druga rocznica
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 16, 2014, 10:30:35 am »
0
Ja się niestety nad Rybnikiem rozczulać nie będę, bo był to dla mnie najgorszy z trzech koncertów GN'R na jakim byłem. To uczucie podniecenia o którym Wy mówicie w kontekście Rybnika, ja mam jak wspominam 2006 rok :)

Śpiochu, doskonale Cię rozumiem, mimo, że byłem tylko, albo aż na dwóch koncertach Gunsów.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"