Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
61
Aktualności / Odp: Duff w Polsce duff
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sunsetstrip dnia Kwietnia 19, 2024, 08:58:44 pm »
Zamówione, czy te bilety elektroniczne są już tylko na koncie ticketmaster czy przychodzą też na maila?
62
Aktualności / Odp: Duff w Polsce duff
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Hubik dnia Kwietnia 19, 2024, 08:53:40 pm »
A szkoda.
63
Aktualności / Odp: Oficjalna strona Axla
« Ostatnia wiadomość wysłana przez charlie_cherry dnia Kwietnia 19, 2024, 12:08:58 pm »
Brakuje wyskakującego pop-upa z napisem "SOON"
W punkt :) :) :)

Ciekaw jestem, co Axl szykuje. Na książkę bym nie liczył, a 'merczem' już nie jestem zainteresowany.

Super byłoby, gdyby wydał trochę muzyki. Kilka lat temu wspominał, że chciał tworzyć muzykę instrumentalną czy też filmową. Może wziął przykład z Duffa i Slasha, którzy mają też życie poza zespołem.



64
Hyde Park / Odp: Piłka nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zqyx dnia Kwietnia 19, 2024, 09:52:24 am »
Wygra Real, ale to już się robi nudne (jak się nie jest ich kibicem).
Z perspektywy kibica Barcelony na pewno ;) Aczkolwiek ja bym nie przekreślał pozostałych półfinalistów.
Sporo zalezy teraz od Klasyku. Real mocno zmęczony zagra z  wypoczętą Barceloną i pewnie będzie ciężko, a Barcelona po  zwycięstwie
w Klasyku może poczuć wiatr w żaglach i do końca naciskać, przez co Real może nie móc rzucić wszystkich sił na Bayern, a Bayern zawsze jest silny.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Po Klasyku mogę powiedzieć tylko dwie rzeczy - po pierwsze Hala Madrid!
Po drugie Xavi zostań  :D
65
Aktualności / Odp: Duff w Polsce duff
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bender dnia Kwietnia 19, 2024, 09:22:56 am »
@Hubik Ticketmaster chyba odchodzi od papierowych biletów, bo to już mój czwarty w wersji elektronicznej w ciągu roku.
66
Hyde Park / Odp: Piłka nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mafioso dnia Kwietnia 19, 2024, 09:20:39 am »
Wygra Real, ale to już się robi nudne (jak się nie jest ich kibicem).
67
Hyde Park / Odp: Piłka nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zqyx dnia Kwietnia 19, 2024, 08:58:50 am »
Dodałem ankietę, jakby ktoś chciał. Będzie ciekawie  :)
Wyniki ankiety pokażą się w dniu pierwszego półfinału.
68
Hyde Park / Odp: R.I.P.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sunsetstrip dnia Kwietnia 18, 2024, 08:25:19 pm »
Dickey Betts
69
Hyde Park / Odp: Slash - czacha - wzór
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mafioso dnia Kwietnia 18, 2024, 07:37:27 pm »
Dzięki. Tu jest napis Slash tą czcionką https://www.pngegg.com/en/png-ctdxe może jakoś poskładamy to do kupy.
70
Hyde Park / Odp: Slash - czacha - wzór
« Ostatnia wiadomość wysłana przez cravenciak dnia Kwietnia 18, 2024, 05:58:35 pm »
https://ibb.co/Fh50dws

Łap @mafioso

Wersja bez tła. Takiej z RnFnR nie ma/nie spotkałem się w dobrej jakości.
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10