Autor Wątek: Reunion!!! ...i co dalej?  (Przeczytany 43909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Reunion!!! ...i co dalej?
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 25, 2017, 04:41:07 pm »
0
Nie wiem co wam zależy tak na tych nowych piosenkach...
ja wiem trafić na koncert w ktorym pierwszy raz kapela zagra hit pokroju november rain to trzeba by mięc szczęscie...
ja tam wolę stare ale dobre hity niż niesprawdzony materiał - a zawsze jest niestety tak: więcej nowego materiału = mniej starego. Oprócz GnR idę tez na koncert RHCP i modę się zeby oni zagrali jak najmniej piosenek z nowej płyty, bo po prostu wolę stare piosenki za które cenię ten zespół. Nowe im nie dorównują.
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Reunion!!! ...i co dalej?
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 25, 2017, 05:03:30 pm »
0
Nowe piosenki się przydadzą na następną trasę koncertową. W końcu "reunion tour" przejedzie przez wszystkie kontynenty ze sprawdzonym materiałem to na następne trasy przydałoby się coś nowego.  ;)

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8583
  • 17000 postów
  • Respect: +4339
Odp: Reunion!!! ...i co dalej?
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 25, 2017, 06:46:39 pm »
0
Nie wiem co wam zależy tak na tych nowych piosenkach...
ja wiem trafić na koncert w ktorym pierwszy raz kapela zagra hit pokroju november rain to trzeba by mięc szczęscie...
ja tam wolę stare ale dobre hity niż niesprawdzony materiał - a zawsze jest niestety tak: więcej nowego materiału = mniej starego. Oprócz GnR idę tez na koncert RHCP i modę się zeby oni zagrali jak najmniej piosenek z nowej płyty, bo po prostu wolę stare piosenki za które cenię ten zespół. Nowe im nie dorównują.

bo sa fani i sa janusze

fan idzie na GNR posluchac Comy i ChD, a janusz NR i SCOM

tak jak fani chodza na mecze kadry, a janusze zobaczyc Lewego

Bez płyty rzecz jasna. Ale mamy reunion, mamy trasę z bardzo sztywną setlistą. Może dostaniemy kiedyś nowy materiał, ale co z tego jak pograją go chwilę i wrócą do trybu greatest hits?

nie ma jak narzekac na nowa plyte ktora nie wiadomo czy kiedykolwiek wyjdzie  heh

ja tam biere plyte z nowymi kawalkami w ciemno, GNR w ciagu 30 lat wydali tylko 6 plyt - naprawde nie ma co wybrzydzac tylko laknac nowej muzy jak kania dzdzu
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2017, 06:50:24 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Reunion!!! ...i co dalej?
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 25, 2017, 07:41:40 pm »
+6
No to pamiętam, (jak zwykle wyrozumiały i znający ludzi na wylot) Sunsetstripie, jak z użytkowników forum wyszło jacy to są wszyscy janusze, kiedy ktoś (nie pamiętam już kto) przez pomyłkę pominął SCOM w secie i było narzekanie, płacz, zgrzytanie zębów i niedowierzanie przez pierdyliard stron tematu, że Gunsi SCOM nie zagrali.

Pozdrawiam wszystkich januszów tego forum. Sama nim jestem, bo na koncercie chcę usłyszeć Comę i Sorry, ale nie wyobrażam sobie seta bez NR i SCOM.

(Przepraszam bardzo, ale pierdzielenie, że ktoś kto chce usłyszeć na koncercie SCOM i NR nie jest fanem otwiera mi nóż w kieszeni i budzi żądzę mordu. Skąd bierze się prawo do oceniania ludzi czy fan to czy "janusz"?
"Jestem taki suuuuper, bo wolę Comę od SCOM :wub: Gińcie janusze"
Bleh :/ żałość... )
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Clarise

  • Junior Newsman
  • Welcome to the jungle
  • *****
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Kobieta
  • angry neurotic catholics
  • Respect: +117
Odp: Reunion!!! ...i co dalej?
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 25, 2017, 08:36:21 pm »
+4
Również pozdrawiam :sorcerer:
Chyba przyszedł najwyższy czas by założyć podforum - januszegunsnroses.com.pl
I wszyscy zadowoleni :)
"Though strange lay the waters from which they emerged, they glanced upon the world as their own.
Yet deep in their hearts they knew all the time that this was not really their home.
So they rode on."

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1424
Odp: Reunion!!! ...i co dalej?
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 25, 2017, 08:43:14 pm »
+4
Cytuj
fan idzie na GNR posluchac Comy i ChD, a janusz NR i SCOM

Hahaha, co za bzdura! Przeszedłeś gościu samego siebie  :lol: :lol: :lol:

PS. Trzeba mieć tupet, żeby wymieniać Comę i ChD obok siebie w takim kontekście. Wygrałeś medal z ziemniaka. Albo z cebuli, skoro przywary są Ci tak bliskie!

(Przepraszam bardzo, ale pierdzielenie, że ktoś kto chce usłyszeć na koncercie SCOM i NR nie jest fanem otwiera mi nóż w kieszeni i budzi żądzę mordu. Skąd bierze się prawo do oceniania ludzi czy fan to czy "janusz"?

Przynajmniej wiemy, że Drei na pewno nie jest Januszem. W końcu uważa, że "ChD" jest lepsze od "AFD", czyni go to więc wyrafinowanym fanem.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2017, 08:48:45 pm wysłana przez cravenciak »

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8583
  • 17000 postów
  • Respect: +4339
Odp: Reunion!!! ...i co dalej?
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 25, 2017, 09:45:55 pm »
0
uderz w stol a najwiekszy insajder sie odezwie, mimo ze ostatnio siedzial cichutko z miesiac

mialem wymienic Sorry albo TIL, ale niestety doszedlem w myslach do solowki no i  :facepalm:

to byl tylko przyklad - ilez mozna sluchac tych samych nagran na koncertach takie WTTJ czy NR po prostu sie przejadlo

PS. Drei to jest dla starej gwardii, dla ciebie taki ktos nie istnieje
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2017, 09:59:51 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Reunion!!! ...i co dalej?
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 25, 2017, 10:01:55 pm »
0
:megafon: Temat jest o reunionie, a nie o waszych wzajemnych przepychankach, więc proszę o spokój.

Posty nie związane bezpośrednio, bądź pośrednio z tematem zostały usunięte. 
:megafon:

W temacie "januszów" mamy chyba jasność, bo kilka razy była na forum ankieta odnośnie tego, jakich piosenek domagają się fani - i mimo, że grupa badawcza jest mała, to myślę, że #wszyscyjesteśmyjanuszami (no może prawie wszyscy)
Jak sądzicie, kiedy dowiemy się czegoś o kolejnych planach Gunsów i w jaki sposób? Wywiad/ ogłoszenie kolejnej części trasy/ ogłoszenie informacji o nowej płycie/ zakończenie działalności zespołu?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2017, 11:05:08 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline różanopalca

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • "A więc, kanalie: evviva l'arte!"
  • Respect: +171
Odp: Reunion!!! ...i co dalej?
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 25, 2017, 10:56:11 pm »
+1
@Zqyx Nagle nastąpi ogłuszająca cisza, która będzie tak przejmująca, że aż będzie dźwięczeć nam bezgłośnie w uszach. A tak poważnie, wracając do tematu januszów, ta logika miałaby bardzo dużo sensu, gdyby zespół grał i TWORZYŁ regularnie. UWAGA POTENCJALNY PRZYKŁAD: Wyobraźmy sobie jednakże zespół, który od lat nie nagrał nic nowego, jest w twoim kraju pierwszy raz po dwudziestu latach. Na jego koncert zjeżdża się mnóstwo ludzi, nie tylko zagorzałych fanów, ale i niezaangażowanych słuchaczy. Wiadomo co robi zespół - tworzy najbardziej uniwersalnego seta. I choć może żaden zatwardziały macho nigdy się do tego nie przyzna, to wylałby pewnie niejedną łzę, gdyby po tylu latach oczekiwań nie usłyszał szlagierów swojego ukochanego zespołu. Jasne, ja również z rozkoszą wywaliłabym tzw. przerywniki typu Heaven's door i na ich miejsce wstawiła inne, ulubione kawałki. Nie możemy jednak zapominać, że to trasa spod znaku reunionu, a ona rządzi się dodatkowo swoimi prawami. Niemniej jednak założę się, że i tak podczas koncertu wszyscy będą się świetnie bawić, a później przyjdą tu wylewać swoje żale, gdy emocje już opadną.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2017, 11:13:47 pm wysłana przez różanopalca »
"Wszakże astronomowie i na słońcu dopatrują pewnych niejasności!" - Miciński


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Reunion!!! ...i co dalej?
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 25, 2017, 11:01:50 pm »
+1
Ja sama też kiedyś pisałam post w podobnym tonie (dawno temu) a i ankieta była robiona, żeby sobie ludzie wybrali jakie piosenki chcieliby usłyszeć. I szlagiery niezmiennie wygrywały.
Dlatego narzekanie na set, bo zagrali np. SCOM a nie Move to the city trąci mi trochę hipokryzją. Bo jak nie zagrają SCOM (czego przykład podałam w poście wyżej) to też się robi afera, a jak przychodzi do układania potencjalnego seta to to SCOM, DC, NR i tak się tam znajduje.
Ale nie, no przecież trzeba pokazać, że my jesteśmy ponad to i nas SCOM, DC, NR nie interesuje wcale a wcale. Inaczej żadni z nas fani :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Reunion!!! ...i co dalej?
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 25, 2017, 11:14:40 pm »
+2
na wywalenie szlagierów to se może pozwolić kapela co gra pierdyliard koncertów rocznie w jednym, swoim, kraju, jak już po raz piętnasty zobaczą te same mordki na widowni w tym samym mieście. To MOŻE wtedy któryś zakrzyknie "ej, zagrajmy im coś innego, oni już 15 razy słuchali naszych największych przebojów".

tylko żaden zespół tak nie robi...zawsze coś wciśnie

a teraz idę na koncert zespołu, który do mojego kraju przyjeżdża raz na x lat, każdy koncert kosztuje dosyć sporo podsumowując wszystkie koszty...i ten zespół-legenda gra jakąś manianę, no fajne te nowe/mało znane kawałki, potupię nóżką, ale dawać mi tu szlagiera.

Z ciekawości sprawdziłem sobie setlistę Metalliki. Wydali nową płytę, jakiś tam tour zrobili, zresztą ich nie ma co porównywać do GNR w kontekście ILOŚĆIOWYM. No i z 18 piosenek - 6 nowych. A te 12? No wyobraźcie sobie, że właściwie same złote przeboje ;) Mastery, Sandmany, Mattersy  ;)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8583
  • 17000 postów
  • Respect: +4339
Odp: Reunion!!! ...i co dalej?
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 25, 2017, 11:15:24 pm »
0
kazdy medal ma dwie strony

gdy tworzymy tematy typu setlista marzen, gdy ja wpisze ze chcialem zeby nie zagrali WTTJ, NR, LALD, MRB etc

to zawsze sie znajdzie ktos kto mi powie ze jak to? tak nie mozna, przeciez kazdy chce uslyszec WTTJ, po to ida na koncert

no otoz nie kazdy, ale teraz juz wiem ze zaden ze mnie fan, bo prawdziwy fan narzeka gdy -nie zagraja SCOM (tylko kiedy byl taki ostatni przypadek-mowie o pelnych setach, nie jakims Rose Bar czy wystep na czyichs urodzinach)
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline różanopalca

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • "A więc, kanalie: evviva l'arte!"
  • Respect: +171
Odp: Reunion!!! ...i co dalej?
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 25, 2017, 11:21:49 pm »
0
no otoz nie kazdy, ale teraz juz wiem ze zaden ze mnie fan, bo prawdziwy fan narzeka gdy -nie zagraja SCOM (tylko kiedy byl taki ostatni przypadek-mowie o pelnych setach, nie jakims Rose Bar czy wystep na czyichs urodzinach)

Chyba jednak chodziło o to, że ktoś przez pomyłkę nie uwzględnił tego kawałka, spisując set po odbytym koncercie. Także chill. :) Wszyscy dalej możemy uznawać się za fanów.
"Wszakże astronomowie i na słońcu dopatrują pewnych niejasności!" - Miciński


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Reunion!!! ...i co dalej?
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 25, 2017, 11:23:28 pm »
0
Teraz to odwracasz kota ogonem i to Sunset jest ten bidny, bo on nie chce WTTJ, a zagrają ;) (ja też nie pisałam o secie bez SCOM tylko o pomyłce newsmana, czytaj mnie ze zrozumieniem - polecam).
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8583
  • 17000 postów
  • Respect: +4339
Odp: Reunion!!! ...i co dalej?
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 25, 2017, 11:27:33 pm »
0
napisalas ze jak nie zagraja SCOM to sie robi afera

sek w tym ze SCOM graja. ZAWSZE

wiec to ze ktos mogl uwierzyc ze nie zagrali to tylko fakt ze dal sie poniesc emocjom, zwlaszcza ze czesto swiezo po koncercie jest tak ze ostateczna setlista ulega zmianie bo ktos kopiuje z innego forum, a tam tez bywaja pomylki

takze ktos sie podpalil i tyle - sa zelazne kawalki z AFD ktore beda grali do smierci, a wsrod nich SCOM

ze tez Axlowi sie to nie nudzi, tyle raz spiewac o bylej zonie
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2017, 11:30:45 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose